Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nek se BAYERN ispuca u ligi pa nek se ispromasuje protiv Arsenala hihihihi
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Dobio i Gomez sansu,red je da najbolji napadac bude odmoran za LS
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • kakav promasaj Bastosa iz slobodnog udarca , imao je sansu po sredini gola da situra a on je poslao skoro u aut

        Comment


        • Чекам само да Паја дође и напљује тренера екипе која у имену има 04

          Comment


          • Alaba zvijer , kakav je ovo fudbal
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Чекам само да Паја дође и напљује тренера екипе која у имену има 04
              Ma pusti me Dusko da uzivam u pobedi Verdera nad Stutgartom.Zasto da gledam mec gde se unapred zna pobednik?
              Salke sledece nedelje pada jos nize, jer u Majncu pobediti nece.A i Verder ce ih preteci sledece kolo.Procitao sam negde da im je Jol rezervna varijanta na sta sam se slatko nasmejao znajuci da Jos ostaje do kraja sezone u Fulamu, dok bi na leto to bila druga prica.

              Dzaba sam cekao hajlajtse na poluvremenu, samo sam hteo da vidim ponogo golove sa Stutgarta i ispalise me kreteni sa eurosporta.Pritom sam video smesan penal koji je dosudjen Bajernu.Sta covek da pomisli nakon danasnjeg dana?

              Comment


              • Nemojte , ruzno je , ljudi ipak igraju u 1/8 LS .. Dajte 5 , nemojte vise , zao mi ljudi
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Glupavo mi gledati ostatak utakmice pa da napisem utiske odmah.

                  Rutinska pobeda Bayerna. Gosti nisu nista uradili (ako ne racunamo ambiciozne pokusaje Bastosa ). Ne znam kako oni misle da igraju sa Galatasaray-om u LS. Jeste da ne igraju u punom sastavu, but still...

                  Sa druge strane Bavarci dominiraju, ne mogu im uzeti loptu nikako. Alaba masina, Javi umetnik. Jedina mrlja je Robben koji se raspada ove sezone. Kad se samo setim sta je radio u LS pre 3 godine.
                  Prvi gol, sta ja znam, Ribery se postavio gde treba i iznudio kontakt, za sudiju je to izgleda bilo dovoljno. Dobili bi ih kako god okrenes tako da to nije ni bitno.
                  Onda, majstorija Schweinsteigera, neodbranjiv sut za 2-0. Treci gol je vec bio rutina, dodavanje soli na ranu.
                  Ne vidim da iko drugi, sem Barce, moze da dobije Bayern.


                  EDIT: Vidim dao Gomez i cetvrti, polako ljudi, smirite se malo.
                  Last edited by Rondo9; 09-02-13, 19:01.
                  sigpic

                  Comment


                  • Prejak je Bayern za sve timove u Nemackoj (nije ni Guardiola lud). Samim tim mi i one dve titule Dortumnda dobijaju jos vise na tezini, ali je ove sezone odavno sve reseno sto se titule tice.. ali ono bas sam se smorio, kao da su igrali protiv Greuther Furth-a, a ne Schalke-a.

                    Comment


                    • Schalke je u teskom kanalu u poslednje vreme. U ocajnoj su formi, tako da ovaj rezultat i ne cudi. Ocekivao sam da ih rastave na proste faktore

                      Comment


                      • Gledao sam danas Dortmund - Hamburg i ne mogu da verujem da Borusiju neko tako otcepi kod kuce. Krenuli su dobro ali od crvenog kartona Levandovskog (po meni nezasluzenog) krece totalni pad, preterana nervoza i nepovezana igra. Inace onaj mali Koreanac iz Hamburga je odlican spic.

                        Comment


                        • Klopp: I will not leave Dortmund for Madrid or Chelsea
                          To bi bilo to.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Kao sto sam ti i rekao Wado... Neopisivo mi je drago sto ostaje, ima vremena kada ce harati drugim ligama...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Subotic ce najverovatnije sutra poceti protiv Sahtjora.Vrlo losa vest je da Gundogan nije otputovao za Donjeck i da ce srce veznog reda ciniti Bender-Kel, sto znaci dva destruktivca bez kreatora posto je Sahin dobro sjebao prosli mec protiv HSV-a, dok Lajtner nije psihicki spreman da pocne mec, jer ne igra trenutno bitnu ulogu u timu.Da ne spominjem da je ovo mec-sezone za Borusiju.Puno znaci Gundogan Dortmundu i to se najvise vidi po tome da u 7 utakmice gde nije poceo mec/izostao 3 puta su igrali nereseno i 4 puta izgubili.Smelcer je upitan za mec, ali za njega sam siguran da ce poceti posto je otputovao sa ekipom.Ako bude remi, bio bih prezadovoljan.

                              Comment


                              • Koliko sam Mandzukica god osporavao, a i vecina nas. On samo trpa i trpa. Jeste da jos nisu bile odlucujuce utakmice, ali evo njegovi golovi su mozemo reci donijeli titulu.

                                Comment

                                Working...
                                X