Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam da li je istina (cisto sumnjam) mada ako jeste Rosi je trebao da ga zakolje i ode u zatvor Naime novinari ,,mlate'' da je Ljajic rekao Rosiju da je veci invalid od svog sina...
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Ja sam bas citala negde da Ljajic ne zna ni rec italijanskog da kaze, cak mu u intervjuima pitanja i odgovore prevodi Jovetic. Tako da je to cista izmisljotina prljavih zabara da bi opravdali matoru budalu.
      "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

      Comment


      • Ostao sam sokiran kada je Buffon napravio onu katastrofalnu gresku. Ono se nije smjelo nikako dogoditi. Jedina osoba koja je vjerovala da Lecce moze doci do gola je onaj njihov trener koji se svim silama borio da posalje neke upute igracima koji su na kraju uspjeli dati gol na faktor iznenadjenja. No dobro, drago mi je da ce trka za titulu biti napeta do samog kraja i jos jednom se pokazalo da je u Italiji najteze igrati protiv ovih davljenika poput Lecce-a.

        Comment


        • Originally posted by Condition23 View Post
          Ne znam da li je istina (cisto sumnjam) mada ako jeste Rosi je trebao da ga zakolje i ode u zatvor Naime novinari ,,mlate'' da je Ljajic rekao Rosiju da je veci invalid od svog sina...
          Cisto sumnjam da bi neko nasrnuo onako da nije nesto bas odvratno i gadno bilo u pitanju. Sjetimo se Zidana samo, ma nema 5% koji su stali na Materacijevu stranu. No bilo je masu ljudi tu, znace se sta mu je sigurno rekao.
          Nema opravdanja za ponasanje Rosija ali razumijem da ga je napao zbog toga, ja bi ga tukao satima.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
            Argument u savrsenom balansu sa tvojim intelektom. Cak i komplikovan. Volume 2
            Lbj ne seres vise volume 2
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Originally posted by bice View Post
              Lbj ne seres vise volume 2
              Napredujes, poceo si da kapiras proces. Mada realno neko ti je pomogao ne mozes ti to sam da skopcas.

              Comment


              • Ljajic suspendovan do kraja sezona.
                sigpic

                Comment


                • Ma za njega je gotova prica u Fiorentini, koliko mogu da skapiram 90% navijaca je sada protiv njega a ne verujem da ce uprava da drzi u klubu nekoga koga navijaci mrze.
                  "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                  Comment


                  • Ako nastavite bicete obojica banovani, pa ajd da vas vidim.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Originally posted by T-Mac View Post
                      Ako nastavite bicete obojica banovani, pa ajd da vas vidim.
                      Samo napred,nemam nista protiv.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Originally posted by bice View Post
                        Samo napred,nemam nista protiv.
                        Sta ti je covece, smiri dozivljaj.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • @LBJ

                          Jos mislis da se Udinezeu ne igra LS ?
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Ludnica na cizmi,zadovoljstvo je gledati multi ovih poslednjih par kola.

                            Comment


                            • Ocekivao sam Napoli na 3. mjestu , al ocigledno je da lose igraju na gostovanjima (Napoli) , tako je da je Udinese sasvim zasluzeno na 3. mjestu.

                              Comment


                              • Napoli retardirani, treba Udineze da ide u LS. Sta su Lacio i Napoli sebi dozvolili
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X