Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @ Dale

    El Matador objasnjava neke stvari

    Fiorentina- El Matador 0-2

    Comment


    • Zvijer brate , zvijer ;)
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Posle 8 pobeda usledi crna serija.. Ranijeri isto ovako uradio Juventusu. Ide mu dobro dok pobedjuje. Kad izgubi sve stane. ;)
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Originally posted by bice View Post
          Posle 8 pobeda usledi crna serija.. Ranijeri isto ovako uradio Juventusu. Ide mu dobro dok pobedjuje. Kad izgubi sve stane. ;)
          Ja mislim da mu je ovo zadnja utakmica na klupi Intera.

          Comment


          • Originally posted by Miko View Post
            Pogledaj post sto sam napisao a sada cu ti dati detaljno o svim timovima tj necu pojedinacno ali ukratko

            Milan i Juventus - top 2 , Milan je ostavio Allegria za trenera koji je uzeo Skudeto i sigurno ce ici na novi , zadrzali su igrace , imaju strasan tim , malo na nekim pozicijama star ali iskustv uvek dobro dodje. Juventus doveo i zadrzao sto je najvaznije. Sigurno ce da idu kao po loju.

            Inter,Napoli,Lazio - Borba za top 3 , Inter je tim koji je uvek u borbi za titulu ali mislim da ce top 3 biti maximum , 4 trener u 2 godine , sto je mnogo , mnogo je. Nema tu posle Murinja ni igre nicega. Salke ih nabio u LS , dok Leo nije dosao , tukli su ih u Italiji , gubili bodove glupo , Napoli i Lazio zadrzali tim a doveli potrebno , jaci su po meni nego prosle sezone i sigurno ce biti u borbi za top 3

            Fiorentina,Roma,Udinese - Borba za top 4 i 5 - LE - Ovi timovi ce verovatno da se bore za LE. Udine nije delovao dobro protiv Lecea a mislim da bez Sanceza nece biti toliko jaka realizacija , verujem da je Mihajlovic napravio nesto u prosloj godini i da ce biti bolji , Roma Ispali od Slovana , losa igra danas , pre svega ocajna i tesko ce ovde biti

            Cagliari,Palermo,Parma i Siena - Kaljari je dobio Romu , trener im je odlican i sigurno ce biti u top 10 , gostovanje ko god da im dodje biti ce tesko a oni na strani mogu svakome uzeti bodove. Palermo ima igru ali zna puci , otisao im je najbolji igrac i ko zna cega ce sve biti a poznavajuci Zamparinia jos ce neki trener otici xD. Siena je uvek solidna i verujem da ce biti u top 10

            Chievo,Genoa i Atalanta - Timovi koji ce se vrtiti oko top 10 , kuci ce verovatno uzimati bodove , na strani mozda ponesto i sigurno ce bar pretpostavljam ostati u ligi ali nista vise

            Lecce,Bologna,Novara,Catania i Cesena - Samo cu reci borba za opstanak i nista vise , svaki bod ce dobro doci
            evo nakon veceg dela sezone , od moje pretpostavke pogodio sam sve ,samo sam zamenio Sienu i Djenovu
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Originally posted by Miko View Post
              Ovom Interu se bas ne igra Liga Sampiona sledece godine
              Pa ako nastave ovim tempom, sumnjam da im se igra i liga Evrope
              A sad stvarno, sta se desava sa ovom ekipom? To nije ona ekipa koja je prije manje od 2 godine osvojila ligu prvaka, tek se sad vidi sta je Mourinho i koja je velicina. Do duse, Bologna do ove utakmice nije imala nijednog poraza u 2012, a taj niz se nastavio, ali opet to nije nikakvo opravdanje za ovako tezak poraz, jer ipak je ovo Inter jbt. Mislio sam da ce ih pobjeda protiv Milana malo podici, ali jos su gori.

              Comment


              • http://www.federalna.ba/bhs/vijest/1...a-juve-i-milan

                Comment


                • Andreaa Pirlo iz slobodnjaka... Aaa koliko sam srecan sto je dao gol.. Ajmo Juve!!!
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Ni sam ne kontam,sta ovi veci kluboci vide u Borijelu taj igrac je ispod prosjeka,ako se zeli borba za titulu,ili neki veci cilj.
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Borielo debil. Kakvo je on pojacanje za Juve ja i dalje ne kontam.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Vidjeste li kako Storari proslavi gol sa Kvaljom??

                        Dobro ga ne pospremi... Mirko ga ono mace u fazonu "lakse malo"...

                        hahahahahahhahahahhahah

                        Radi Vucinic nesto u fazonu "ebem te celavog, majku ti... (po naski)", a kaze komentator na Sky IT "mislim da je Vucinic rekao da lopta nije izasla"
                        Last edited by M_G_S; 18-02-12, 21:31.

                        Comment


                        • Bravo Juve,vazna pobeda i sjajna utakmica... Odlican podstrek za mec sa Milanom.
                          FORZA JUVE!!!
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Originally posted by M_G_S View Post
                            Vidjeste li kako Storari proslavi gol sa Kvaljom??

                            Dobro ga ne pospremi... Mirko ga ono mace u fazonu "lakse malo"...

                            hahahahahahhahahahhahah

                            Radi Vucinic nesto u fazonu "ebem te celavog, majku ti... (po naski)", a kaze komentator na Sky IT "mislim da je Vucinic rekao da lopta nije izasla"
                            Gledao sam i ja,mislim da ce Pepe i Kvaljarela da ubiju Storaraija,debil,sta skace kao lud xD
                            Vucinic je castio sudio i ja sam cuo xD,ti na Sky misle da je fin,sa balkana je malo takvih xD
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Teska pobeda,Kvaljarela je nadam se konacno izbacio iz prvih 11 Matrija.Padoin zalutao u prvih 11

                              Comment


                              • Pirlo je pokazao o kakvom se majstoru zapravo radi, svaka cast i Juve ima da podere Milan kao i u prvom dijelu sezone

                                Comment

                                Working...
                                X