Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by saint View Post
    Nije da serem i pravim se pametan, al samo da ispravim kolegu da Kork nije sa akademije, on je dosao iz Celzija. Snajderlin je tu od 2008. godine, a stigao je iz Strazbura. Sa akademije je Lalana i ovi novi klinci na celu sa Shaw-om, a Pancon je odavno tu, s tim sto je menjao dosta sredina. Vrlo koristan igrac!
    Naravno samo ispravljaj.

    Za Korka sam bas omasio ali sam bio ubedjen da je Snajderlin dosao sa 20 godina iz Francuske .

    Hvala na ispravci matori . Videcu da vise ne sirim dezinformacije o vasim igracima
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by KingEric7 View Post
      Za I deo se slazem donekle. U odlicnoj je formi+je dao najvise golova od svih Engleza u ligi. Ali razumem da oce da pravi mlad tim, za buducnost te je zato zvao Velbeka i Staridza jer su oni, ipak, buducnost reprezentacije. Mada slazem se da mora biti makar bekap napadac.

      A za II deo nemam sta dodati. Cak mislim da Svetci imaju slabiji tim (mozda jedino napad im je jaci od Svonsija) ali da igraju sjajno.

      Msm Svonsi je ulozio u Kija, De Guzmana, Micua dok ovima igraju Kork (decko iz akademije), Snajderlin (koji je tu vec 3 godine), Stiven Dejvis, Pancon...
      Nije iz nivne akademije nego iz nase.

      Comment


      • @ KingEric

        Ma, nema problema, samo ti pisi Morgan Snajderlin je dosta mlad, sad ima 24 godine. Znaci stigao sa 18, ako me matematika sluzi Ziveli!

        edit: ne sluzi me, imao je 19
        Last edited by saint; 30-03-13, 18:21.

        Comment


        • Ajde Evertoooon!
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Otpušten Martin O'Neill

            Comment


            • Martin O'Neill has been sacked as Sunderland boss.

              The Back Cats lost 1-0 to leaders Manchester United in Saturday's lunchtime kick-off that left them without a win in eight games.
              Pomalo ocekivano, Sunderland ocajno igra, a bez Fletchera, smesi im se ispadanje iz lige...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by Freshman91 View Post
                Pomalo ocekivano, Sunderland ocajno igra, a bez Fletchera, smesi im se ispadanje iz lige...
                Tek sad su mi glavni kandidati za ispadanje. Ne znam ko bi ih mogao izvuci. Sad kad dovedu Marka Hughesa.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • I treba da ispadnu, odvratno igraju. Ne kapiram sta je O'Neill to uradio, kad je sa Aston Villom bio fenomenalan.
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                    Ne kapiram sta je O'Neill to uradio, kad je sa Aston Villom bio fenomenalan.
                    Zaboravlja se da je on prosle sezone preporodio Sunderland, bar na kratko, kada je on dosao, imali su 4 pobede u nizu, iako to nije bio nista spektakularan fudbal, rezultat je bio tu, cak se i igranje u Evropi dovodilo u pitanje. Posle je usledio mali pad, i zavrsili su tamo gde su primarno i hteli da budu, izvan zone ispadanja.

                    Ova sezona jednostavno prelosa, losa ulaganja, los fudbal, ne znam sta se tacno desilo, ali morala je promena da usledi. Ovaj tim Sunderlanda je bas prosecan, nema tu igraca kojeg bi izdvojio, eventualno Sesenjon, ali on je bas ocajan ove sezone za razliku od prosle, i tu je Fletcher. Cak ni nesudjeno pojacanje Liverpoola, Adam Johnson, ipak pokazao da je nekonstantan kada mu se da vise vremena na terenu. Mignolet jedina svetla tacka u ovom timu...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Ne može ni Martin od govana pitu napraviti...QPR, Reading i Mackems - trio koji bih da gledam u Championshipu.

                      Comment


                      • Ja bi voleo Njukasal da gledam u Championshipu... polaku ima jos kola do kraju mozda ce se neki izvuce.;)

                        Comment


                        • Navijaci Njukastla vec poceli da slave
                          sigpic

                          Comment


                          • Wilfried Bony's agent has refused to confirm reports of interest from Chelsea but admits the striker will leave Vitesse Arnhem in the summer.
                            Bony has scored 26 goals for the Eredivisie side so far this season and agent Dalibor Lacina is convinced the time has come for the player to test himself at a higher level.
                            The Ivory Coast international has been linked with a move to London in recent weeks with Chelsea, West Ham and Fulham all reportedly targeting the 24-year-old forward.
                            Ide covek sigurno na leto, ali gde, to je pitanje. Arsenalovi fanovi kukaju za napadacima i Jovetom, da uzmu Bony-ja i da skacu od srece...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment






                            • Koji je car ovaj Mulumbu.
                              sigpic

                              Comment


                              • Kakva kraljina...

                                Ovako i ja kada se na fudbalu iznerviram.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X