Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Apa, nas vlasnik je Stan Kroenke. Mozes li da nadjes nesto ovako i za nas?
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Tottenham da je potpisao Moutinho-a bio bi meni najjaci kandidat za LS,ovako mi je Arsenal malo ispred njih,Liverpool u kategoriji sa Newcastle-om,slabi su s napadacima previse...
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Tottenham da je potpisao Moutinho-a bio bi meni najjaci kandidat za LS,ovako mi je Arsenal malo ispred njih,Liverpool u kategoriji sa Newcastle-om,slabi su s napadacima previse...
        Treba sacekati jos par kola i onda prognozirati, ipak je ovo sami pocetak sezone, a i treba dati malo vremena pojacanjima da se uigraju.
        Ali ako bas mora da se prognozira u ovom trenutku, onda moram reci da su po meni Newcastle i Totenham ispred Liverpoola za 4. mjesto upravo iz razloga koji si naveo-napad. Nego ajde da sacekamo, pa da vidimo kako ce se situacija odvijati...
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Lloris potpisao i zvanično, izgleda Fridelov niz završava ubrzo. Ajde Levy sredi i Mutinja, pa da bude dobar zadnji dan prelaznog roka.

          Comment


          • Villa ima dobar napad. Benteke i Bent, ne deluje tako lose. I ovaj Benteke je premlad..Belgija samo stvara talente.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Originally posted by apacrow View Post


              Odakle ovo iskopa , ne mogu se prestati smijati
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Tottenham da je potpisao Moutinho-a bio bi meni najjaci kandidat za LS,ovako mi je Arsenal malo ispred njih,Liverpool u kategoriji sa Newcastle-om,slabi su s napadacima previse...
                Slazem se... Ali Arsenal isto kuburi sa napadacima, jedini Giroud normalan, (ka)Chamak ne bi komentarisao... Spursi su se popravili sada sa Dempsijem, imaju trojicu, pogledaj Celsi, i oni u sezonu ulaze sa samo dvojicom, ali dobro, oni su druga klasa, bar se nadam, posle ovog debakla, jos ih nisam video protiv jacih. Njukasl ne bi komentarisao, mislim da oni ne mogu dalje od 5-6, jednostavno, nemaju oni taj kapacitet.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Ma za mene je City glavni,odmah nakon njih Utd...pa tek onda Chelsea,bice ovo ipak bolja ekipa nego sto je to izgledalo veceras...zatim dolaze Arsenal jer je to ipak najkompaktnija ekipa,mada ja i nemam nesto povjerenja u Giroud-a jos uvijek,oni su morali dovesti napadaca ...Liverpool, Newcastle i Tottenham za sada jednake sanse,s tim da je Tottenham ipak napravio dobar posao danas
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • sad ce neka bomba, garant.
                    It is not the violence that sets a man apart.
                    It's the distance he's prepared to go.

                    Comment


                    • Reports are now emerging that Joao Moutinho is more likely to stay at Porto than move to Tottenham Hotspur. There are 10 minutes to the transfer deadline.
                      Ipak nista od njega...ma samo ce jos Garcia potpisati i to je to od ovih jacih transfera
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Hugh O'Connell ‏@oconnellhugh

                        I count 17 senior players at #LFC. 17. Unbelievable.


                        Arsenal bar ima 30-ak...
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Palacios i Huddlestone ce izgleda preci u Fulham...

                          Comment


                          • Hulk has signed for Chelsea from Porto for £37m
                            Spoiler
                            Nadam se da bi ovo mogao procitati u narednih 5 minuta , cena nije bitna
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Ma Spursi bez zamene za Modrica, jednostavno tesko da mogu da ih smatram egal sa nama, Mutinjo je delovao kao done deal, ovako, ne znam, da su ga doveli, jaci bi bili, u to ne sumnjam. Da nisu doveli Dembelea tek bi onda bio haos. AVB im je trener, ne znam, oni su mi za sada enigma. A u nedelju cemo znati ko je kompaktnija ekipa, da li mi ili Arsenal..

                              Nema nista od bombi vcrs Apa, ovo je sve za veceras.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Gotovo je, samo jos cekamo da se objavi ako je bilo necega...

                                Comment

                                Working...
                                X