Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mora Podloski na krilo ili na poluspica nije on za ovu poziciju klasicnog napadaca...

    Meni je ovaj Walcott ocajan,barem trenutno
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Sad da uzme da gadja do kraja sezone ne bi pogodio tako nesto.

      Ovolika kolicina baksuzluka je nemoguca. Valjda ce ovaj zarotirati Suareza i Borinija.
      sigpic

      Comment


      • Pa ovo nije normalno, opet dominiramo tokom utakmice i opet protivnik daje USRANI GOL

        Comment


        • Poldi mora na krilo,od njega u spicu nema nista.

          Santi car

          Comment


          • Kakva ocajna igra Liverpoola, to davljenje lopte kao da gledam Crvenu Zvezdu. Muka mi je da gledam ovakav fudbal, Allen dobar, Gerrard ocajan po meni, on je ste legenda kluba, ali covek izgleda starije od GIgsa na terenu, jednostavno kao da nema snage, to sam video i prosle godine( ljutite se koliko hocete) . Borini je smesan neki igracic, Dauning presmesan. Suarez kraljcina najveca.Igra se sporo, ne stvaraju se sanse, ocajno jednom recju, ja znam da je ovo prvo kolo, ali tako mi sad izgleda i ne mora da znaci da ce ostati ovako. Ovog Dauninga treba oterati pod hitno. I kad vidim BOrinija uzelim se Kerola, bar znam da imamo jednog visokog balvana, nizak balvan ne moze nista.

            Comment


            • Arsenal ako dovede M Villa-u i Sahin bit ce daleko jaci,Arteta je dobar igrac,miran s loptom i siguran,ali nema neke lucidnosti kod njega koju Sahin ima...
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Igramo dobro, ali kao i uvek, ne koristimo sanse, i onda jedan sut i gol... Onako u nasem stilu... A onog Dauninga ne zelim da vidim, lik se raspada, ne moze ni da potrci, i jos mu na sredini uzimaju loptu. Suarez, Glendza i debitant Alen najbolji, najsigurniji, da se tako kaze....
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Giroud za Podolskog, burazer Ox za Walcotta, i salji Sunderland kuci s tri laka komada.
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Joj slike na BHT-u ne mogu da vjerujem! Kako se primjeti razlika izmedju te tekme i ovih sa SK nevjerovatno! Zbog toga sam prinudjen da stalno gledam LFC Sto rece komentator, da nije Suareza utakmica bi bila nevidjeni smor Ubaci Kerola, moj Rodzerse!

                    Comment


                    • Meni je delovalo kao da se Borini usrao. Msm razumem tremu ali ipak je on profesionalac, Alen je igrao dobro.
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • mnogo se raspada Dzerard, Alen najbolji za sada u Liverpulu, pratio sam malo i Fulam, igraju skroz fino

                        Comment


                        • Originally posted by Freshman91 View Post
                          Igramo dobro, ali kao i uvek, ne koristimo sanse, i onda jedan sut i gol... Onako u nasem stilu... A onog Dauninga ne zelim da vidim, lik se raspada, ne moze ni da potrci, i jos mu na sredini uzimaju loptu. Suarez, Glendza i debitant Alen najbolji, najsigurniji, da se tako kaze....
                          Ja ne vidim sta je dobro? Suarez batica sam stvara sanse, ali to nije dobra igra tima nego individualni kvalitet.

                          Comment


                          • Ovo smesno zvuci, ali mislim da se ovo samo nama dogadja
                            Suarez dva zicera promasi, ali i dalje dominiramo na njihovoj strani terena ali oni opet daju gol

                            Comment


                            • Meni je Diaby jedan od boljih na terenu. E sad Ramseya u igru i da resi mec!
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                                Giroud za Podolskog, burazer Ox za Walcotta, i salji Sunderland kuci s tri laka komada.
                                Ox povredjen.
                                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                                Comment

                                Working...
                                X