Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Чим Монтела постави неког играча да одрађује оно што је Јовета радио кад игра у тандему са Тонијем одмах је овај ближи голу, могао је и ефикаснији бити.

    Иначе, уби Фиорентина Интерицу, сем оног шута Куза ја не знам да ли је Интер нешто до сада направио вечерас.
    Last edited by Brajkula; 17-02-13, 20:28.

    Comment


    • Bez preterivanja 5-0 za Fiorentinu je moglo da bude. Sramna igra, Stramaconi idi vise u 3 pm ajde lepo daj otkaz. Ljudi druga bi stvar bila da Inter ima iole neku zamisao i postavku na terenu pa i da izgubis nije strasno, nego je ovo ocajno non stop sve se na silu dobija, ruzno mnogo. Dodjes u Firencu i izgledas gore od ekipe iz C1 npr. Tuga velika.

      Nije ovo onaj smaracki pesimisticni post nego je nazalost realno stanje na terenu

      Ubij se Kondicijo.
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Ne liči na ništa! Očekujem još neki gol Fiorentine u nastavku...
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Lepo sam vam pricao da ce Strama proci kao Ranijeri,trener koji zna samo na kontru da igra,tako ne igraju velike ekipe.Dobice on nogu,najkasnije na kraju sezone.

          Comment


          • Maestro

            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Layzick View Post
              Lepo sam vam pricao da ce Strama proci kao Ranijeri,trener koji zna samo na kontru da igra,tako ne igraju velike ekipe.Dobice on nogu,najkasnije na kraju sezone.
              Ја мислим да би они одавно заменили Страну, само је проблем што се намеће питање, а кога да поставе уместо њега ? Није неки избор, да будем прецизан очајан је.

              Comment


              • Pa jos jedan, idemo po het - trik
                sigpic

                Comment


                • Sad nikog,nijedan ozbiljan trener nece da preuzme ekipu u pola sezone dok se bori za mesto LS.Na kraju sezone,nek izaberu Blanc,Montela,Simeone to su treneri koji su pokazali kvalitet a nisu jos WC

                  Comment


                  • Joveta dominira...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Zanima me sta on njima sad isprica u svlacionici na poluvremenu kad gube 2-0? Nema autoritet nikakav, niko ga ne shvata ozbiljno njemu Zaneti moze macole da udara.

                      Evo dok sam pisao dade ga Joveta, mislim da namerno nece da nam daju 7-8 a mogli su. Mozda bude 4-0 i to je to.

                      Place mi se.
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • Smenili bi ga odmah da su hteli, trenera ima uvek širok izbor...

                        Jednostavno realna su očekivanja da ove sezone ne može se do skudeta ali je jednostavno obaveza 3. mesto. Ako to ne ispuni gotovo, OUT!

                        Jo-Jo završava posao.

                        Loran Blan, bivši interista, veliko ime, bez posla.
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Следеће недеље се све решава, дерби Милана....преживеће Страма ову канонаду, али ако га и Балотели напумпа, капија број 1, слање међу петлиће да њих тренинра и учи исте да шутирају лопту.

                          Comment


                          • Simeone je rekao nedavno da svakako planira da preuzme Inter nekada u karijeri,ali sada od toga nema nista jer potpisuje novi ugovor sa Atleticom do 2016. godine...
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Tuciiii sirotinju
                              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                              Comment


                              • Блан мсм да ће преузети Рому, писало се.

                                Comment

                                Working...
                                X