Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Freshman91 View Post
    Igramo dobro, ali kao i uvek, ne koristimo sanse, i onda jedan sut i gol... Onako u nasem stilu... A onog Dauninga ne zelim da vidim, lik se raspada, ne moze ni da potrci, i jos mu na sredini uzimaju loptu. Suarez, Glendza i debitant Alen najbolji, najsigurniji, da se tako kaze....
    Nek vama ne valja moj brat Kuba

    Ne gledam tekmu,ali sam i neki dan rekao da Borini nikako ne moze na krilo,nije mi jasno zasto to Rodgers od njega trazi
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by Topdzija View Post
      Meni je Diaby jedan od boljih na terenu. E sad Ramseya u igru i da resi mec!
      Da resi mec u korist Sunderland-a.
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Originally posted by Scouser View Post
        Ovo smesno zvuci, ali mislim da se ovo samo nama dogadja
        Suarez dva zicera promasi, ali i dalje dominiramo na njihovoj strani terena ali oni opet daju gol
        Definisi mi dominaciju? Dominacija poseda lopte= nebitno, stvaranje sansi = bitno

        Comment


        • Ma nek Rodgers zameni Borinia za Carrola odma ce se videti razlika.

          Comment


          • Bledunjav Liverpul ali svakako nisu zasluzili da gube.Suarez,koji je ubedljivo najbolji igrac,mora da daje onakve zicere glavom.

            Comment


            • Suarez je trebao zabiti ono sa 5m glavom. Liverpool kontorlise utakmicu, nije to dominacija ali onako solidna kontrola. WBA igra zasad onako kako znaju i umiju. Ne zalijecu se kada su sa loptom. Polako od noge do noge kombinuju i uspijevaju doci do gola. Ova golcina im je dosla k'o narucena. Vidjecemo do kraja sta ce se desavati. Gerrard ocajan kao i Borini i Downing. Brendan je vec zabiljezio neke stvari na blocic i vidjecemo kakve poteze ce povuci u nastavku.


              Arsenala bi mogle kostati ove neiskoristene prilike. Cazorla odigrao fantasticno poluvrijeme, svugdje ga ima i svaki dodir s loptom mu je smisljen.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Originally posted by KERSDRS View Post
                Definisi mi dominaciju? Dominacija poseda lopte= nebitno, stvaranje sansi = bitno
                Imali smo par puta proigravanje jednom Suarez drugi put Gerrarda gde je pomocni svirao nepostojeci offside -.-

                Comment


                • Koji ce k*rac Borini po strani?Daj ga u sredinu,Suareza lijevo i sigurno ce bolje funkcionisati.Sve sto smo vidjeli od Liverpula je individualna vjestina Suareza koji i dalje kuburi sa realizacijom i to je to.Dzerard potonuo,Borini smijesan na ovoj poziciji,Dauning... sta je sa tim covjekom!?Odbrana nije imala nekog posla,jedino mi je Skrtel bio neshvatljiv onda kad je bez ikakve potrebe napravio korner.

                  "There are currently 34 users browsing this thread"

                  Comment


                  • Originally posted by KERSDRS View Post
                    Ja ne vidim sta je dobro? Suarez batica sam stvara sanse, ali to nije dobra igra tima nego individualni kvalitet.
                    Nemoj biti pesimista, igra je tu, postoji, samo je potreban kvalitet u igracima koji Dauning i "mozda" Borini ne poseduju, barem ne trenutno. Ne igra samo Suarez, igraju i drugi, Alen vrlo dobar, nudi se u napadu dosta u defanzivi je odlican, Glendza takodje. Stivi los, Borini ocaj, Dauning . Trebali smo dati barem jedan gol, nismo i sta da se radi sada. Ne treba sada kukati, ionako se WBA celu tekmu branio, mi smo kontrolisali mec, oni da li iz jedne sanse gol, i to volej, koji onaj Gera sad da mu das da sutne 10 puta, ne bi pogodio gol.

                    Edit: Ihh, znao sam da ces Kubu da pomenes...
                    I da dodam, sad da nam je Sterling na klupi da uvede svezinu po krilu, jer Borini koji ni ne treba da igra tamo i Dauning su prelosi, a od tih pozicija ipak dosta zavisi nas napad, dosta.
                    Last edited by Freshman; 18-08-12, 16:02.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman91 View Post
                      Igramo dobro, ali kao i uvek, ne koristimo sanse, i onda jedan sut i gol... Onako u nasem stilu... A onog Dauninga ne zelim da vidim, lik se raspada, ne moze ni da potrci, i jos mu na sredini uzimaju loptu. Suarez, Glendza i debitant Alen najbolji, najsigurniji, da se tako kaze....
                      Kurac dobro, nista ne valja. Samo sto je 0:0 realno i usrao ih je gol. Sad ce panicno da jure rezultat i verovatno prime jos jedan do kraja.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ziro ce uci u jednom momentu. To je izvjesno. Vjerovatno umjesto Volkota, da Wenger vidi Podolskog na krilu. Osim Kazorle, Zervinjo, Diabi i Arteta igraju dobro, Dzenkinson standardno- dobar naprijed, los nazad. Bice ovdje 1-0 na kraju.
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Previsoka je ono lopta bila za Suareza. Nije bolje mogao.

                          Nadam se da ce uci Carrol za Liverpool i Giroud za Arsenal

                          Comment


                          • Nije Borini kriv, kriv je onaj sto ga je tu stavio. Nek ih zarotira i nek decko dobije ljudsku loptu pa da vidimo.
                            sigpic

                            Comment


                            • Jos da pomenem i baticu Glena koji igra dobro, stvarno, kad se vrati na poziciju bice dobro. Onda Borini u sredi i sa strane Suarez i ovaj iz Herenvena.

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                Kurac dobro, nista ne valja. Samo sto je 0:0 realno i usrao ih je gol. Sad ce panicno da jure rezultat i verovatno prime jos jedan do kraja.
                                Pa dobro, nije bajna igra, nema kvaliteta po krilu, o tome ja pricam sve vreme, ali pas igra je ono sto mi se svidja i kretanje igraca, barem nekih. Alen, Glendza, Suarez, cak i Keli, svuda ih ima. Jebes mi sve, igrali bi mi Sterling i Assaidi u prvoj pored Suareza, zivota mi. Borini nista ne moze da uradi na krilu, potpuno mi je nelogicno zasto on igra na krilu, nema ni prodor, ni specijalnu tehniku, ne kapiram Brendana uopste.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X