Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nivo igre mu je 3-4 godine ispred svog godista.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Ma decko je premocan potencijal, a tek ce biti igracina... Cudi me da on nije usao u ove nominacije, mada je relativno tesko izabrati mlade igrace, nekako mi je i glupo stavljati Balea npr u tu listu, nije on vise mlad, msm nije ni u najboljim godinama, ali nije za tu kategoriju vise.

      Cek bre, a gde je Nastasic ???
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by Powerslave View Post
        Vjerujem da ce nagrada ili Bejlu ili Robinu.Ovaj prvi je jednostavno razvaljivao a ovaj drugi je dobrim dijelom razlog zasto ce Junajted osvojiti titulu.
        Kerik je ove sezone bolji od svih PL veznjaka koliko god to nekome bilo smijesno.Osim njega,niko nije cijele sezone igrao na nivou.Bilo bi dobro da se i on okiti u inat dusmanima
        Spoiler


        Nema Matije,to je urota
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Ni Jacku ovde nije mesto, ovo je crkavica za Arsenal, da makar imamo nominaciju. Nastasic je trebalo umesto njega, a Welbecka neću da komentarisem. Voleo bi da uzme Benteke, vuče onu mucenu Villu, da nema njega, istupili bi iz PL.
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Ma uzima Hazard, ako Bale uzme obe, opet nece biti nezasluzeno, ali....
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Мартинела узима.

              Comment


              • Bejl nema konkurenciju za najboljeg igraca lige, samim tim ni za mladog.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                  Spoiler


                  Nema Matije,to je urota
                  Ti stvarno mislis da bi oni dali nagradu Suarezu?

                  Comment


                  • Idemo do nova tri boda danas

                    sigpic

                    Comment


                    • Какав судар мојих емоција данас - Ди Канио жабар против нејвећег Мојеса - не осећам се баш пријатно поводом тог меча, признајем, сукоб осећања, опростите ми.
                      Last edited by Brajkula; 20-04-13, 12:24.

                      Comment


                      • Zabare nikad posebno nisam gotivio osim par njih tako da cu svakako biti uz Everton iako znam da tesko mogu zavrsiti u Top 4 na kraju.

                        Comment


                        • Da li je moguce da je Bale ovoliki favorit prema kladionicama ? :

                          Gareth Bale 1.14
                          Luis Suarez 7.5
                          RVP 11
                          Michael Carrick 51
                          Juan Mata 51
                          Eden Hazard 126
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Apsolutno, pa niko mu nije ni blizu, nastavi li ovako staje uz rame Mesija i Ronalda, nema on konkurenciju u PL
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Apsolutno, pa niko mu nije ni blizu, nastavi li ovako staje uz rame Mesija i Ronalda, nema on konkurenciju u PL
                              Cekaj, hoces da kazes da Suarez nije ni blizu Bejlu?
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Naravno da mislim. To sto Bejl radi je nevidjena dominacija, bukvalno na nivou Ronalda.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X