Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Robin van Persie has now scored or assisted 27 goals in 28 Premier League appearances for Man Utd. Value.
    Wayne Rooney has now scored or assisted 20 goals in 20 Premier League appearances for Man Utd this season. Update.
    Shinji Kagawa is the first player from Asia to score a Premier League hat-trick. Landmark.
    Shinji Kagawa has as many hattricks for Man Utd as Cristiano Ronaldo
    4th clean sheet in a row in BPL
    I omiljena fraza za kraj -
    lovely jubbly
    Roll on Tuesday !!!
    sigpic

    Comment


    • Ekspresno, Coutinho asistencija, Dauning gol...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • kakav dribling Coutinha

        Comment


        • Ukljucio stream i gledam jel ovo normalno?

          Comment


          • Coutinho
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Sabija Coutinho danas
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Izvinjavam se Liverpulci sto vam miniram temu, samo ovo ima veze sa PL -

                #MUFC equal top-flight record by winning 23 of first 28 matches in a season. Previously achieved by Chelsea in 05/06 and Spurs in 60/61. #PL
                Sklanjam se, uzivajte u tekmi
                sigpic

                Comment


                • Evo ga i treci... Svaka cast Livepulci...
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Negde sam procitao informaciju da je u 2013. Liverpul postigao najvise golova od svih timova u top5 liga...
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by KingEric7 View Post
                      Izvinjavam se Liverpulci sto vam miniram temu, samo ovo ima veze sa PL -



                      Sklanjam se, uzivajte u tekmi
                      Pise se istorija, to je mnogo vaznije od Liverpulovih golova koji ne bi ni dosli da nije devijacije

                      Brendan Rodzers profesor doktor fudbala.
                      sigpic

                      Comment


                      • 3 - Luis Suarez is only the third Liverpool player to score 20 PL goals in a single season after Fowler (twice) & Torres. Milestone.
                        Cestitke. Sto neko rece na tviteru, postize golove isto kao sto mrzi crnce.

                        (Sala, nemojte odmah da skacete).
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by KingEric7 View Post
                          Cestitke. Sto neko rece na tviteru, postize golove isto kao sto mrzi crnce.

                          (Sala, nemojte odmah da skacete).


                          Mali Couto danas sjajan, dve asistencije upisane i nadam se jos nekom golu od njegove strane. Ona druga pogotovo vrh, fantastican pas, kroz sredinu i Suarez rutinski. Sada je i najbolji strelac lige, eto koliko cudno zvuci da je tek treci igrac LFC koji postize 20+ golova od kada se liga zove Premier...

                          KE7, zakljucno sa ova tri gola 21 gol samo u ligi od Nove godine... Sad da l' je najvise ne znam, ali mi kad pobedjujemo, izgleda samo mora 3,4,5:0...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by KingEric7 View Post
                            Negde sam procitao informaciju da je u 2013. Liverpul postigao najvise golova od svih timova u top5 liga...
                            Real 23 sa ova 2 danas u ligi,a Liverpool evo rece Fresko 21
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              KE7, zakljucno sa ova tri gola 21 gol samo u ligi od Nove godine... Sad da l' je najvise ne znam, ali mi kad pobedjujemo, izgleda samo mora 3,4,5:0...
                              Mislim da jeste najvise. Sigurno u PL, ali sam siguran da sam video celu listu, zajedno sa svim timovima iz liga petice. Iskreno se ne secam ko je sve na njoj, ali sigurno sam naleteo negde na tviteru pre par dana.

                              edit. Evo Akan me ispravi. Onda je neko okacio pogresnu tabelu.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Real 23 sa ova 2 danas u ligi,a Liverpool evo rece Fresko 21
                                Ne brini se, evo ide jos dva komada...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X