Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pegavi su oni koji imaju pege na licu jbt...

    Inace meni su uvek Ne-englezi odvajali od Engleza po talentu, nemam pojma zasto, ali eto, cenim da su ostali imali lucidnije igrace. E da KE7, nmg da verujem da si zaboravio da navedes mozda najjaceg Engleza ikada, Paul Gascoigne Gazza...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by KingEric7 View Post
      Koliko sam ja razumeo pegavi su svi Britanci - Englesi, Velsani, Skoti, Irci...

      edit.

      Ma jasno, niko ne govori da su reprezentativno jaki kao Brazil, Italija, Nemacka... ali reci da su antitalentovani bas i ne pije vodu. Nije to Banglades pa da to kazes.
      Taчно

      Али ти Енглези себе причом издижу изнад Бразила, Италије, Немачке... то је поента, нису они ни близу по успесима са њима, чак ни на том клубском нивоу касне ако саберемо интернационалне трофеје клубова из појединих земаља, а ја стварно не знам шта се код појединих овде броји ?

      Comment


      • Prvo ja nikoga ne velicam i nemoj da pretjerujes,pricaj jednom normalno i odgovaraj normalno,zar mnogo trazim!?

        Conte je jedan odlican trener,ali smo neki dan vidjeli da je jos pred njim veliki put do vrhunskog,on i Cholo Simeone dva majstora,ali godine ce pokazati da li su u rangu sa najvecim.Contea cijenim mnogo...

        Ja ne kazem da je trenercina,nego jedan dobar trener na putu da bude sve bolji i bolji(mislim na Laudrupa),on i Martinez koji je meni sigurno bolji od Moyesa,onaj covjek je istinski cudotvorac za mene

        Rodgers i Clark isto imaju jos uvijek dosta da se dokazu,mislim da bi mogli biti dobri treneri obojica,mada sto se mene tice obojica imaju dosta mana
        Last edited by AK47; 05-04-13, 17:46.
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by Freshman91 View Post
          Pegavi su oni koji imaju pege na licu jbt...

          Inace meni su uvek Ne-englezi odvajali od Engleza po talentu, nemam pojma zasto, ali eto, cenim da su ostali imali lucidnije igrace. E da KE7, nmg da verujem da si zaboravio da navedes mozda najjaceg Engleza ikada, Paul Gascoigne Gazza...
          Vidis zaboravio. Ne samo njega, gomilu nisam naveo. Uzeo sam neke bas opste opste poznate koji su trajali dugo.
          sigpic

          Comment


          • Martinez je po meni najjaci trener od ovih "ne dokazanih".
            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

            Comment


            • Originally posted by KingEric7 View Post
              Vidis zaboravio. Ne samo njega, gomilu nisam naveo. Uzeo sam neke bas opste opste poznate koji su trajali dugo.
              Ma pusti ostale, Gazzu nisi smeo zaboraviti... Ban odma...

              Evo Brajki opet lupi spin, Akan mu objasni kakav je Laudrup trener i on odgovara sa "sta je onda Konte"... E moj Brajki, brat si najveci...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Prvo ja nikoga ne velicam i nemoj da pretjerujes,pricaj jednom normalno i odgovaraj normalno,zar mnogo trazim!?

                Conte je jedan odlican trener,ali smo neki dan vidjeli da je jos pred njim veliki put do vrhunskog,on i Cholo Simeone dva majstora,ali godine ce pokazati da li su u rangu sa najvecim.Contea cijenim mnogo...

                Ja ne kazem da je trenercina,nego jedan dobar trener na putu da bude sve bolji i bolji,on i Martinez koji je meni sigurno bolji od Moyesa,onaj covjek je istinski cudotvorac za mene

                Rodgers i Clark isto imaju jos uvijek dosta da se dokazu,mislim da bi mogli biti dobri treneri obojica,mada sto se mene tice obojica imaju dosta mana
                Па напокон. Лаудруп добар тренер ништа преко тога иако он није поента приче.
                Поента приче је да су пегави генерално слаб кадар, погледаш им само селектора и то је то. Плус пре њега добар период нисмо видели Енглеза на челу, што је плод тога да имају добар кадар, свакако.
                То је поента.

                Comment


                • Originally posted by Freshman91 View Post
                  Ma pusti ostale, Gazzu nisi smeo zaboraviti... Ban odma...

