Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E,da bog da im se i sledece sezone pojavi neki Cakir!!! Pa znate kad bi jedan Bajern ili Barselona dozvolili bez obzira sto su prvaci i sa kim igraju, da im se neko ovako seta na njihovom stadionu? NIKAD!! Njemu igra Gigs, Anderson, Valensija... Dao bog da im i sledece sezone dodje neki Cakir!!!
    sigpic

    Comment


    • E jbt , nbas smo morali pri kraju da primimo gol

      Comment


      • Tako i treba, kada nonšalantno igraju...

        Comment


        • Sta vise igra ovaj Giggs ganja neke rekorde luduje a odavno je za penzije,oprosti se vise i ne brukaj se.
          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

          Comment


          • Sve je blize LS
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • MA TAKO JEEEEEEEEEEEEEE !!! Najtezi raspored a LS opet najbliza. COYB!
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment




              • Originally posted by Brajkula
                Veruj meni, radi kako hoćeš

                Brajkula, 2014. N.E

                Comment


                • Jel David propusta Tottenham ?

                  10 . zuti mu je , ali nije meni to bas najjasnije , posto nekad propuste utakmicu nakon 4 zuta , nekad nakon 5 .. ?
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Kako se Ferguson iznervirao...bio je toliko nervozan da nije htio ni da ustane
                    Bravo Fergusone,zajebavaj se sa ligom!!Legendo Mogao je vala i Skolsa malo ubaciti jer mu fale jos 3 nastupa za 500 ligaskih.

                    Sad ce redom da krenu prozivke za Junajted i Fergusona...mogu dusmani samo da se sagnu!

                    Comment


                    • Originally posted by Dale View Post
                      Jel David propusta Tottenham ?

                      10 . zuti mu je , ali nije meni to bas najjasnije , posto nekad propuste utakmicu nakon 4 zuta , nekad nakon 5 .. ?
                      Ne verujem da baš mogu nekad na 4 nekad na 5. Mislim da je standardno, 1 utakmica nakon 5 žuta kartona, 2 nakon 10.
                      Originally posted by Brajkula
                      Veruj meni, radi kako hoćeš

                      Brajkula, 2014. N.E

                      Comment


                      • Pa to je logicno , ali Fellaini je 100 % propustio tekmu nakon 4.zutog zbog suspenzije , pa zato pitam ..
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • U nekim ligama mozes da biras (gledas raspored i to) da li ces posle 4, a posle 5. moras, sad iskreno nz da vam kazem za Englesku, ali posle 5. i 10. mora sigurno e sad da li moze ovako ne znam
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • The Arsenal fan is a guy who supports Arsenal on Saturday, ManUtd on Sunday & Chelsea on Wednesday.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Originally posted by Dale View Post
                              Pa to je logicno , ali Fellaini je 100 % propustio tekmu nakon 4.zutog zbog suspenzije , pa zato pitam ..
                              Možda je u pitanju bio neki teži faul pa je FA naknadno donela odluku o suspenziji. Ko će ga znati.
                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X