Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Termin velika ekipa se ne moze dobiti preko noci,mora da bude dublje od par godina,ime se gradi desetljecima bez obzira na pare.To sto je ekipa jaka u jednom momentu ne moze tek tako da znaci da je to velika ekipa,mora mnogo da se krvari za taj epitet.Liverpool sada npr ne ide nikako,ali to je i dalje velika ekipa,ogromno ime i istorija,ne moze par losih sezona da to izbrise.Juve je isto tako cak ispao iz Serije A ali je i dalje velika ekipa,City nije ni blizu toga,tu kategoriju treba zasluziti...kad kazem "velika" ekipa ne mislim na prvih 11 nego na kompletnu istoriju,tako mi kod nas govorimo,mozda je razlika u tome sto si ti mislio da ja mislim na tim,a mislio sam na klub
    ok, ja se slazem da City nije veliki klub ali velika ekipa definitivno jeste...
    sigpic
    NA ETIHAD-u NIKAD NIJE DOSADNO

    Comment


    • Originally posted by apacrow View Post
      Cekaj, zaista tako mislis?

      Mislis da bi Real odrzao kontinuitet u osvajanju trofeja
      da nije jedan od najvecih potrosaca na trzistu od kako
      je sveta i veka?

      Ime se stvara novcem, samo je pitanje ko ga je kad imao
      vise. Svako ko misli drugacije, u velikoj je iluziji.
      Bez obzira na pare znaci sa njima ili bez njih.Da sam htio da kazem da se ne moze postati velika ekipa ako nisi isao prirodnim putem onda bih tako i rekao,ovako sam mislio da to i nije vazno.Inace ne bi ni spominjao Chelsea,kako bi oni postigli ovo sto imaju danas da nisu imali novac,nikako.Jeste ljepsi nacin kad ides prirodno,ali ne igra to ulogu u kriteriju za veliku ekipu,barem ne po u mom vidjenju fudbala...
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by Skrillex
        Ja bih pre rekao jaka ekipa, sa kvalitetnim individualcima i halapljivim trenerom.
        Pusti ti to , dobar je Mancini trener , jbt pa 3 godine je u Italiji za redom uzimao titulu , sad sa Sitijem , doduse u LS ga nigde nikad nije bilo ali Boze moj ;)
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • prije se mozda moglo postati vekila ekipa prirodnim putem ali sada nema vremena za tako nesto, jer recimo ako krenes da stvaras neki tim za male pare koji ima potencijal, ovi ostali koji imaju pare ce kupiti ove jace igrace i onda nema te nigdje...
          sigpic
          NA ETIHAD-u NIKAD NIJE DOSADNO

          Comment


          • Niko nije ni rekao nista suprotno,ali ne moze velika ekipa biti neko ko nije igrao LS nikad i ko je do dolaska Arapa bio tipicna PL ekipa,cisti prosjek cak i kad je dosao onaj milioner iz Azije nisu mogli nesto bolje napraviti.Chelsea je i do dolaska Romana igrao LS i bio u vrhu cesto,City-a nije bilo nigdje,slabo je to...
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Niko nije ni rekao nista suprotno,ali ne moze velika ekipa biti neko ko nije igrao LS nikad i ko je do dolaska Arapa bio tipicna PL ekipa,cisti prosjek cak i kad je dosao onaj milioner iz Azije nisu mogli nesto bolje napraviti.Chelsea je i do dolaska Romana igrao LS i bio u vrhu cesto,City-a nije bilo nigdje,slabo je to...
              ma dobro, osvojiće City ove sezone LŠ, vidim da te to muči...
              sigpic
              NA ETIHAD-u NIKAD NIJE DOSADNO

              Comment


              • Originally posted by Miko View Post
                Pusti ti to , dobar je Mancini trener , jbt pa 3 godine je u Italiji za redom uzimao titulu , sad sa Sitijem , doduse u LS ga nigde nikad nije bilo ali Boze moj ;)
                Mikula kakav crni Mancini, sa onolikim parama i igracima Murinjo (npr) bi se prosetao kroz Premier... Ne bi se strepilo za titulu ni sekunda.
                U Italiji je druga prica bila, nasao se na pravom mestu u pravo vreme.
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Originally posted by BG7 View Post
                  ma dobro, osvojiće City ove sezone LŠ, vidim da te to muči...
                  Ma mene ne muci uopste,nisu mi mrska ekipa nikako.Fudbal koji igraju je jako los i skoro negledljiv,imati onakve pojedince a igrati ziheraski i samo na kvalitet individualaca je zalosno.Opet je premalo tri titule,mora jos mnogo godina da prodje...jedva cekam da ih vidim na Bernabeu
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by BG7 View Post
                    ma dobro, osvojiće City ove sezone LŠ, vidim da te to muči...
                    Za pocetak neka prodju grupu. I to ce biti uspjeh za njih, s obzirom na "level' grupe.
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • e razumijem ja da vi navijate za Madrid, ali nije dobro tako unaprijed govoriti za nesto sto tek treba da se igra , posebno ako je voljeni klub u pitanju....
                      sigpic
                      NA ETIHAD-u NIKAD NIJE DOSADNO

