Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tennis Buzz - tenisko neteniske vesti i price

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ja sam govorio da rafa ima najbolje noge-tu može ko šta hoće da priča.faca je nekako...njah

    meni je najlepši teniser kačanov
    Wizard

    Comment


    • I meni je drago Sarafa nema straha...Nego svi su tu samo mi Olja fali,da cujemo njeno misljenje na ovu temu

      OLJAAAAAAA

      Za Maru znam da voli mlade i plave
      Last edited by 61563; 28-08-18, 13:22.

      Comment


      • Ja volim i nabildovane, sve zavisi od coveka do coveka.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Lol Rafa je taman .... taman nabildovan koliko treba.
          Ako cete iskreno Rodzer je taman, Novak je mrsav a Rafa je nabildovan (doduse sada manje nego ranije).
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Za Markana taman onaj sto dosao da masira Ziku u (Zikinoj dinastiji)

            Comment


            • Ja ne volim kad zena ima plocice,sto ce zeni plocice?

              Comment


              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                Ja volim i nabildovane, sve zavisi od coveka do coveka.
                Ne objasni mi Markane ko ti je ona baba kurana sto te spopadala?

                Comment


                • I sve ovo jer sam trazika Rafine slicice?
                  [emoji38]

                  Dobar je Rafa, stoje mu ovi napucani misici, ima lepe zube i osmeh (kada nije usiljen), ali ova majica mi se ne svidja, sorc mi ne smeta maja bez rukava mu ne stoji sada, dok je bio klinac oke, jos je ova previse secena oko ramena ali zato ona crvena je bila bombona i otvarala ga u struku [emoji23]

                  Inace najbolje gradjeni sportisti za mene su vaterpolisti
                  Pfff visoki, jaki, kad te stisne, mislim ruku da se pozdravite
                  A najlepsi teniser je Hacanov
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan_pg View Post
                    Ne objasni mi Markane ko ti je ona baba kurana sto te spopadala?
                    A nenojme podsećati, taman sam zaboravio. I ne foliraj se, znam da si ti.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      I sve ovo jer sam trazika Rafine slicice?
                      [emoji38]

                      Dobar je Rafa, stoje mu ovi napucani misici, ima lepe zube i osmeh (kada nije usiljen), ali ova majica mi se ne svidja, sorc mi ne smeta maja bez rukava mu ne stoji sada, dok je bio klinac oke, jos je ova previse secena oko ramena ali zato ona crvena je bila bombona i otvarala ga u struku [emoji23]

                      Inace najbolje gradjeni sportisti za mene su vaterpolisti
                      Pfff visoki, jaki, kad te stisne, mislim ruku da se pozdravite
                      A najlepsi teniser je Hacanov
                      hahaha...E ovako sve do detalja,nisam ni sumnjao u Olju

                      Comment


                      • Nikad niko kao Marat...



                        Originally posted by 61563 View Post
                        I meni je drago Sarafa nema straha...Nego svi su tu samo mi Olja fali,da cujemo njeno misljenje na ovu temu

                        Za Maru znam da voli mlade i plave
                        Sve si pobrkao...

                        Ne,ne...greška...stariji i crni/smeđi...
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Originally posted by Marija81 View Post
                          Nikad niko kao Marat...





                          Sve si pobrkao...

                          Ne,ne...greška...stariji i crni/smeđi...
                          Ma znam ove plavusane gledas drugim ocima

                          Pusti Marata,za njega znamo,nego daj nam primer nekog od trenutno aktuelnih

                          Comment


                          • Originally posted by Marija81 View Post
                            Nikad niko kao Marat...





                            Sve si pobrkao...

                            Ne,ne...greška...stariji i crni/smeđi...
                            Kako niko. Pa Dinara kao Marat!
                            Dobar je marat, harizmatican strasno, faca covek .... Slazem se sa tvojim izborom Maro.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Salim se Ivo brate moj. Na haxu nam upadala neka baba kurana, sa foruma je jer je znao sifru, pa si se valjda ti tada zatekao tu i eto jeeeeebiga
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Lol Rafa je taman .... taman nabildovan koliko treba.
                                Ako cete iskreno Rodzer je taman, Novak je mrsav a Rafa je nabildovan (doduse sada manje nego ranije).
                                Kako Sandu sve zna

                                A Olja skroz upravu, Hacanov mnogo dobro izgleda

                                Sent from my MI 6 using Tapatalk
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X