Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Igracina. Anzi jak ko zemlja.
    Cuj prvi maj

    Comment


    • Originally posted by D-Wade View Post
      Poznavajuci Porto, to bi bilo 30, pa mozda i 40 miliona za Jackson-a.

      AVB uzme Van Wolfswinkel-a za smesne pare, a i dobar napadac je u pitanju..
      Slazem se za Jacksona, ko je gledao Porto ove sezone, zna da se radi o jednom ludom napadacu, plus je Kolumbijac kao Radamel... Nece ga ovi dati za manje od 30m, ne zvao se ja Freshman, a i ne zovem se tako...

      Sto se tice Rikija, reci cu ti ovo Wado, Sporting se raspada, a on ove sezone samo 7 golova na 20 meceva, pa ti vidi. Kakav crni Tottenham, prosek igrac...
      Davaj Bonija dok se moze uzeti, ubio se za ovu ligu, ima covek sve, od prijema do zavrsnice i solidne tehnike, jak kao nilski konj, sta ces vise.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by Freshman91 View Post
        Slazem se za Jacksona, ko je gledao Porto ove sezone, zna da se radi o jednom ludom napadacu, plus je Kolumbijac kao Radamel... Nece ga ovi dati za manje od 30m, ne zvao se ja Freshman, a i ne zovem se tako...

        Sto se tice Rikija, reci cu ti ovo Wado, Sporting se raspada, a on ove sezone samo 7 golova na 20 meceva, pa ti vidi. Kakav crni Tottenham, prosek igrac...
        Davaj Bonija dok se moze uzeti, ubio se za ovu ligu, ima covek sve, od prijema do zavrsnice i solidne tehnike, jak kao nilski konj, sta ces vise.
        Znam da se Sporting raspada, ali nije on sada WC napadac pa da moze da igra sam. Meni se svidja kao igrac, nije los.

        Neka uzme Tottenham Aubameyang-a..Ubio se brat za Spurs-e.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Originally posted by D-Wade View Post
          Igra sa Gotzinhom i Reus-om i Dortmund stvara ubedljivo najvise sansi, a opet im nedostaje golova. Covek je mutav u nekim situacijama. Ima i Giroud osecaj za 10, pa opet ne menja na cinjenici da je tele najobicnije.

          Nije on los napadac, ali daleko od igraca na kojega se moze osloniti tim koji juri titulu ili visok plasman. Daleko boljih igraca ima od njega, a da se mogu dovesti u Tottenham.
          Ne stvara Dortmund vise sansi od Bajerna niti je opasniji tim a i ove sezone u ligi imaju momenata gde pola sata nista ne urade na utakmici. Liga trpi zbog LS jer ne mogu jos da guraju 2 fronta na pravi nacin, moci ce uskoro ako Klop ostane jos neko vreme. Takodje on nema normalnu zamenu i sav pritisak je na njemu. Ima svaki ozbiljan napadac svojih losih utakmica ali isto tako i nekog da pogodi umesto njega. Zato kad Levandovski ne pogodi a Dortmund ne pobedi to mnogo vise dolazi do izrazaja isto kao sto je bilo sa Suarezom do dolaska Staridza. Naravno, necu ni da poredim Luisa i Robija, nije to ista klasa ali u istoj su situaciji.

          Akane, Robi je tata za Dembu i ovakvog Toresa, pricaj ti sta hoces. Siguran sam da bi sa njim u ekipi Celsi bio miran na 3. poziciji.
          sigpic

          Comment


          • Evo izlistasmo 5-6 potencijalnih napadaca. Ako ubodu pravog+stopera eto sasvim finog kostura ekipe. Ako AVB nastavi da pravi sistem kao ove sezone postoji sansa da istisnu Arsenal iz top4, posto mislim da Siti/Junajted/Cezi ostaju u top3 sigurno.

            Doduse mnogo zavisi da li ce izboriti LS ove sezone.
            sigpic

            Comment


            • Da se razumijemo ja sam po dolasku Dembe Ba rekao da je to prosjecan napadac i da mi uopste nije drago sto je dosao,dok je vecina mislila da ce pokidati...

              Vidjet cemo mi njega kad predje negdje drugo gdje ce biti malo klupa,pa malo igra,malo ne igra...da vidimo tog spica
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Ne stvara Dortmund vise sansi od Bajerna niti je opasniji tim a i ove sezone u ligi imaju momenata gde pola sata nista ne urade na utakmici. Liga trpi zbog LS jer ne mogu jos da guraju 2 fronta na pravi nacin, moci ce uskoro ako Klop ostane jos neko vreme. Takodje on nema normalnu zamenu i sav pritisak je na njemu. Ima svaki ozbiljan napadac svojih losih utakmica ali isto tako i nekog da pogodi umesto njega. Zato kad Levandovski ne pogodi a Dortmund ne pobedi to mnogo vise dolazi do izrazaja isto kao sto je bilo sa Suarezom do dolaska Staridza. Naravno, necu ni da poredim Luisa i Robija, nije to ista klasa ali u istoj su situaciji.

                Akane, Robi je tata za Dembu i ovakvog Toresa, pricaj ti sta hoces. Siguran sam da bi sa njim u ekipi Celsi bio miran na 3. poziciji.
                Cini ti se da ne stvara, jer Bayern svoje sanse koristi kada drvo Gomez ne igra.

