Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tennis Buzz - tenisko neteniske vesti i price

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa naravno da ce biti zabavno jer sigurno nece biti ozbiljan mec da se vidi koja je razlika izmedju muskog i zenskog tenisa. Ako bi odigrali ozbiljan mec onda bi Serena na prste jedne ruke mogla izbrojati poene koje bi uzela.

    Karsten Braasch je 1998. na AOu bio rangiran kao 203. igrac svijeta. 15-ak godina stariji od sestara, a trening mu se sastojao od kutije cigara i nekoliko boca piva. Igrao je set protiv obje, nonsalantno. Serenu je dobio 6:1, Venus 6:2.
    Murray bi njega u najboljim danima tako dobio, covjek nema titulu na touru, 3. kolo AOa i USOa su mu najbolji rezultati na Slamovima. Sta onda zena moze protiv momka u punoj snazi, clana TOP 4 drustva zadnjih 5 godina.
    sigpic

    Comment


    • Novak je jako ekstrovertan tip i on prati sve sto se desava oko njega. Medjutim, Federer i Nadal i svi drugi muski igraci jako dobro prate sve sto se deasava na APT turu. Potpuno su neiskreni kad kazu suprotno. To se najbolje vidi kad im se omakne i pocnu da objasnjavaju kakav je raspored imo neki protvnik na turniru prije dvije godine.

      Comment


      • ''Brojevi 1'' u Open eri...



        PS Fale Venus i Kim i Vika, Štefi
        Last edited by wanderer; 30-06-13, 20:26.

        Comment


        • I da, Kim Clijsters je opet trudna

          Comment





          • Raonic e Robson fidanzati?

            Comment


            • 0:39

              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • http://www.klix.ba/magazin/showbiz/s...iano/130704043

                A mi se brinemo sto je izgubio

                Comment




                • Endijeva amajlija
                  Attached Files

                  Comment


                  • pecaros, mislim da je ipak Rafa igrac za koga ti treba da navijas

                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Zamotano koljeno i na pecanju

                      Comment


                      • pa uhvati neku ajkulicu, ona jace povuce i on povredi koleno, mora da se pazi
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Verdasko je nasao pravu cicu, ja mu preporucio na rucku pre par meseci, secam se tog dana
                          link

                          Comment


                          • Ja sam to videla jos pre sigurno godinu dana, ali moguce da je jos sa njom.


                            A ovo mi je hit:

                            Taylor Townsend
                            Pl‏aying with a wooden racquet with one of the best in the game and my idiot @Martina http://bit.ly/1agGqHp


                            Spoiler
                            Taylor Townsend
                            NOOO I HATE IPHONE AUTOCORRECT!! SORRY @Martina !! I MEANT IDOL!!!

                            Comment


                            • sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                pecaros, mislim da je ipak Rafa igrac za koga ti treba da navijas

                                Kao što je nedovoljan uslov, samo se deklarisati Novakovcem, da bi ti virtuelni prijatelj postao, tako i svaka šuša koja uzme štap u ruke, ne može se pecarošem nazvati
                                Zavalio se Baja u stolici i peca
                                Čudo nije krevet izneo, da odmori napaćeno koleno
                                A vidi mu pomoćnika iza leđa , sigurno je gadljiv na crve i gliste, pa mu ovaj montira mamce
                                Garantujem da ni dozvolu nema - ribokradica
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X