Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Condition23 View Post
    Ne znam sta bih sad uradio samo da padne makar 1 gol na bilo kojoj od ovih 5 utakmica 20 i kusur minuta i svuda nule.

    Gleda se Katanija vs Bolonja to jest direktni sudar Condition23 vs Brajkula <3 Idemo Sicilijo
    Морам ти рећи да нисам из принципа одиграо 1, већ ГГ3+ и како ствари стоје на терену зајебао сам се

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Морам ти рећи да нисам из принципа одиграо 1, већ ГГ3+ и како ствари стоје на терену зајебао сам се
      Moram ti reci da sam iz ljubavi odigrao 2+pp ali kako stvari stoje da sam odigrao sve meceve od 15h, na svim zajedno ne mogu da padnu 2 gola hahahhahah koja tuga.
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Originally posted by Condition23 View Post
        Moram ti reci da sam iz ljubavi odigrao 2+pp ali kako stvari stoje da sam odigrao sve meceve od 15h, na svim zajedno ne mogu da padnu 2 gola hahahhahah koja tuga.
        Има још 15 минута форе за Дијамантија и Лодија да по из једног слободњака онако, ко руком, закуцају.

        Comment


        • Smor kola , pitanje dana , hoce li danas pasti 5 komada sveukupno , evo ga , 1-0 za Djenovu , kako ispade golman Udinezea
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Padelli i nakon gola kritican. Bas je proletio kod gola.

            Comment


            • Тако ти је кад у термину од ових "већих" игра само Наполи.

              ЕДИТ: Па ви видите какав је голман Бркић кад им он фали

              Comment


              • Bravo Juraj bezite od druge lige... Ovaj gol ce sad da raspali vatru na ostalim terenima
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Originally posted by Condition23 View Post
                  Bravo Juraj bezite od druge lige... Ovaj gol ce sad da raspali vatru na ostalim terenima
                  Ситуација закопај Зампаринија.

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Ситуација закопај Зампаринија.
                    Situacija, ako Peskara ostane a Palermo ispadne ima ova mafija blesava sa Sicilije da uleti u Peskaru prepravi ime kluba u Palermo i premeste ih na ostrvo

                    Bergesio moj brat pogadja stativu na centarsut Gomeza, 2 moja igraca <3 Almironov gol je totalno nebitan

                    Trpaaaaj Brajkulu
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Ал урла ова спикерка на Сицилији кад је Алмирон дао гол, животе

                      Кренули дечаци, ево и Торина, да нам Аталанта на крају не испадне из лиге

                      Comment


                      • Ipak 3 gola na kraju prvih poluvremena ali u Napulju jos nema gola
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Originally posted by Miko View Post
                          Ipak 3 gola na kraju prvih poluvremena ali u Napulju jos nema gola
                          Биће у Напуљу голова, добар је нападач Икарди не сумња брат, још ако Роси гурне мало Максија их бре.

                          Катанија боља у првом делу од Болоње, надам се у другом да Болоњези додају гас бар да дођу до гола, имају потенцијал у нападу, срамота је то да се не деси.
                          Занимљиво да Балардини не даје уопште простор за Имобилеа, од када је дошао тешко да је овај везао 30 минута унутра.
                          Каљари ћути, ајде бре праши Пескару, шаљи их де им је и место.

                          Comment


                          • Mozel Sampa do boda ?
                            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                            Comment


                            • Originally posted by soe View Post
                              Mozel Sampa do boda ?
                              Не гледам друже, гледам Катанија-Болоња - Лоди, Алмирон, Дијаманти слаб сам на браћу
                              Али се искрено надам да Самп може да се развесели данас, осим ако судија као и прошли пут не измисли пенал.

                              Comment


                              • Марко Сау је докторирао ову игру, гурај Пескару у другу лигу

                                Comment

                                Working...
                                X