                      Comment


                      • Ma mene samo zanima kako ce Mancini igru da postavi,znam da ce biti defanzivno orijentisan,ali me zanima u kojoj mjeri ce to da bude...sa koliko zadnjih veznih ce igrati,hoce li igrati na pobjedu,da li ce staviti dva napadaca ili samo Tevez-a da trckara gore,a nabiti milion igraca u sredinu(ovo najprije).Ja bih sve dao da se otvore pa da gledamo tekmu prsa u prsa jer imaju kapacitet za to,ali od toga nista...
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • ne znam, vidjećemo, ali ne vjerujem ja da će City igrati baš totalno defanzivno, prošle sezone su u vecini utakmica išli na pobjedu, ali ponekad to izgleda nepovezano, ali takve itakmice se dešavaju svima, ići će City po povoljan rezultat u Madrid, ako tada igrači budu 100% spremni vjerujem ja u ofanzivu....a ovo danas protiv QPR, pa šta fali tri boda su tu, City poveo, QPR izjednačio, i onda kada je trebalo odmah 2:1, tako se odrađuju neke utakmice u prvenstvu i na kraju krajeva tako se osvajaju titule u prvnstvima
                          sigpic
                          NA ETIHAD-u NIKAD NIJE DOSADNO

                          Comment


                          • Proslost se kaci na zid ili stoji u vitrinama. Svi imaju bogatu proslost,
                            a narocito klubovi iz Engleske. Ali, onaj ko zivi od proslosti, sadasnjost
                            jako tesko podnosi, i nema lepe izglede za buducnost. Ima primera na
                            sve strane.

                            Koliko ljudi ce ovde reci da je Everton veliki klub? Ljudi su 9 puta bili
                            prvaci, i sedam puta vice-sampioni. Da ne pricam u kakvom su trenutno
                            stanju, i kako ih sponzor lige - Barclays Bank drzi tu gde jesu.

                            Engleska je do panja kapitalisticka zemlja, sa velikim K. Pogledajte samo
                            gdu su pravi fudbalski velikani poput Leedsa, ili Nottingham Foresta.
                            Ima jos bezbroj primera.

                            Jedino realno merilo velicine ekipe je njena trenutna vrednost na trzistu.
                            To je cist racun. U tu racunicu je svakako ukalkulisana i klupska istorija,
                            tj. brend. Nema tu puno sentimenta. Jak si onoliko koliko vredis.

                            Meni je licno bilo jako tuzno da jedan Liverpool nije mogao namaknuti,
                            u danasnje vreme, smesnih 500.000e da naprave planirani transfer, ali
                            jbg, takvo je trenutno stanje. Moze se desiti da ih za godinu, dve, kupi
                            neki ludi Kinez, i od njih napravi opet jaku ekipu, ali trenutno su ono
                            sto jesu. Hoce li ih onda ljudi isto tako prozivati, ili nece, jer vec imaju
                            "bogatu istoriju"?

                            Trenutno je City jedna od najvrednijih ekipa na svetu. To je cinjenica.
                            Ni meni se to preterano ne svidja, niti mi se svidja nacin na koji igraju,
                            ni nacin na koji funkcionisu, ali svakako ne mogu da se nazovu
                            "malim klubom".

                            Kad smo vec kod Man City-ja. Ne tako davno samo upoznao lika koji je
                            cetvrta generacija koja navija za njih. Tip je jedan od najjacih procesnih
                            tehnologa na svetu. To cak sa ponosom navodi i u svojoj profesionalnoj
                            biografiji. Sta mislis kako se on osecao kad je njegov klub prosle godine
                            uzeo titulu. Ajde, nek neko izadje njemu na crtu, i kaze da je City mali klub.

                            Ne samo da je nas fudbal smesan u odnosu na to, nego je i nasa drzava,
                            ne ove sadasnje, i ne ona prosla, vec i ona pre nje, smesna u odnosu na to.
                            It is not the violence that sets a man apart.
                            It's the distance he's prepared to go.

                            Comment


                            • City je odigrao koliko im i treba, mada i ja sam protiv toga da Mancini potrosi ovolike pare pred kraj transfer roka. Bilo bi mnogo bolje da se ova ekipa nastavila uigravati...

                              TottenhamDembele strasno debitovao, al djaba brate kad se gube bodovi na debilan nacin...
                              sigpic

                              Comment


                              • Mene jako iznenadjuje dobar pocetak WBA,nisam ocekivao ovakav start videcemo kako ce ici nakod 10,15 kola

                                danas dobise everton

                                Comment

                                Working...
                                X