Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da, ali ne mozes na osnovu toga reci da je los igrac. On je imao i dosta problema sa povredama u LFC-u, koliko se ja secam. Ne znam da li je postojala osoba koja nije volela Barosa i njegovu igru. Meni on uvek bio car, majstor..


    A i Rafa ga je samo jednu sezonu trenirao u kojoj je dao 13 golova, sto i nije toliko lose.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Originally posted by D-Wade View Post
      Da, ali ne mozes na osnovu toga reci da je los igrac. On je imao i dosta problema sa povredama u LFC-u, koliko se ja secam. Ne znam da li je postojala osoba koja nije volela Barosa i njegovu igru. Meni on uvek bio car, majstor..


      A i Rafa ga je samo jednu sezonu trenirao u kojoj je dao 13 golova, sto i nije toliko lose.
      Nije niko rekao da je los, nego da nije za veliki klub. Imas dobrih igraca koliko hoces ali nisu za Liverpul.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Powerslave View Post
        Ajde kapiram da Nevila ne volis,ali reci za jednog Denisa Irvina da ja atleticar i da mu je jedina svrha bila da nabije loptu i da bije
        Taj je znao i da promijesa i da napravi samo takvu akciju i da ga zavuce i lijevom i desnom,da ga zavuce iz slobodnjaka...pa vise je bio pred protivnickim nego pred svojim golom.A bogami je bio i atleticar jer je tokom svih 90 minuta isao gore-dolje.Kompletan bek.Nije bio najbolji na svijetu ali je bio u vrhu sigurno.
        Ја се онда не сећам тог Дениса Ирвина најбоље, имао је шут, али мешање...нзм могуће да сам побркао, мени су они увек били месари, као и добар део тог Јунајтеда. Није да га није био готиван тај Јунајтед, али никако због набројаних горе, већ пре свега због Бекама са вероватно најјачом фризуром у својој каријери (после тога, осим ћелаве главе, је мајмунисање), па слободњаци они његови, дуге лопте, шмекерски. Па ок ту је овај тандем црнаца, давали голове као блесави, па Гигс муња, па симпатични Бејби Фејс, пијани Теди, али је титула узета на јакој дисциплини и борбености пре свега ових потоњих....јбг тим, али мени најлошији који памтим да је узео ЛШ, доста неталентрованих пегаваца било у том тиму Јунајтеда који је мозак Ферги укомпоновао, свака му част, нису га џабе поставили да стоји вечно испред Олд Трафорда.

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Nije niko rekao da je los, nego da nije za veliki klub. Imas dobrih igraca koliko hoces ali nisu za Liverpul.
          Pa diskusija oko toga je da li je majstor ili ne. To je sada i stvar licnog ukusa, ali po nekim kriterijumima onda ni Mirko nije igrac za Juventus. Juventus koji je od kada ih ja gledam uvek imao doktora u napadu, sada ima Mirka koji ma koliki genijalac bio, nikada nece biti igrac koji ce da utrpa 20 golova i bude glavni igrac koji ce doneti titulu. Isto tako vazi i za Barosa. Tehnika, brzina je tu, ali nije on ubica ispred gola nikada bio. Ako se moze reci za Mirka kako je majstor i kako se uziva u njegovoj igri, onda niko ne moze da kaze da Baros nije.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Originally posted by D-Wade View Post
            Pa diskusija oko toga je da li je majstor ili ne. To je sada i stvar licnog ukusa, ali po nekim kriterijumima onda ni Mirko nije igrac za Juventus. Juventus koji je od kada ih ja gledam uvek imao doktora u napadu, sada ima Mirka koji ma koliki genijalac bio, nikada nece biti igrac koji ce da utrpa 20 golova i bude glavni igrac koji ce doneti titulu. Isto tako vazi i za Barosa. Tehnika, brzina je tu, ali nije on ubica ispred gola nikada bio. Ako se moze reci za Mirka kako je majstor i kako se uziva u njegovoj igri, onda niko ne moze da kaze da Baros nije.
            Mirko ume da izmisli pas, iz nicega stvori nesto. Baros ne.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Ја се онда не сећам тог Дениса Ирвина најбоље, имао је шут, али мешање...нзм могуће да сам побркао, мени су они увек били месари, као и добар део тог Јунајтеда. Није да га није био готиван тај Јунајтед, али никако због набројаних горе, већ пре свега због Бекама са вероватно најјачом фризуром у својој каријери (после тога, осим ћелаве главе, је мајмунисање), па слободњаци они његови, дуге лопте, шмекерски. Па ок ту је овај тандем црнаца, давали голове као блесави, па Гигс муња, па симпатични Бејби Фејс, пијани Теди, али је титула узета на јакој дисциплини и борбености пре свега ових потоњих....јбг тим, али мени најлошији који памтим да је узео ЛШ, доста неталентрованих пегаваца било у том тиму Јунајтеда који је мозак Ферги укомпоновао, свака му част, нису га џабе поставили да стоји вечно испред Олд Трафорда.
              Ja znam da je doticni nosio broj 3 i igrao u odbrani u vreme Stana,G.Nevila pa i F.Nevila,Bekam,Jork,Kol,Bekam&co Bartez bio golman

              Kad smo kod Barosa meni on nikad nije bio nesto simpatican niti je bio neka klasa , samo sraf u ekipi Liverpula
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Mirko ume da izmisli pas, iz nicega stvori nesto. Baros ne.
                E jebiga sada, necemo se k'o deca prepirati sada.

