Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dale View Post
    Bitno je da se jebeni van der vaart stiti , nek je on dobio samo zuti ..
    Прво фаул није био за црвени, друго ВДВ је први напао Левандовског и вероватно не би ни било сукоба да га овај први није иницирао, обрукао се судија, иначе мени обори ткт јер тешко да ће Дортмунд у 1 након свега. Шта је ту је, да видимо има ли Борусија одговор !?

    Comment


    • I meni su listic unistili , ali nije zbog toga , nego prvo ona kradja i crveni Schmelzeru protiv Wolfsburga , sad ovo ..

      FUJ
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Циркус са овим ВДВ.

        Comment


        • Dva puta odigram Dortmund i oba puta povedu i bude preokret i crveni
          sloboda ili ništa

          Comment


          • kakva picka ovaj van der vart, po kojoj logici je iskljucen levandovski a ovaj ostao

            Comment


            • 50 puta bi mi manje krivo bilo da je bilo ko osim ovog bijednika bio .. Otkako sam procitao Ibrinu knjigu , skontao sam koji je to jad i od tad ga toliko mrzim , da je to strasno ..

              A ova dvojica sto prenose ce se pobiti do kraja utakmice

              I gol im ponistise , doduse ovo je opravdano
              Last edited by Dale; 09-02-13, 15:20.
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • moze ih bourusija i 3 igraca manje dobiti, samo da ovaj sudija ne sjebe utakmicu skroz

                Comment


                • Kako sudije guraju HSV, pre dve nedelje protiv Verdera, danas protiv Dortmunda.VDV zasticen ko beli medved.

                  Gledao sam uglavnom Bremen i nakon pocetnog pritiska domacih u prvim minutima, Verder je ubrzo uspostavio kontrolu i stvorio je puno odlicnih sansi, Elija se obrukao bio jednom prilikom kada sam video loptu u golu.Mogli su vec da imaju prednost od dva gola nakon prvog poluvremena, ali niko to na kraju nece gledati ako se ostvari pobeda.Ulrih je u par situacija branio ko lud, sta je sve skidao.Treba napomenuti da Arnautovic danas ne igra zbog povrede misica i mogu reci da sam iznenadjen vodjstvom Verdera, a gol dao najgori pojedinac u proslonedeljnoj utakmici sa Hanoverom-Ekici.Samo da niko od defanzivaca ne dobije crveni karton.Stadion u Stutgartu je poluprazan.

                  Comment


                  • Za ovo mora dupli.

                    To Hunt macko borbena.Idemo po jos jedan.
                    Lepo je Piterson uzeo loptu i Huntu nije bilo tesko za novo vodjstvo Verdera od 1:2.

                    Comment


                    • Hajde evo crvenog za Brumu , sad ih , odmah iz slobodnog , pa onda jos koji

                      Idemoooooo
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • hahahahaha, pa sta se ovo desava. bolje da su ostali sa igracem manje

                        Comment


                        • Leverkuzen preokrenuo Da im utrpaju jos jedan da se mirno privede kraju.

                          Comment


                          • Bice jebeno Dortmundu u sredu, ovakav ubedljiv poraz im je najmanje trebao.Opet nisam jos skeptican po pitanju meca, jer ce Gundogan poceti mec i nece biti retardiranih nemackih sudija.Leverkuzen nazalost primio gol na kraju.Moracu da pronadjem duze hajlajtse da vidim sta se sve izdesavalo.

                            Verder na kraju ubedljivo slavio u Stutgartu, Ekici je danas briljirao definitivno MOTM.Kako ga samo zabio iz slobodnjaka, Ignjovski jos jednom bio na visini zadatka i siguran sam da ce i sledece nedelje poceti mec protiv Frajburga.Jos njih pobediti u sledecem kolu, pa posle utakmice sa Bajernom da se pocne novi niz pobeda.Stutgart nastavlja sa losim partijama, zadnja linija je previse gresila i Verder je to na surovi nacin kaznjavao.Ovim porazom se mogu oprostiti od LE, dok je Verder ponovo u igri.U najgorem slucaju ce zaostajati 3 boda za sestim mestom.Lepo bi lego sutra kiks Majnca cisto da se oni ne odlepe od ostalih.

                            Sve meceve koje sam najavio su bile goleade.

                            Comment


                            • Bastian iz slobodnog za 2 - 0 ..

                              Prekrasna igra , samo da vidim moze li Schalke dati gol Bayernu , za promjenu da se neko upise protiv njih
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Da ih hoce Bayern unakaziti. Kakvu sprdnju od kluba napravise, amateru dali da ih trenira. Ako mogu, deset komada da im uvaljaju.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X