Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rodzers sigurno i Klark deluje zaista mocno ove sezone, a nije ni cudo kada se vidi od koga je sve ucio, ali bih ja njega ostavio jos sezonu ili dve, da vidimo da li je "one season wonder", "late bloomer" ili sta vec.
    sigpic

    Comment


    • Clark i BR najveci potencijali od "pegavih" kako ih Brajki zove, ali on ne vidi njihovu strucnost. A od nepegavih, Martinez, Laudrup, AVB, pa i Pochetinno kojeg sam osporavao jer sam mnogo cenio Adkinsa...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Ћалац.


        Толико од мене, покренуо сам занимљиву дискусију, сад ви што преферирате пегаве наставите, ја сам своје рекао. Пегавици антиталенти за терање фудбалске лопте по травнатој површини, о малом фудбалу не бих тек, прво јер и не знам да ли имају репрезентацију, ваљда имају али су канал, друго јер ми је некако њихов националан спорт рагби. Hasta Manana

        Comment


        • Mojes ako oce da napreduje mora da ide iz Evertona u bilo koji klub sa malo jacim budzetom i sa nekim pritiskom. On 11 godina fatkicki vodi ekipu bez ikakvih uslovljavanja i lepo pliva u tih top8. Ali zato mu je i dalje mentalitet gubitnika, menadzera tima sa sredine tabele. Vidim da se pominje da se Mojes u Salke. To bi bilo lepo videti. A Martinez bi lepo legao Evertonu, ako bi Mojes eventualno otisao.
          sigpic

          Comment


          • Bez uvrede, ali i vi ste mi sefovi kad se uhvatite u diskusiju sa Brajkulom, majstorom spinovanja. Bolan covjek ne zna gdje udara, je li dosao ili posao. Covjek koji je rekao da je Isac Belfodil bolji od Lukakua, i on kao zna prosuditi kvalitet nekog trenera, lige ili cega vec? Boze sakloni i sacuvaj. Dzaba trosite te tastature.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Пегавици антиталенти за терање фудбалске лопте по травнатој површини
              Bobi Carlton, Dzordz Best, Denis Lou, Keni Daglis, Ijan Ras, Kevin Kigan, Lineker, Sunes, Dzerard, Gigs, Lampard, Oven, Fauler, Ijan Rajt, Toni Adams, Piter Silton... antitalenti?
              sigpic

              Comment


              • Laudrup za jednu sezonu dovede onakve igrace,zaradi pare klubu,cak 12 miliona,osvoji trofej i pri tome igraju jedan od najljepsih fudbala u PL...

                Ovdje tacno za nebuloze treba banove dijeliti,kakva razmjena misljenja i to,preslo svaku mjeru lupanje
                Last edited by AK47; 05-04-13, 17:32.
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by KingEric7 View Post
                  Mojes ako oce da napreduje mora da ide iz Evertona u bilo koji klub sa malo jacim budzetom i sa nekim pritiskom. On 11 godina fatkicki vodi ekipu bez ikakvih uslovljavanja i lepo pliva u tih top8. Ali zato mu je i dalje mentalitet gubitnika, menadzera tima sa sredine tabele. Vidim da se pominje da se Mojes u Salke. To bi bilo lepo videti. A Martinez bi lepo legao Evertonu, ako bi Mojes eventualno otisao.
                  Слажемо се, прерастао средину, ред је за корак напред.

                  Comment


                  • Originally posted by KingEric7 View Post
                    Bobi Carlton, Dzordz Best, Denis Lou, Keni Daglis, Ijan Ras, Kevin Kigan, Lineker, Sunes, Dzerard, Gigs, Lampard, Oven, Fauler, Ijan Rajt, Toni Adams, Piter Silton... antitalenti?
                    Cekaj prvo da nam kaze sta je mislio pod pegavima, da li na Engleze ili na sve Ostrvljane, jer su pegavi, cas Englezi, cas svi kod njega...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by KingEric7 View Post
                      Bobi Carlton, Dzordz Best, Denis Lou, Keni Daglis, Ijan Ras, Kevin Kigan, Lineker, Sunes, Dzerard, Gigs, Lampard, Oven, Fauler, Ijan Rajt, Toni Adams, Piter Silton... antitalenti?
                      Фудбал је тимски спорт, где су ту титуле на репрезентативном нивоу ? Танко то нешто, а ти Енглези говоре како су земља фудбала, на основу чега, како ? Танкосва, тешка танкосава....