                Kao da ja kazem, Baros je dao 5 golova na Euru, Mirko tamo nije ni prismrdio.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Ја се онда не сећам тог Дениса Ирвина најбоље, имао је шут, али мешање...нзм могуће да сам побркао, мени су они увек били месари, као и добар део тог Јунајтеда. Није да га није био готиван тај Јунајтед, али никако због набројаних горе, већ пре свега због Бекама са вероватно најјачом фризуром у својој каријери (после тога, осим ћелаве главе, је мајмунисање), па слободњаци они његови, дуге лопте, шмекерски. Па ок ту је овај тандем црнаца, давали голове као блесави, па Гигс муња, па симпатични Бејби Фејс, пијани Теди, али је титула узета на јакој дисциплини и борбености пре свега ових потоњих....јбг тим, али мени најлошији који памтим да је узео ЛШ, доста неталентрованих пегаваца било у том тиму Јунајтеда који је мозак Ферги укомпоновао, свака му част, нису га џабе поставили да стоји вечно испред Олд Трафорда.
                  Mesas talenat, sa prefinjenoscu, lose ti je to, to ti je daleko najveca mana. To sto pegavac ne moze da uradi sto moze Brazilac, ne cini uvek pegavca nekvalitetnijim fudbalerom.

                  Dakako si ozbiljno pobrkao, Irwin jedna od legendi Utd-a, fantastican jedan bek, nekako mi cudno da ja mladji poducavam tebe starijeg brata od tome.
                  I opet masis veliku poentu. Evo, kazes i sam, tim koji je zbog jake discipline i borbenosti uzeo sve to. Pa kako onda mogu da budu najlosiji koji su uzeli LS ??? Tim koji je imao igru, koji je dominirao protiv svih te sezone. Opet pominjes netalentovane pegavce, ali oni su izdominrali te sezone, a sta je City uradio, a mozda ima jace individualce(a nema po meni) ??? Tim je celina, ne mozes gledati po individualcima, tim cine svi podjednako, makar i prosek igrac, makar i klasa igrac, mesavina takvih je Utd-u donela sve to 99.-te i reci da su oni jedni od losijih je smesna, ma tragikomicna. Chelsea, LFC su samo neki kojih se ovako iz prve secam da su bili losiji, nista me nece uveriti u suprotno.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Kako to Mikulica obrce samo,nije on bezveze nekada bio akvizicija casopisa "Biser" ako se ne varam...bukvalan sam pod ovo Biser,mislim da se stvarno tako zvao casopis i to znaju svi koji su citali Mikulino autobiografsko remek djelo
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Brajkula ovo ti je po meni najlosija konstatacija jos od one da je napadac Parme Belfodil bolji od Lukaku-a
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Originally posted by Freshman91 View Post
                        Mesas talenat, sa prefinjenoscu, lose ti je to, to ti je daleko najveca mana. To sto pegavac ne moze da uradi sto moze Brazilac, ne cini uvek pegavca nekvalitetnijim fudbalerom.

                        Dakako si ozbiljno pobrkao, Irwin jedna od legendi Utd-a, fantastican jedan bek, nekako mi cudno da ja mladji poducavam tebe starijeg brata od tome.
                        I opet masis veliku poentu. Evo, kazes i sam, tim koji je zbog jake discipline i borbenosti uzeo sve to. Pa kako onda mogu da budu najlosiji koji su uzeli LS ??? Tim koji je imao igru, koji je dominirao protiv svih te sezone. Opet pominjes netalentovane pegavce, ali oni su izdominrali te sezone, a sta je City uradio, a mozda ima jace individualce(a nema po meni) ??? Tim je celina, ne mozes gledati po individualcima, tim cine svi podjednako, makar i prosek igrac, makar i klasa igrac, mesavina takvih je Utd-u donela sve to 99.-te i reci da su oni jedni od losijih je smesna, ma tragikomicna. Chelsea, LFC su samo neki kojih se ovako iz prve secam da su bili losiji, nista me nece uveriti u suprotno.
                        У финалу нису били бољи могло би се рећи.

                        Бољи Кафу од Невила, бољи Карлос од Ирвина, то су караоке из тог доба против пегаваца из тог доба. Једноставно Енглези нису народ за фудбал, као и кошарку....за њих је рагби права игра, туча, гурање, ударање....такви су им и фудбалери углавном. (наравно има изузетака, наравно).

                        Comment


                        • Cafu i RC su medju najboljim bekovima ikada Brajkulice,nemoj njih u tu pricu
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Stavi Karlosa naspram bilo kojeg Italijana

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Cafu i RC su medju najboljim bekovima ikada Brajkulice,nemoj njih u tu pricu
                              Па тако је бре....то су за мене бекови, какви пегави месари.

                              И да сравнам причу јер креће да се окреће у круг, свако по своме, тј. ја по моме ви по вашем (не мислим на тебе Акане да се не збуниш јер сам те цитирао, ово прво је сагласност са твојим мајсторима), не волим Пегавце и тврдим да су генерално јако неталентовани за фудбал, наравно од сваког правила постоји неки изузетак, а то говоре и резултати репрезентација свих нам Пегаваца.

                              И да Вада је Бог, како ме је изненадио са постовима о Милану Барошу, сама суштина приче, конкретно, тапа, тапа, тапа.

                              Љубав браћо, до следећег упада на тему
                              Last edited by Brajkula; 10-06-13, 22:49.

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                У финалу нису били бољи могло би се рећи.

                                Бољи Кафу од Невила, бољи Карлос од Ирвина, то су караоке из тог доба против пегаваца из тог доба. Једноставно Енглези нису народ за фудбал, као и кошарку....за њих је рагби права игра, туча, гурање, ударање....такви су им и фудбалери углавном. (наравно има изузетака, наравно).
                                Pa niko ih ne poredi sa njima pobogu brate jesi blesav ti ??? A ovo za Engleze, ignorisem jer ce rasprava opet otici u nedogled...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X