Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Supertalenat Minhena 1860, zaebao se sto je prerano otisao u Dortmund. Da je otisao u neki slabiji tim pa da napreduje kako se ocekivalo, imao bi BvB odlicnog igraca. Mada eto, mozda eksplodira sledece sezone, ako ne ode u drugi tim.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Sta znam..ne moze se za njega nista reci jer se zaista nije naigrao.On je klasicni veznjak i jedino sto sam kod njega zapazio je da ima dobar sut.Sto rece Danijel,i za Gindogana smo svasta pisali(kako nije kalibar za BVB,prosjek itd itd) pa vidi sta na kraju ispade od njega

      Comment


      • Шафова идеологија полако води Вердеру у Цвајту, шта је са том екипов ове сезоне сам Бог зна.

        Comment


        • Originally posted by danijelkr View Post
          @Powerslave objasnio najbolje situaciju, neki dan sam sa AK47 o tome pricao. Dosli smo do toga da ce Gotze mozda u Pepovom Bayernu igrati spica, kao sto ce najvjerovatnije igrati u njemackoj repki jer na svojoj poziciji ne moze igrati pored zivog Ozila. Previse je kvalitetni vezni igraca u Njemackoj tako se mislim tezi spanskom modelu.
          Mozes slobodno par stranica unazad ici i naci moj post u kojem sam upravo naveo tu mogucnost, zapravo ne mogucnost, on ce 80% igrati tu poziciju kod Pepa...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Wow , Nuri u svom stilu !
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Kakva golcina Sahin-a.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Niko nije kao Olić. U 34-oj godini, nakon što je godinu dana bio van terena u zadnjih 11 utakmica (jedna pola sata) zabio je 9 golova i za 3 asistirao. Taj čovjek je jednostavno neunistiv.

                Comment


                • http://www.mozzartsport.com/vesti/jo...ko-u-dortmundu

                  Comment


                  • Neki relevantniji izvor sem ovog tvitera i mozzartsporta ? jer koliko vodim, to nije oficijelni tviter dijamanta
                    Originally posted by Brajkula
                    Veruj meni, radi kako hoćeš

                    Brajkula, 2014. N.E

                    Comment




                    • Inače evo jedna veoma interesantna činjenica. 1997. godine Bajern je postao prvak Nemačke, Borusija se okitila titulom prvaka Evrope, dok je Štutgart osvoji kup Nemačke. Može li se ponoviti scenario ?
                      Originally posted by Brajkula
                      Veruj meni, radi kako hoćeš

                      Brajkula, 2014. N.E

                      Comment


                      • Bas sam o tome pisao u nekoj od najava, samo bi jos dodao da je Borussija 1995. i 1996. bila sampion Njemacke, pa osvojila LS 1997. Dosta slicnosti 2011. i 2012. prvaci Njemacke i mozda 2013. prvaci Europe.

                        Samo kolike su sanse da Stuttgart pobjedi Bayerna????? 0,000000000001 %

                        Comment


                        • Stefan Effenberg najveci favorit za mesto novog trenera Schalkea.

                          Kakvo bi to ludilo bilo, on i Klopp za vreme derbija..
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Originally posted by danijelkr View Post
                            Bas sam o tome pisao u nekoj od najava, samo bi jos dodao da je Borussija 1995. i 1996. bila sampion Njemacke, pa osvojila LS 1997. Dosta slicnosti 2011. i 2012. prvaci Njemacke i mozda 2013. prvaci Europe.

                            Samo kolike su sanse da Stuttgart pobjedi Bayerna????? 0,000000000001 %
                            Znaš i sam, lopta je okrugla, nikad se ne zna. Možda baš tad Bajern ima užasan dan, možda ne mogu da ubodu vola, a da Štutgart da gol iz neke poluprilike. Nikad se ne zna
                            Originally posted by Brajkula
                            Veruj meni, radi kako hoćeš

                            Brajkula, 2014. N.E

                            Comment


                            • ma jok, nz sta bi trebalo da se desi pa da bayern ne pobedi...
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Pa dobro, realnost je da je Bajern možda, ili sigurno u ovom trenutku najjači i najdominantniji tim u Evropi, ali u svakom kolektivnom i individualnom sportu je sve moguće. Pa ne pobedjuju uvek favoriti
                                Originally posted by Brajkula
                                Veruj meni, radi kako hoćeš

                                Brajkula, 2014. N.E

                                Comment

                                Working...
                                X