Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • QPR mnogo bolji u prvih 15 minuta. Tarabt je strasan, ali nekad ga pretjera skroz.
    sigpic

    Comment


    • Adel kao da igra protiv djece , tako lagano ih prolazi


      Steta sto ono nije uslo , kad je cetvoricu nanizao ..
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Ide KPR na Prajmu
        Vjerovatno se vode time da Rendzers na ovim prostorima ima vise navijaca od KPRa i Norica
        Ja sam se nekako nadao da treba da se vode time da PL sigurno ima vise navijaca nego skotski FA kup.

        But that's just me...
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by KingEric7 View Post
          Ja sam se nekako nadao da treba da se vode time da PL sigurno ima vise navijaca nego skotski FA kup.

          But that's just me...
          Stream je mama, odavno govorim. A i svejedno nista koristno od nasih komentatora, samo ti zivac dignu glupostima. I bar vi u Srbiji imate dojajan net a ne ko mi jadnici koji za 5-6 godina konzumiranja istog neta, od iste firme dobijemo gratis 300 kilobajta i to zovu povecanjem.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Ni nama ne cvetaju ruze, mi koji imamo telekom.Sa obicnim paketom samo mozes da se slikas za strimove.

            A ima i onih koji su privilegovani i imaju SBB.Boli ih cose.

            Comment


            • Tarabt isto kao da napamet ubacuje. Imao je 3,4 ubacaja, 2 pravo u golmana, a ostala 2 ni blizu necem ozbiljnom.

              edit: Gotovo prvo poluvrijeme. QPR bolji, konkretniji, ali opet nema neke ozbiljnije sanse. Vrijedi jedino izdvojiti onaj Tarabtov sut kada je nanizao trojicu igraca, i onu sansu Philipsa kada se oslobodio cuvara, ali lose odradio ostatak posla.
              Last edited by RvP; 02-02-13, 13:36.
              sigpic

              Comment


              • Julio Cesar

                Ovaj covjek zasluzuje za dosta veci tim da brani , a ne za QPR.

                Jos se jednom dokazuje ono pravilo na kome je napravljen penal da ga taj igraci ne izvodi...

                Taarabt
                Last edited by Rossonero; 02-02-13, 13:58.

                Comment


                • Penal , da vidimo

                  Ako Taarabt bude sutao , mogla bi panenka da se desi

                  Nema panenke , ali ni gola
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Julio kakva faca. Kako brani! da nema njega qpr bi vec sada bio u drugoj ligi

                    Tarabt idiot
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Sa kakvim bogaljima igra Cesar to je sramota. Ja bi dao dosta novca da dodje u Arsenal.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Pa jel mora Viskovic, jel mora?
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Everton - Villa 0:1
                          sigpic

                          Comment


                          • Dobra sansa steta sto Lampard nije dao gol.

                            Comment


                            • Santi dakle odmara, pa Jack igra 10-ku, odlicno... A vidim i Nacho debituje... Stoke standardno, bunkerica... Dosta mrtva tekma bez ikakvog tempa...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Komentator kaze da je Shotton slomio nogu Ramsey-u. A svi znamo da je to bio Shawcross.
                                Neinformisanost ili lapsus.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X