Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovog Gervinha treba protjerat iz fudbala,nevidjen invalid.
    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

    Comment


    • Passing Accuracy 80.5%. Nema sanse, imam osecaj da ne mozemo da pogodimo 2 dodavanja.
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Joooj, video sam je u golu kad je Puncheon zavrnuo i sutnuo

        Comment


        • Ipak je ovo najjaci igrac u istoriji Sautemptona. Kralj jebeni.

          sigpic

          Comment


          • Da nema Voje, Southampton bi nas opeglao s 3-4 gola razlike.
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Naravno, tu nema diskusije

              Comment


              • E moj Vengeru, e moj Arsenalu...

                Comment


                • Ljudi zasluzili 3 boda jos ih i sudija pokrao.Ovaj Cork prebio Wilshera danas,Jack mi je nekako fizicki jos uvijek slab,znanje ogromno i to se vidi,ali snaga je to sto mu fali...

                  Mora Arsenal da se pojaca,mora zadnji vezni da dodje koji nesto zna i koji ce se brzo uklopiti po mogucnosti iz PL-a da bude,a i mora napadac da se dovede koji ce zabijati kad je gutavo,pravi napadac

                  Sta se desilo sa nekad bas dobrim Vermaelenom,covjek ne moze loptu da ocijeni,svaka ga preskace i njega i onog mu partnera jadnika
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Mislim da je sudija ponistio Ramirezu gol zbog faula, makar bih to rekao po tome kako je drzao zastavicu, pokazao je onako kako se pokazuje za faul a ne za ofsajd. Mada mislim da ni faul nije postojao, ali vidi se na snimku da Gaston malo rukama "gura" Koscielnog, kolko je jako i da li je za faul stvarno ne znam...
                    sigpic

                    Comment


                    • Do prije par kola imali niz od 10 bez poraza, a sada imaju niz od 4 vezana poraza. Sve se okrenulo, Norwich u govnima.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Jeste zbog faula je ponisten gol a ne zbog ofsajda.Ocajna igra arsenala jedva i ovaj bod izvukose.
                        sigpic

                        Comment




                        • Sretna nova godina i od Seje i da ove godine jos bolji fudbal gledamo u PL!


                          Edit(Manda): Moj ker fino sam ga izdresirao
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Marin je retard i mogao je ovdje vrlo lako crveni da popije...
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Marin je retard i mogao je ovdje vrlo lako crveni da popije...
                              Ја бих му и залепио црвеног, напалио се ко Кежман ономад

                              Comment


                              • Marin je ovo gospodski uradio. Cisto da posalje poruku, "Don't fuck with me!"..Idemo Marko bre, pocepaj QPR.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X