                      Comment


                      • Pegavi su svi NEEnglezi sa ostrva... znaci Skoti, Irci i Velsani... ako sam dobro razumeo...
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Фудбал је тимски спорт, где су ту титуле на репрезентативном нивоу ? Танко то нешто, а ти Енглези говоре како су земља фудбала, на основу чега, како ? Танкосва, тешка танкосава....
                          Mnogo si bre tezak covek neki... Ne mozes reci da su antitalentovana nacija, da imaju antitalente jer su imali strasne igrace tokom svih godina. A sada govoris da je fudbal timski sport. Sredi se... A kapiram da su zemlja fudbala jer su oni mozda.....izmislili igru ???
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Ajde da malo promenimo temu... Blizi se polako kraj pa ajde da sumiramo malo pred sam finis. Po vašem izboru, Top 11 i klupa... Moze i menadžer.
                            Naravno ponovićemo ovo kada se zavrsi sezona, ali eto nemam sta da radim pa rekoh da pokrenem novu diskusiju.

                            S tim da mozda ne bi bilo lose da se prave dve ekipe. Sa timovima iz gornjeg dela tabele (1-10) i jedan sa drugim delom (11-20).

                            Kako god vi krenete.

                            Comment


                            • Originally posted by Tony_G View Post
                              Pegavi su svi NEEnglezi sa ostrva... znaci Skoti, Irci i Velsani... ako sam dobro razumeo...
                              Koliko sam ja razumeo pegavi su svi Britanci - Englesi, Velsani, Skoti, Irci...

                              edit.
                              Originally posted by Brajkula View Post
                              Фудбал је тимски спорт, где су ту титуле на репрезентативном нивоу ? Танко то нешто, а ти Енглези говоре како су земља фудбала, на основу чега, како ? Танкосва, тешка танкосава....
                              Ma jasno, niko ne govori da su reprezentativno jaki kao Brazil, Italija, Nemacka... ali reci da su antitalentovani bas i ne pije vodu. Nije to Banglades pa da to kazes.
                              Last edited by ExEric; 05-04-13, 17:39.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Laudrup za jednu sezonu dovede onakve igrace,zaradi pare klubu,cak 12 miliona,osvoji trofej i pri tome igraju jedan od najljepsih fudbala u PL...

                                Ovdje tacno za nebuloze treba banove dijeliti,kakva razmjena misljenja i to,preslo svaku mjeru lupanje
                                Врхунски брате, шта је онда Конте баш ме занима ? Дође у клуб након две сезоне на 7 месту, освоји титулу испред дупло јачег Милана, у следећој сезони одбрани ту тиулу, извуче клуб из минуса од 40 милиона и одведе исти у топ8.
                                На крају Лаудруп није пегавац, ја првенстевно причам за пегавце, али није ни тренерчина као што га уздижете.
                                Банујте ме слободно сврби ме лево уво, али ви величате једноставно неке осредње тренере, Роџерс и Кларк, лудило тренери, нема шта.
                                но1 Сер, но2 Венгер, но3 Мојес...а ви како хоћете.
                                Солидни тренери су вам та имена, ништа преко тога.

                                Originally posted by Tony_G View Post
                                Pegavi su svi NEEnglezi sa ostrva... znaci Skoti, Irci i Velsani... ako sam dobro razumeo...
                                Овнови предводници су ту Енглези...

                                Originally posted by Freshman91 View Post
                                Mnogo si bre tezak covek neki... Ne mozes reci da su antitalentovana nacija, da imaju antitalente jer su imali strasne igrace tokom svih godina. A sada govoris da je fudbal timski sport. Sredi se... A kapiram da su zemlja fudbala jer su oni mozda.....izmislili igru ???
                                А зашто онда неко нас зове земљом ватерпола нпр. јесмо ли ми Срби измислили ветерполо ? Или још горе земљом кошарке ?

                                Comment

                                Working...
                                X