Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bale u prolazu dade gol. Lennon isto. Odbrana Arsenala kriminalna, prodaju im fore k'o kakvoj djecurliji iza zgrade.

    Tottenham u naletu, moze i treci do poluvremena lagano pasti.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Ko je ono rekao da Per Mertesacker zvani Stonoga nije los stoper?

      Kao tele bleji, Boze baci pet cigli i budi precizan molim te..
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • A hvala ti D brate , ali pokusao sam sve , staje mi svakih 20 sekundi , sto znaci da nije do streama nego do konekcije , zeza me danas nesto , ali eto mora nekad , strasno je dobra u zadnje vrijeme

        OCekujem da Arsenal smanji u prvom , pa da do kraja bude stasna tekma !
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Originally posted by Dale View Post
          A hvala ti D brate , ali pokusao sam sve , staje mi svakih 20 sekundi , sto znaci da nije do streama nego do konekcije , zeza me danas nesto , ali eto mora nekad , strasno je dobra u zadnje vrijeme
          Ne vjerujem da postoji gori net od Eltinog, pa evo meni ne steka ni sekunde. Probaj opet, mora moci.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Ma nije los net , inace gledam sve , odlican je , nego danas nesto prave ili jednostavno meni nesto nece , ali ko ce ga znati

            Valjda cu u drugom moci gledati
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • U drugo od pocetka sa Podolskim i isterati i Thea i ubaciti Ox-a ili da udje Rosicky...Ne moze ovako..

              Tottenham je jednostavno bolji u ovom momentu, ali ne menja na cinjenici da im duva po strani, ali kada ti mrtvi Traktor igra po strani, ne mozes ni iskoristiti.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Tanak Arsenal do bola, previse lako su primili ova dva gola. Cak ni kvaliter Vermalena ne moze da dodje do izrazaja kad igra u paru sa onom nesposobnom dugajlijom

                Comment


                • Klasicno prvo poluvrijeme walcotta protiv tottenhama...
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment



                  • To je Arsenalova odbrana

                    To je ono sto nam fali

                    Odustace od kupovine vec oko 20h
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Lagano preokrecemo u drugom. Ja verujem

                      Comment


                      • Nebojte se evo sad cemo im u drugom dati 5 komada cisto da odrzimo tradiciju
                        sigpic

                        Comment


                        • Najgore je sto Tottenham nije odigrao nista pretjerano kvalitetno poluvrijeme. Imali 2 suta i odmah 2:0. Ali je zato Arsenal jos losiji, odbrana propusta previse toga. Bale je dosta losiji u sredini nego po stranama, ali je opet zabio. Lennon najagilniji, zuji.

                          Imao je i Arsenal sansu ali je Vertonghen odlicno uklizao Giroudu. Ne znam kako ovo Tottenham moze prokockati, jedino da naprave neku zescu glupost.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Originally posted by Prototype View Post
                            Tanak Arsenal do bola, previse lako su primili ova dva gola. Cak ni kvaliter Vermalena ne moze da dodje do izrazaja kad igra u paru sa onom nesposobnom dugajlijom
                            Koliko je komentar glup da je mene sramota što ga čitam... Znači Mertezaker je kriv što lopta prolazi pored Vermalena kao pored turskog groblja??? Ove sezone ubedljivo najgori igrač Arsenala u odbrani je upravo kapiten. Mertezaker možda nije brz, ali u ovoj utakmici je apsolutno zaustavio Adebajora. Nije on kriv što je Vermalen nesposoban da krene na loptu.

                            Comment


                            • U sustini Spursi slabi, samo sto umeju da zavrse akciju. I sto je najcrnje, Moussa apsolutno nije bilo kakvu prevagu doneo, a opet nas trpaju 2-0.
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Originally posted by Stević View Post
                                Koliko je komentar glup da je mene sramota što ga čitam... Znači Mertezaker je kriv što lopta prolazi pored Vermalena kao pored turskog groblja??? Ove sezone ubedljivo najgori igrač Arsenala u odbrani je upravo kapiten. Mertezaker možda nije brz, ali u ovoj utakmici je apsolutno zaustavio Adebajora. Nije on kriv što je Vermalen nesposoban da krene na loptu.
                                Malo te banovali na onom pes sajtu, sace i ovde

                                Comment

                                Working...
                                X