Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tennis Buzz - tenisko neteniske vesti i price

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 61563 View Post
    Nisu ga dzabe poredili sa onim pevacem ,ne secam se kako se zove,al neki nepoznat,narodnjak,bar meni

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Ne znam sa kojom, ali svaki put se nasmejem kada ga vidim iz tih mladih raspusnih dana
      Evo Ivan zna

      Comment


      • Isti Rodzer
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • A pevacem, ja procitala pevacicom [emoji23]
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Ovo je iz Sangaja slika ... znaci za vreme dok se tamo odrzavao. 2000. se igralo u Portugalu.
            To moze da bude 2002 kada se prvi put igralo u Sangaju ... Jer trece i cetvrte se igralo u Hjustonu a pete su se vratili u Sangaj ponovo.... Samo Federer pete nije imao ovakvu frizuricu mocnu to garantujem. Tako da je ovo 2002 godina!
            Last edited by Sandugp; 28-08-18, 15:05.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • To dok se jos nesto opirao, dok Mirka nije uzela sve pod svoje i napravila coveka od njega
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Meni je RF bio najlepsi dok je bio satiran

                Comment


                • U to ime!



                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Ma Mirka ni sebe ne ume da stilizuje,realno on je sad bolje sredjen nego ona

                    Comment


                    • Originally posted by 61563 View Post
                      Ma Mirka ni sebe ne ume da stilizuje,realno on je sad bolje sredjen nego ona
                      Najjace da ga je Mirka stilizovala....
                      To me asocira na onu reklamu za Bozen Kozmetiku. I preparate za mrsavljenje ....
                      I pici ta reklama konstantno se vrti i neki ljudi koji kao uz pomoc tog preparata omrsali i svi vicu "Hvala gospodji Bozen!!!" A gospodja Bozen krava od 300 kila!!! Pa da ta govna deluju prva bi ih ona koristila i smrsala .....
                      Tako i sa Mirkom i Rodzerom ... da Mirka ima kakvog smisla prvo bi sebe sredila.
                      Last edited by Sandugp; 28-08-18, 15:12.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by 61563 View Post
                        Nisu ga dzabe poredili sa onim pevacem ,ne secam se kako se zove,al neki nepoznat,narodnjak,bar meni
                        Meni je odje original Nino, na zdravlje Fedji..

                        Comment


                        • Ma da bi vam ja jednog Ramos Vinolasa i sve da pEvate od srece

                          Comment


                          • Može jedna Sofya Zhuk za mene?
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by 61563 View Post
                              Ma Mirka ni sebe ne ume da stilizuje,realno on je sad bolje sredjen nego ona
                              Mirka sada izgleda odlicno, posle 2 trudnoce i to obe sa blizancima, ne znam sta ocekujes. Nikad ona nije bila neka manekenka, nego profesionalna teniserka...
                              A tada je ona mnogo bolje izgledala od njega i on je milion puta rekao da je ona zasluzna za njegovu promenu stila.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Asocijacija na Mirku i blizance Viško sa komentarom.

                                Comment

                                Working...
                                X