                To ko je opasniji je relativno, Bilal je klasa, ali drugo krilo Bayern-a u ovom momentu nije opasnije ni od Reus-a ni od Gotzinha. Mnogo stvari Dortmund promasuje u Bundes-u ove sezone, zato i jesu tu gde su. Nije tacno da ne mogu da izguraju, nego ih vise interesuje LS nego da treci puta uzastopno uzmu ligu. Na nekoliko utakmica se to i videlo, kada su potpuno nezainteresovano usli u mec imali par sansi i smorili se bukvalno sto ne vode.

                Odigrali su vecinu tekmi ispod svog nivoa, pa mozda cak i mec sa Bayern-om, mada eto, ne moze se protiv njih igrati opusteno i brzo, jer te u suprotnom ubiju.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Originally posted by D-Wade View Post
                  Znam da se Sporting raspada, ali nije on sada WC napadac pa da moze da igra sam. Meni se svidja kao igrac, nije los.

                  Neka uzme Tottenham Aubameyang-a..Ubio se brat za Spurs-e.
                  Nije los, u prevodu prosek, davno je taj trebao da bukne, i nikako da se desi...
                  Moze brat Auba...

                  KE7, idu Spursi u LS, garantujem zivotom...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by Freshman91 View Post
                    KE7, idu Spursi u LS, garantujem zivotom...
                    Ne kazem da nece, ali ima jos da se igra i Arsenal je samo na -4, nije to mnogo. Moze da se okrene u 11 kola dosta pa cak i da mi ispustimo 12.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by KingEric7 View Post
                      Ne kazem da nece, ali ima jos da se igra i Arsenal je samo na -4, nije to mnogo. Moze da se okrene u 11 kola dosta pa cak i da mi ispustimo 12.
                      Pored zivota, dodajem i kucu i kola...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by D-Wade View Post
                        Cini ti se da ne stvara, jer Bayern svoje sanse koristi kada drvo Gomez ne igra.

                        To ko je opasniji je relativno, Bilal je klasa, ali drugo krilo Bayern-a u ovom momentu nije opasnije ni od Reus-a ni od Gotzinha. Mnogo stvari Dortmund promasuje u Bundes-u ove sezone, zato i jesu tu gde su. Nije tacno da ne mogu da izguraju, nego ih vise interesuje LS nego da treci puta uzastopno uzmu ligu. Na nekoliko utakmica se to i videlo, kada su potpuno nezainteresovano usli u mec imali par sansi i smorili se bukvalno sto ne vode.
                        To sto su usli nezainteresovano nije do Levandovskog, to je timska stvar, dosta toga je i do trenera. A i od tih sansi sto stvore i ne realizuju, on je opet taj koji najmanje promasi. Mario realizuje kako valja ali ne ulazi toliko u sanse. Rojs takodje ima svojih momenata a sta mase veznjaci kad se ubace iz drugog plana ono je kriminal. Mlad tim koji ima dosta svojih bubica ali rastu zajedno sto je najbitnije.

                        Akane, ako ode u Bajern, znamo i ti i ja da ce covek da se sprda. Ako moze Mandzukic da puni, sta ce tek on da radi. Ako ode ipak negde drugde onda vec treba da se dokaze ali ne sumnjam da hoce. Sve bolji svake sezone i demantuje sve redom, ne jebe zivu silu. Pritom je ranije bio klasican finisher, sad mnogo vise ucestvuje u igri i dosta toga je popravio. Voleo bih da ga vidim u Totenhemu ili Juventusu, pa i Celsiju.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Freshman91 View Post
                          Pored zivota, dodajem i kucu i kola...
                          Jel se to ti reklamiras ovdje za zenidbu jbt,ovo je tema PL,a ne bogati i imucni

                          Bayern ima daleko dublju klupu od Dortmunda i zbog toga su ove sezone ispred kratko i jasno...

                          Vidjet cemo i tog Balea ako predje u Real,uostalom on nije slovio kao bolji igrac od malog Modrica pa smo vidjeli kako je Luka tamo prosao,kao 15 ili 16. igrac Real Madrida
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Ko nam garantuje da se kuca vodi na tebe?!
                            Ajde kola verovatno, ali kuca je bitna...

                            Comment


                            • Nisam ni rekao da je Lewandowski kriv, nego da ga precenjujete. Koliki je hype vladao oko Kagawe, pa eto, klupa u United-u. Sta ce on da radi u United-u(mislim na Lewandowskog), jedino da cisti kopacke Rooney-u i RvP-u.

                              Ne daj Boze da on ode u Arsenal, daleko mu lepa kuca, daj 'vamo Jovetu.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Originally posted by Freshman91 View Post
                                Pored zivota, dodajem i kucu i kola...
                                Ne trebas sa mnom da se kladis, mogao bi sa Ajnstajsnom .

                                Ja isto mislim da ce uspeti da ostanu u top3-4 do kraja sezone ali eto, da ostavimo ipak otvoreno. Sta ako se povredi Bejl npr...? Upadaju u veliki problem onda.

                                No, ostavimo to za kraj sezone.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X