Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kriv je vlasnik kluba Mike Ashley koji nije pojačao ekipu u letnjem prelaznom roku. Šta vredi što je u zimskom prelaznom roku doveo pet Francuza (koji nisu imali vremena da se prilagode igri u Premier League), kad je prodao najboljeg strelca ekipe (Demba Ba).
    "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Ma nije to nista specijalno,taj ugovor uopste ne znaci toliko koliko zvuci jer mogu da mu daju otkaz kada god hoce,a obestecenje je u tom slucaju u iznosu od jedne godisnje plate koja nije nesto posebno;)
      Ja mislim da je to otprilike milion godisnje,a obzirom da mu je ostalo jos nekih 6-7 godina koliko znam,nije malo za klub kao Newcastle izdvojiti 6-7 miliona da bi otpustili trenera samo.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Pa mene iskreno čudi kako mu već Majk Ešli nije dao šut kartu, mada kapiram da će to biti već na kraju sezone.

        Ako je čovek bio spreman da dreši kesu, i dovede veoma dobra pojačanja, ne znam zašto sad ne bi odradio ljudski posao što se tiče dovodjenja jednog kvalitetnog i proverenog stručnjaka na klupu Njukasla ukoliko želi da njegov klub napravi neki dobar rezultat kao iz prošle sezone, jer su svetlosnim godinama daleko od primer sezone 95/96
        Originally posted by Brajkula
        Veruj meni, radi kako hoćeš

        Brajkula, 2014. N.E

        Comment


        • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
          Ja mislim da je to otprilike milion godisnje,a obzirom da mu je ostalo jos nekih 6-7 godina koliko znam,nije malo za klub kao Newcastle izdvojiti 6-7 miliona da bi otpustili trenera samo.
          Nisi razumio,dobija u tom slucaju samo milion;)

          Znaci obestecenje u slucaju otkaza mu je samo iznos od jednogodisnje plate...
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Problem je u tome što niko od ozbiljnih trenera neće da radi sa Mike Ashley-em, jer on menja trenere kao Abramovič. Pardew mu je drugar, zato mu je ovaj i ponudio posao.
            "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

            Comment


            • Ništa onda, da mu preporučimo Vermeza !
              Originally posted by Brajkula
              Veruj meni, radi kako hoćeš

              Brajkula, 2014. N.E

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Nisi razumio,dobija u tom slucaju samo milion;)

                Znaci obestecenje u slucaju otkaza mu je samo iznos od jednogodisnje plate...
                Ja sam poprilicno siguran da dobija milion za svaku godinu koja mu je ostala,ali eto moze nam neko upuceniji reci.
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Pardew ima klauzulu u ugovoru da u slučaju neuspeha dobije otkaz sa toliko i toliko para. Naravno da nikada neće dobiti celu sumu (do kraja ugovora).
                  Last edited by Mags Serbia; 29-04-13, 22:48.
                  "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                  Comment


                  • Originally posted by Mladen View Post
                    Pa mene iskreno čudi kako mu već Majk Ešli nije dao šut kartu, mada kapiram da će to biti već na kraju sezone.

                    Ako je čovek bio spreman da dreši kesu, i dovede veoma dobra pojačanja, ne znam zašto sad ne bi odradio ljudski posao što se tiče dovodjenja jednog kvalitetnog i proverenog stručnjaka na klupu Njukasla ukoliko želi da njegov klub napravi neki dobar rezultat kao iz prošle sezone, jer su svetlosnim godinama daleko od primer sezone 95/96
                    Tebra, jel znas ti na koliko godina ima ugovor Pardju sa Njukom? Verovatno ne znas cim te cudi podatak da Pardju jos uvekg nije dobio otkaz xD

                    Comment


                    • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                      Ja sam poprilicno siguran da dobija milion za svaku godinu koja mu je ostala,ali eto moze nam neko upuceniji reci.
                      Mislim da su to naveli onda kada je potpisao ugovor tek,a evo mi smo jedno pricali o tome i svi smo se slozili da smo slicno procitali i protumacili

                      http://www.sportklub.info/forum/show...l=1#post997944
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by CARTEL1970 View Post
                        Tebra, jel znas ti na koliko godina ima ugovor Pardju sa Njukom? Verovatno ne znas cim te cudi podatak da Pardju jos uvekg nije dobio otkaz xD
                        Znam brate, užas, tako nešto ni Murinju ne bih dao
                        Originally posted by Brajkula
                        Veruj meni, radi kako hoćeš

                        Brajkula, 2014. N.E

                        Comment


                        • Eight to see you go: Pardew pay-off would only be one year's pay


                          Despite signing a long-term deal in the summer, the Toon boss has a capped payment clause in his contract


                          Under-pressure Newcastle boss Alan Pardew would only receive a pay-off in the region of 12 months’ wages if he was to leave St James’ Park despite his eight-year contract.

                          Pardew signed the long contract in September after last season’s heroics and the club – which has seen plenty of managers in recent years – wanted to reward him and signal stability.

                          But it is believed there is a fixed departure fee should Pardew leave Newcastle for any reason – and this is understood to be for a year’s pay.


                          Eto, razrešio sam sve dileme.


                          Izvor: mirror.co.uk
                          Last edited by Mags Serbia; 29-04-13, 22:56.
                          "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                          Comment


                          • Ma ovo mi je i bilo logicno,zamisli da su se obavezali da mu daju sve preostale plate,to bi bilo finansijsko ubistvo za klub...
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Ma ovo mi je i bilo logicno,zamisli da su se obavezali da mu daju sve preostale plate,to bi bilo finansijsko ubistvo za klub...
                              Pa nije naš debeli siso vesla...Ali u pravu je drug Mags, kod nas je mentalitet u pitanju, prokletinja neka, ne znam ni ja više...Nemamo igrača koji je vođa, stub, da stane uz tim, da vadi tekme iz govana.
                              Jedan je Shearer...

                              Comment




                              • Ne znam da li je vec neko postovao ali u svakom slucaju sramota kako su pojedinci reagovali kada je pomenuto Luisovo ime. Bez obzira na sve on je svojim igrama u potpunosti zasluzio mesto u najboljih jedanaest, sad sto je indijanac ovako to je druga stvar. Mozes da ga mrzis ili da ga volis, ali da je fudbalski genije to niko ne moze da ospori...

                                Comment

                                Working...
                                X