Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salke je trenutno najjadniji tim u ligi...

    Comment


    • Barem je nas Djurdjic dao gol.

      Salke protiv dve najgore ekipe izvukao samo jedan bod, dovoljan razlog da Kelera vrate u mladje kategorije, a nekog ozbiljnog dovedu.Ako ovaj ostane otici ce im sezona.Prvo ime koje mi pada na pamet je Bernd Suster.Sva sreca pa ne moraju da se brinu za opstanak, ali sa ovakvim trenerom ne mogu da izbore LE.Puno timova se bore za te pozicije i nijanse ce tu odlucivati ko otici u Evropu sledece godine, a njihov trener je veliki hendikep.

      Comment


      • Najljepsi trenutak na utakmici...supruga VdV-a u kadru

        Comment


        • Gadno sam se zajebo sto sam resio da gledam ovu utakmicu od pocetka.Lakic im utrpa dva komada samo tako.

          Muka me hvata kada pomislim da ce na leto Ajntraht da igra kvalifikacije za LS.Da ne pominjem njihove ultrase koji od svih navijaca u Bundesu prave sranja.Danas su im svi rezultati isli na ruku i ne verujem da ih iko moze ugroziti do kraja sampionata, jedino da oni dozive veliki pad u formi.I treba jedna od ovih ekipa koja ih prati da malo odskoci u odnosu na ostale.Danas smo barem dobili odgovor da HSV nije ove sezone kadar da obezbedi cetvrto mesto i LS.Sreca po njih je da zaostaju samo dva boda za LE.

          Menhengladbah bi mogao kikseve svojih rivala da iskoristi sutra i time bi se popeo na peto mesto.Ono sto ne valja po njih je da su Dzaka i Nortvajt povredjeni i bice im tesko da u Nirnbergu dodju do tri boda.

          Gledam zdravstvene biltene svih timova i slobodno mogu reci da je Hanover apsolutni sampion po tom pitanju.Gori su od Arsenala, za par igraca se zna da se nece vratiti u skorije vreme.Bez njih im je tanka rotacija i ne verujem da ce i sledece sezone izboriti LE.

          Comment


          • Kad niko vec ne pise.

            Vajdenfeler ima grip i propusta danasnji derbi.Bender je uleteo umesto Kela, drugo Klop nista nije dirao.Subotic bi mogao vec sledece nedelje da bude u protokolu kada bude gostovao HSV.U Leverkuzenu nema iznenadjenja.

            http://int.soccerway.com/matches/201...tmund/1300944/

            Comment


            • Dortmund se sprda. Vode vec 2-0.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Originally posted by D-Wade View Post
                Dortmund se sprda. Vode vec 2-0.
                Шахтјор лагано испада, људи су подигли форму у правом тренутку.

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Шахтјор лагано испада, људи су подигли форму у правом тренутку.
                  Zanimljivo da oni uvek igraju najbolji fudbal od pocetka drugog dela sezone. Sada ih se treba plasiti, melju sve redom.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Izjednacio Leverkusen za cetiri minuta i onda mocni Lewandowski za 2-3.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Kakva tekma...

                      Zasluzio je Leverkusen bar bod. Bili su bolji u vecem delu utakmice ali jbg, sreca je bila na strani protivnika. Poraz jos vise boli ako se pogleda sav trud ulozen u stizanje prednosti, a onda vec u sledecem napadu primljen gol na najgluplji moguci nacin.
                      Dortmund je ovom pobedom preuzeo drugo mesto na tabeli i verujem da ce ga zadrzati do kraja.
                      Eto, malo i ja da se ukljucim u temu.

                      Za kraj, Kiessling majstor!
                      sigpic

                      Comment


                      • Ovo je bila nenadjebiva utakmica!Ni trenutka nisam zalio sto je ova utakmica kod mene bila prioritet u odnosu na Engleze.Imao sam kasnije osecaj da ce Leverkuzen dati jedan gol, Langerak je dobro branio.Steta sto Kisling nije postigao 14 gol, ali kako je izigrao odbranu Dortmunda kod prvog gola za Bajer.Odbrana je danas bila katastrofalna, jedino je Humels bio na svom nivou.Ovakve propuste u odbrani ce Sahtjor maksimalno iskoristiti.Jedno vreme sam mislio da se Levandovski bacio kada je bio sviran prvi penal za Dortmund, ali ipak zato sto je Leno malo podigao desnu nogu je bilo kontakta i penal je bio regularan.I odbrana Kuzena je bila u velikom haosu, nakon danasnjeg njihovog izdanja cisto sumnjam da mogu da prodju Benfiku.Danas ne znas ko je napravio veci propust u odbrani.Za sedam dana ne ocekujem da ce se BVB muciti sa HSV-om kao sto je danas sa Bajerom.Nadam se da ce Subotic da bude spreman za Sahtjor posto kad god je Santana na terenu to ne izlazi na dobro.
                        Bajer zasluzio bod, ali su greske odbrane bivale surovo kaznjene.

                        Jel neko zna ko je sudio mec Salke-Hanover?

                        Comment


                        • Originally posted by Maric91 View Post
                          Jel neko zna ko je sudio mec Salke-Hanover?
                          Deniz Aytekin. Sto pitas ?
                          sigpic

                          Comment


                          • Da obavezno pogledam sledeci put kada on bude sudio, jer znam da ce biti goleade.

                            Comment


                            • Pa to je ovaj isti sto je i danas sudio.

                              http://www.transfermarkt.co.uk/en/de...ichter_95.html
                              sigpic

                              Comment


                              • A jes bila j*bena utakmica!Ne sjecam se da sam ikad ovoliko strecao kad je u pitanju napad Leverkuzena.Zasluzili su bod,po meni su bili bolji.Ali jbs ti sve kad odbrana odigra onako I meni je ovaj derbi bio ispred Siti-Liverpul i opravdao je ocekivanja samo sto mi se ishod ne svidja
                                Mislim da sam prvi put u zivotu psovao Gecea i Levandovskog Cak sam navijao da Hipija ustane onda kad je Klop nesto krenuo put njihove klupe Sisnuo se Klop
                                Oni dvojica sa ES su carevi ali su me danas nervirali(pogotovo Milinkovic) jer su otvoreno navijali za Dortmund..mislim Milinkovic to inace radi ali me je danas pizdio jer se proseravao.

                                Comment

                                Working...
                                X