Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by KingEric7 View Post
    Rafael definitivno ove sezone u top3 desnih bekova lige uz Zabaletu i Vokera.
    Konstantniji je Rafael,gledao sam ove godine milion puta ovu dvojicu i kod njih nema sredine ili ubise ili ih nema nigdje kao Zabalete sinoc...
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Konstantniji je Rafael,gledao sam ove godine milion puta ovu dvojicu i kod njih nema sredine ili ubise ili ih nema nigdje kao Zabalete sinoc...
      I ja iskreno mislim da je ove sezone najbolji ali da ispadnem fer i prema ostalima
      sigpic

      Comment


      • Najbolji i za mene ove sezone nema sta,znatno podigao nivo igre,ali iskren da budem cekam ga u srijedu da kompletiram utisak,veliki,najveci sudar na svijetu,dugo dugo sam ovo prizeljkivao
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Nema Wadea da kaže koju.
          Jel se Marselo oporavio?
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Najbolji i za mene ove sezone nema sta,znatno podigao nivo igre,ali iskren da budem cekam ga u srijedu da kompletiram utisak,veliki,najveci sudar na svijetu,dugo dugo sam ovo prizeljkivao
            Ma samo da nas ne ponizite u sredu, nemam apsolutno nikakvih ambicija. Skroz cu mirno da gledam tekmu.

            Tacno je da ce mu to biti najveci test do sada ali i da kiksne nesto, necu mu mnogo zameriti. Stvarno je uznapredovao i mecevi poput Reala ce mu samo pomoci da nastavi da napreduje.
            sigpic

            Comment


            • Nije jos kako treba,to vam je veliki plus ako mene pitate,tek mozda u revansu ce biti spreman,a i Ikera nema

              Ali nema nikakvih izgovora dok hoda Mesud Ozil pa makar i na jednoj nozi...bez zafrkancije samo mi je bilo vazno da su tu Xabi doktor,Sami i naravno carobnjak

              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • @ak 47:nemojte ih puno .
                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Nema Wadea da kaže koju.
                  Jel se Marselo oporavio?
                  Ma sta imam pricati, ne zanima me kako United igra u PL. LS je drugo takmicenje, videcemo na kraju dvomeca ko je bolji.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Originally posted by KingEric7 View Post
                    Ma samo da nas ne ponizite u sredu, nemam apsolutno nikakvih ambicija. Skroz cu mirno da gledam tekmu.

                    Tacno je da ce mu to biti najveci test do sada ali i da kiksne nesto, necu mu mnogo zameriti. Stvarno je uznapredovao i mecevi poput Reala ce mu samo pomoci da nastavi da napreduje.
                    Pa kako miran jbt,sto to

                    Ma naravno da je moguce da kiksne jbt igra protiv Ronalda nego ti kazem bolju ocjenu mozemo dati kada ga vidimo na jednoj tako vaznoj utakmici i protiv tako jakog igraca kao sto je CR...

                    @soe...necemo ih puno
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by D-Wade View Post
                      Ma sta imam pricati, ne zanima me kako United igra u PL. LS je drugo takmicenje, videcemo na kraju dvomeca ko je bolji.
                      Ih, nemoj da se jediš toliko, nije dobro. Ti uvek komentarišeš MU.
                      Reč je bila o Rafi, zato sam te pomenula.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Ma nemam zelje za komentarisanjem, nisam odusevljen igrom United-a i mislim da Real prolazi, a i navijac sam Reala, tako da ne mogu a da ne idem na njihovu stranu. Komentarisacu kada dodje vreme tekme, jos je rano za prepucavanja.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Pa kako miran jbt,sto to
                          Nemamo mi sta da trazimo u tom takmicenju i kada sam video zreb pomirio sam se sa porazom.

                          Tako da ako ispadnemo necu se potresti ni najmanje, ako prodjemo samo imamo dekocentraciju za PL.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ja nesto imam osecaj da ce Mancha lagano da prodje.

                            Comment


                            • Originally posted by KingEric7 View Post
                              Nemamo mi sta da trazimo u tom takmicenju i kada sam video zreb pomirio sam se sa porazom.

                              Tako da ako ispadnemo necu se potresti ni najmanje, ako prodjemo samo imamo dekocentraciju za PL.
                              Ovo može da ti prođe jedino ako si kao Vladan (baksuznim i kontra prognozama priziva pobede i polazi mu za rukom), u suprotnom svađaćemo se.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by KingEric7 View Post
                                Nemamo mi sta da trazimo u tom takmicenju i kada sam video zreb pomirio sam se sa porazom.

                                Tako da ako ispadnemo necu se potresti ni najmanje, ako prodjemo samo imamo dekocentraciju za PL.

                                Klasicni Vladan, dosta je jedan nemojte da ih imamo vise
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X