Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Добро сад нису га тукли Али су нагрнули на човека...и слажем се за последњи део, од 14 секунде видеа се види како најпре он сам покушава да се извуче из "сендви" па га, ваљда са намером да му помогну, кажем ваљда јер ко ће га знати, и навијачи Челзија гурају у терен....није иронично, само погледај добро од те 14 секунде.

    Comment


    • O tome ti i pricam. Da su ga htjeli ugaziti ne bi ga svi redari stadiona izvukli iz te guzve.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Originally posted by Powerslave View Post
        Londonska stoka...
        A sta ste vi pjevali navijacima Liverpula?
        Ovi su stoka, a vi sta ste?
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Reise View Post
          A sta ste vi pjevali navijacima Liverpula?
          Ovi su stoka, a vi sta ste?

          Ti sto su pjevali navijacima Liverpula su isto stoka,samo iz Mancestera.Englezi su u cjelini jedan odvratan narod i vecinom su stoka samo sto im ne moze bit da se tako stalno ponasaju.
          Glupo je pisati za navijace "mi"/"vi".Drugo je kad neko govori o timu za koji navija...tada je razumljivo reci "mi" jer su to ljudi koje godinama gledas preko TV-a ili uzivo i vezao si se za njih sto je potpuno prirodno.

          Comment


          • Inače navijači Liverpula nisu pevali...
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Dobro, tu sam ja pogrijesio jer sam mislio da si ciljao na Celzi sa ovim iz Londona. Mogao si i ti reci engleska stoka, al necemo se sad prepucavat oko neceg nebitnog, slazemo se svi da ovo treba istrijebiti sa stadiona.
              sigpic

              Comment


              • London sam uzeo namjerno zato sto im je glavni grad,gdje prije svih zive "gospoda" i gdje cvjeta kultura...pa vazi.A ovamo su prvi da pljunu i okrive nekoga koga ni na mapi ne mogu da nadju..

                Comment


                • Najnormalnija stvar je da opljujes suprotni tabor kad si na tribini, to se radi i u Engleskoj i kod nas i bilo gde drugde na kugli zemaljskoj. Jedino su bas jadni pojedinci koji su vredjali zrtve poginule na Hilsboru, odnosno poginule Bazbijeve bebe. Dno, valjda bar tu mora da postoji neko postovanje.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Powerslave View Post
                    London sam uzeo namjerno zato sto im je glavni grad,gdje prije svih zive "gospoda" i gdje cvjeta kultura...pa vazi.A ovamo su prvi da pljunu i okrive nekoga koga ni na mapi ne mogu da nadju..
                    Ja kada sam bio na ekskurziji u Londonu, dok sam ziveo u Nemackoj, bili smo smesteni kod engleskih porodica.

                    Malo me je bilo iznenadilo kada smo dosli, a kod njih otvorena vrata, prozori, dolaze komsije na picence, da vide ko je to dosao... pa onda izjave "Fucking germans!" sto je meni bilo smesno, a ova dvojica nemaca sto su bili sa mnom nisam ni siguran da su ga razumeli jer im engleski nije bio jaca strana.

                    I tako kada su nas primili, malo smo pricali tj pricao sam sa njima u dnevnoj sobi... kada njihov klinac krene nesto da se gubi, glumi Brus Lija, i onda se lepo namesti i prdne kevi u facu! Da se covek krsti i levom i desnom.

                    Zatim jedno jutro, odoh u toalet da se spremim za predstojeci dan kada vidim nema toalet papira i vidim izcepane novine na sve strane!

                    Mada to ne mora nista da znaci, znam da su ostali bili smesteni po finim porodicama koji su se ponasali kulturno.

                    Comment


                    • Ja kad sam bio u Grckoj na moru bile neke iz Njukastla petljale se tu s nama i cela plaza gleda u njih koliko skrnave. Dovidjenja, nisko i za moje standarde. Jednostavno su takav narod, vrlo primitivni i nekulturni. Secam se i kao klinac gde god sam otisao svuda su ih ljudi komentarisali a da ne pricam o Exitu svake godine sta rade + danju na Strandu kako uniste plazu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ма стока невиђена...на Егзиту, на Закинтосу, ма где год их има понашају се као да су пуштени са ланца.
                        Ок свако има свој начин зезања, можда и за мене неко на мору каже гле билде-а, али брате....они му јебу кеву.

                        Comment


                        • Englezi tranvestiti
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Jeftiniji alkohol van Engleske... pogotovu oko Mediterana.
                            Ja moram da priznam da nemam sa njima nikakva džiberska iskustva, osim ovih preko TVa, ali to je za neku drugu temu.

                            Interesuje me šta će biti sa Klatenburgom.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Jeftiniji alkohol van Engleske... pogotovu oko Mediterana.
                              Ja moram da priznam da nemam sa njima nikakva džiberska iskustva, osim ovih preko TVa, ali to je za neku drugu temu.

                              Interesuje me šta će biti sa Klatenburgom.
                              Ne dobro po njega. Pojavili se svedoci koji tvrde da je vrijedjao Mikela i Mata-u/Torresa, a umijesala se i policija. Postoje dokazi, i najvjerovatnije ce popiti dozivotni "ban".
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • Nije da branim sudiju, briga me zaista sta ce biti sa njim i slazem da treba da popije suspenziju... ali pitanje je sta sve igraci govore sudijama i koliko oni njih vredjaju tokom utakmice! Ali u svakom slucaju je neprofesionalno da se jedan sudija tako ponese!

                                Comment

                                Working...
                                X