Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako ima neki dobar highlights neka nam neko postavi ovdje. ;)
    sigpic
    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
    don't support us when we win."

    Comment


    • Originally posted by KERSDRS View Post
      Hazard je klasa, igracina, tata Mesiju i Ronaldu.
      Whoa, easy there fella'....

      Ali stvarno 5 asistencija vec, posle 2 meca, pa da li je momak normalan bre... Ako nastavi u ovom ritmu 30 asistencija u sezoni mu ne gine...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Sve ono što je Silva radio na početku prošle sezone sad radi Hazard, samo što ovaj nema podršku cijele ekipe kao što je Silva imao. Tek sad vidim otkud onakvo divljene velikog Zidana prema ovom majstoru, samo da ga povrede zaobiđu ;)

        Comment


        • Originally posted by Drogba View Post
          Meni je ovo ocaj zivi,jedino covek koji objasnjava zna se koji je.

          Realno,Azar je jedni novi igrac u postav ove sezone tako da nisam ni ocekivao nesto leprsavo,ali Reading je objasnio kako se igra presing.
          за цео коментар. Објаснио како се игра пресинг док нису пали телом, а Бога ми, и духом после оног гола Кејхила. Велика три бода за Челзи када се у обзир узме игра, мада је све нападачки боље деловало када су у игру ушли Оскар и Стариџ. И имам једно питање, да ли је неко запазио шта је играо Оскар у тренутку када је изашао Микел а ушао Стариџ до изласка Мате, када је стао на његово место или сам ја једини тај, или сам се, можда, нешто истриповао?

          Comment


          • Zadnjeg veznog koliko sam ja primjetio
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by dexter300 View Post
              Zadnjeg veznog koliko sam ja primjetio
              Тај неки радуљица...добар играчић.

              Comment


              • Da Brajkula Oskar je igrao prakticno na Mikelovoj poziciji samo naravno ofanzivnije.

                Pa nas clan Tony ovde posle svake nase utakmice prica kako mi igrace cekamo na 30 m od gola i kako ne znamo da igramo presing. Niste svesni kolkiko sam pizdeo kad sam video da mi JEDVA prebacimo loptu na sredinu Redinga,jer su uvek trojica koji stiskaju odbranu. Ono je haoticno bilo,ne zna gde ko udara,ceh ne zna dal da ispuca,dal da baci teriju,Mikela udvojaju kad prima loptu okrenut licem 25m od naseg gola,pa nazad pa opet isto.

                Pojacanje na krilu jednostano pod obavezno ako mislimo da se ukljucimo za titulu,jer sa ovim sastavom nemamo sanse.

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  И имам једно питање, да ли је неко запазио шта је играо Оскар у тренутку када је изашао Микел а ушао Стариџ до изласка Мате, када је стао на његово место или сам ја једини тај, или сам се, можда, нешто истриповао?
                  Di Mateo je isao na full attack, tako da je samo Lamps drzao vezni red, ovi ostali su svi bili u napadu, sa nekom free role pozicijom, rotirali su se dosta, nisu se striktno pridrzavali jedne pozicije, sigurno nije igrao zadnjeg veznog, jer nije on taj tip igraca, on je klasicna 10-ka.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by Drogba View Post
                    Pojacanje na krilu jednostano pod obavezno ako mislimo da se ukljucimo za titulu,jer sa ovim sastavom nemamo sanse.
                    Што на крилу, имате Марина кад се опорави, а и Стариџ може то ок да одигра, нзм зашто му Ди Матео даје овако мало минута? Ту може и Мата а Оскар да игра из Тореса, па ево и овај ол-раунд Рамирез...има решења за то место, само зависи шта овај Италијан жели.

                    Comment


                    • Bane strelac najranijeg i najkasnijeg gola u PL trenutno.

                      Comment


                      • Ako Azar ovako nastavi da mu asistira , Bane ce biti najbolji strelac lige
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Што на крилу, имате Марина кад се опорави, а и Стариџ може то ок да одигра, нзм зашто му Ди Матео даје овако мало минута? Ту може и Мата а Оскар да игра из Тореса, па ево и овај ол-раунд Рамирез...има решења за то место, само зависи шта овај Италијан жели.
                          Marin je od stakla, evo nece igrat do prve internacionalne pauze, zaista steta ali momak kuburi sa povredama od kako igra fudbal, Staridz je spic, mnogo je sebican za krilo, i nije to njemu klasicna pozicija, ali moze da odigra. Ramires tu i tamo, Oskar nikako, ostaju samo Mata i Hazard. Skripi im ta pozicija.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • нисам ни мислио да Оскар игра крило, већ да игра из Тореса а Мата на крилу. А јбг сад, што нису мислили о томе када су куповали Марина....било како било ја очекујем добре партије од истог, само да га ето повреде заобиђу, а и месари по лиги

                            Comment


                            • Itekako treba krilo,Fresha moje coek objasnio. Dani je previse sebican da je to nenormalno,Rami prakticno i nije igrao krilo dok ga Robi nije tu bacio,Marin od stakla. Ubedjen sam da dolaze jos 2 igraca ne racunajuci Aspiliquetu.

                              Comment


                              • Chelsea ni previse blistav, a ni los nesto specijalno, solidni su bili ali mora ovo mnogo bolje. Hazard je masina samo takva, lik ima brzinu, tehniku, kretnju i sve potrebno. Definitivno odlicno pojacanje za Chelsea i vec polako pocinje da opravdava ulozen novac.
                                Torresov gol je cini mi se iz cistog ofsajda, ali nisam siguran jer sam samo jednom provjeravao to.
                                Uglavnom ovog puta se Chelsea izvukao, ali u ova 2 kola do sada mi nisu pokazali neku igru koju treba imati prvak (nije ni United, ni City), ali to bi trebalo biti bolje kad se sve poslozi. Sljedece kolo im je protiv N'Castlea i to je vec pravi ispit.

                                Comment

                                Working...
                                X