Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakva je kanta Downing

    @ Freshko,ides na beer veceras sa Banetom?

    Comment


    • To Downing sivonjo pravo u sesnaest na 3 igraca. Kakva nobina.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Kakva je kanta Downing

        @ Freshko,ides na beer veceras sa Banetom?
        Isao sinoc brate, ludilo bilo... Bane po obicaju, pre ulaska na beer fest, dve vodke, cisto da se zagreje...

        BBC Sport ‏@BBCSport
        FACT: Liverpool 88% pass completion so far – higher than they managed in any PL game last season - but they trail 1-0 at WBA.
        O ovome ti ja pricam Nash...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Znaci veceras ne ides?

          Downing nastavlja da dominira...Kako mi je gadan

          Comment


          • Mighty Swansea! Kakva jebacka ekipa!
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Kako su bedni, moze jedna centarsut u teren izvinjavam se???? Dauning ako bude igrao posle naredne 2 tekme prestajem definitivno da gledam LFC. Dajem toliko Rodzersu fore da ga sutne na klupu. Kakav pajser. Koje 4. mesto? Sa kojim igracima. @ Fresh statisticki podaci su apsolutno nebitni.

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Znaci veceras ne ides?
                Nemam snage brate, sve me boli, skakali smo kao ludi kad su trubaci bili... Plus sam se nagutao prasine, znaci dobro mi nije...

                Dauning...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Fulham zasad najuvjerljiviji, vode 3:0.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Ajde dzerard mars u penziju majmune jedan. Sta mi igras tu preko kurca bre siso. Mars kretencine jedne!

                    Comment


                    • Michu pokazuje da ce biti odlicno pojacanje za Swansea. Dva gola u prvom mecu.

                      Evo ga slobodni, ajde Santi majstore!

                      EDIT: Sto nisu pustili Cazorla-u da izvede..
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Raspad sistema... Da li je moguce da je sudija svirao ovo ??? Ma nemamo srece....
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Prestrogo je ovo za penal ;) + crveni jos gore ;)
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Nije morao da svira penal.

                            Jebem ti utakmicu ovakvu.

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              Raspad sistema... Da li je moguce da je sudija svirao ovo ??? Ma nemamo srece....
                              Covece, pogledaj jednom istinu, mi uvek nemamo srece je l? Daj mani me tih prica, kakva sreca kakve price, nemaju ljudi pojma sa fudbalom.
                              EDIT: Izvini druze, besan sam mnogo.

                              Comment


                              • Ziva lopta! Reina

                                Comment

                                Working...
                                X