                  Evo Brajki opet lupi spin, Akan mu objasni kakav je Laudrup trener i on odgovara sa "sta je onda Konte"... E moj Brajki, brat si najveci...
                  Nalupo si se i ti da je Tottenham krema evropskog fudbala pa zivis,pusti covjeka nek misli sta hoce.
                  Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                  Comment


                  • Originally posted by Freshman91 View Post
                    Evo Brajki opet lupi spin, Akan mu objasni kakav je Laudrup trener i on odgovara sa "sta je onda Konte"... E moj Brajki, brat si najveci...
                    Нормално питање, ако је Лаудруп добар шта је онда Конте, јер је Конте за мене добар тренер и ништа преко тога ? Онда се логичким тумачењем дође до закључка да ако је Лаудруп добар, онда је Конте крем. Просто је то, само кад хоћеш да размишљаш.

                    Comment


                    • Originally posted by soe View Post
                      Nalupo si se i ti da je Tottenham krema evropskog fudbala pa zivis,pusti covjeka nek misli sta hoce.
                      Ja sam rekao da su Spursi jak klub u danasnjim evropskim okvirima, to sto si ti nesto umislio, zaista tvoja stvar... "Krema" evropskog fudbala i dobar klub u evropskim okvirima nije isto... Mozda po tebi jeste...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Нормално питање, ако је Лаудруп добар шта је онда Конте, јер је Конте за мене добар тренер и ништа преко тога ? Онда се логичким тумачењем дође до закључка да ако је Лаудруп добар, онда је Конте крем. Просто је то, само кад хоћеш да размишљаш.
                        Jeste,ali se tako ne vodi razgovor...

                        Zamisli da sam ja nastavio,ako je Conte dobar sta je Capello,ako je Capello dobar sta je Ferguson,ako je Ferguson dobar sta je Mourinho...kad pricas o necemu drzi se teme i probaj naci argument,nije to nuklearna fizika,svaki put temu odvedes u neki Boze sacuvaj pravac gdje se na kraju ne zna ni ko pije ni ko placa
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Нормално питање, ако је Лаудруп добар шта је онда Конте, јер је Конте за мене добар тренер и ништа преко тога ? Онда се логичким тумачењем дође до закључка да ако је Лаудруп добар, онда је Конте крем. Просто је то, само кад хоћеш да размишљаш.
                          Evo odgovorio ti je Akan. Nekako svaki put odes sa teme brate, lupis spin, i na kraju ne znamo gde smo. Pogledaj koliko smo mi od prvobitne teme otisli, iscitaj sve ove postove...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Jeste,ali se tako ne vodi razgovor...

                            Zamisli da sam ja nastavio,ako je Conte dobar sta je Capello,ako je Capello dobar sta je Ferguson,ako je Ferguson dobar sta je Mourinho...kad pricas o necemu drzi se teme i probaj naci argument,nije to nuklearna fizika,svaki put temu odvedes u neki Boze sacuvaj pravac gdje se na kraju ne zna ni ko pije ni ko placa
                            Originally posted by Freshman91 View Post
                            Evo odgovorio ti je Akan. Nekako svaki put odes sa teme brate, lupis spin, i na kraju ne znamo gde smo. Pogledaj koliko smo mi od prvobitne teme otisli, iscitaj sve ove postove...
                            Мора мало журкица да буде , мора да ишамарам препотентне пегавце, много се величају....није то реалност да се анмтиталенти за ову игру толико величају

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              Ja sam rekao da su Spursi jak klub u danasnjim evropskim okvirima, to sto si ti nesto umislio, zaista tvoja stvar... "Krema" evropskog fudbala i dobar klub u evropskim okvirima nije isto... Mozda po tebi jeste...
                              Vidjecemo na kraju kolko su jaki,ako ne izbore ligu prvaka i ne dodju bar do finala evropa lige potvrdice se moja konstatacija da su prosjek evropskog fudbala.
                              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Мора мало журкица да буде , мора да ишамарам препотентне пегавце, много се величају....није то реалност да се анмтиталенти за ову игру толико величају
                                Ma ti si moj brat najveci, dao bi litar krvi za tebe...

                                Gareth Bale: Tottenham winger expected to miss two matches
                                Tottenham winger Gareth Bale is expected to miss only two games for the club, despite being taken off on a stretcher against FC Basel on Thursday
                                http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/22036075

                                Evo, kao sto su prethodno izvori pojedini i javljali...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X