Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by manda View Post
    Od Everona ove sezone niste bolji dzaba ponavljao deset puta da jeste, ljudi kidaju, imaju odlicnog trenera i dobar tim, nikad bolji i mogu da odmjere snage i sa najvecim, Celzi je juce uz veliku dozu srece uzeo bodove, i tamo ce rjetko ko jos to uraditi.
    Poprilicno konstantno igraju, malo su pali u formi, ali vracaju se.
    Повежи то са казном Фелаинија

    Comment


    • E pa posto necu biti ovde kao i vecina vas veceras pretpostavljam, a i bicu zauzet danima kasnije, zeleo bih da svim fanovima fudbala, a i ostalim forumasima, kao i clanovima cenjenog moderatorskog tima, cestitam Novu 2013. godinu. Da vas zdravlje sluzi pre svega, a posle toga puno ljubavi i srece, para, da sve ciljeve koje ste sebi zacrtali, ostvarite i da predjete preko svake prepreke da biste do toga dosli.
      Da uz alkohol zaboravimo sve ono lose sto se dogadjalo u ovoj godini, i da se nadamo samo najboljem u sledecoj.
      Da ovaj forum naraste jos vise, i da bude sto vise kvalitetnih diskusija nego sto je pre bilo.

      Ziveli svi, voli vas vas Fresh...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by manda View Post
        Od Everona ove sezone niste bolji dzaba ponavljao deset puta da jeste, ljudi kidaju, imaju odlicnog trenera i dobar tim, nikad bolji i mogu da odmjere snage i sa najvecim, Celzi je juce uz veliku dozu srece uzeo bodove, i tamo ce rjetko ko jos to uraditi.
        Poprilicno konstantno igraju, malo su pali u formi, ali vracaju se.
        Bolje pojedince imamo ali dzaba kad ih trener ne sklopi na pravi nacin. Kao tim su kud i kamo bolji, to je evidentno. Imaju Felainija i Beinsa da su klasa, ostalo je solidno ali imaju svoj sistem, strasan karakter, znaju sta hoce i ne uplase se nijednog momenta. Mojes godinama to radi, izuzetan strucnjak ali da je to neki tim nije. Zato je njihov uspeh utoliko veci svih ovih godina. Taj Osman je na primer isto jedan prosecan Englez kao i Henderson i nista taj vise fudbala ne zna ali covek zna svoju ulogu na terenu, ne plasi se i igra skolski. Ima pravog trenera i eto ti. Voleo bih Mojesa da vidim u nekom jacem klubu gde bi imao dosta para. Inace ga smatram za pravog naslednika SAF-a.
        sigpic

        Comment


        • Comment


          • Originally posted by Merlin View Post
            Objektivno gledano Everton više prikazuje na terenu ove godine i sa pravom se može reći da su bolji. Međutim, da imaju bolji i jači igrački kadar - nemaju. Ali ja opet ponavljam, džaba nama to što imamo kvalitetniju ekipu kada rezultata nema. To je suština. Uzeli bi i mi bodove na Goodisonu da nije bilo sudijske greške.

            @Nash

            Dosta dobrih stvari si napisao i dotakao si se svega. Ono gdje bih se složio jeste da se za sada ne vidi napredak, a trebao je i da Rodgersu treba dati vremena do kraja sezone. Ako i tada budemo na istom nivou - zahvalnica i angažovanje novog trenera. Za izmjene mi nikada nije bio jasan i to mu je velika mana. Mene živo zanima zašto Assaidi ne dobija priliku, iako za to ima prostora.

            Xabi izjavio kako je moguć njegov povratak u Premiership. Nadam se da će se vratiti u Liverpool, za njega uvijek ima mjesta.
            Sto se Alonsa tice, skoro sam citao da ce mu se ugovor produziti na plus jos jednu godinu... ne znam dal je to bila kao klauzula u dosadasnjem ugovoru ali u svakom slucaju mislim da nece on jos iz Reala.

            Comment


            • Originally posted by EBSCO View Post
              Најгори могући бест 11 ове сезоне који сам до сада видео.

              Comment


              • Lista strijelaca :

                14- Van Persie
                13-Michu,Ba,Suarez
                10-Defoe
                9-Bale
                8-Džeko,Fellaini,Fletcher,Tevez,Walcott
                7-Torres
                Last edited by bjelaksson[YNWA]; 31-12-12, 19:08.

                Comment


                • los Dejagah, los

                  Comment


                  • Originally posted by vladream View Post
                    los Dejagah, los
                    Ma brate sta los,fantastican.Evo mu gledam statistiku ove sezone i ono sto sam ja nasao je to da od kada je dosao u Fulham nije dao go i nije imao asistenciju do ove utakmice

                    Mou prodaj CR-a i budi miran slobodno,evo zamjene za male pare
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Kakav je majstor Berbatov. Neverovatno sa kojom lakocom je igrao danas.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Dobar sastav Manca, svidja mi se, Da Silva se vratio, i Rio u prvom timu, Jang i Gigs na krilima, i Chica u napadu umjesto Velbeka, a sve ostalo isto kao prosli mec, ajmo po pobjedu.

                        Edit: Chica za 0 1, na sebi svojstven nacin

                        Edit: Silovatelj i tri nova boda.
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Zabaleta zabi nakon odbijanca, ipak je Begovic morao vaditi loptu iz mreze. Do tad je bio odlican na golu. Stoke se odlicno branio, ali prema napadu nista, cista 0.

                          Comment


                          • Sa kakvom lakocom Robin postize golove...

                            Comment


                            • Yaya najgori igrac Citya,vrlo cesto u zadnje vrijeme

                              S druge strane Barry odlican,par fenomenalnih lopti za Aguera koje ovaj nije realizovao,odnosno sve mu skinuo Begovic...

                              EDIT:Prebacim se na Tottenham jer je City smor od tekme kad Adebayor zabija na asistenciju Lennona koji je proletio kao metak...
                              Last edited by AK47; 01-01-13, 16:07.
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Гледам ја Тотенхем брат, убише колико је текма аут.
                                Али ето, Адебајор за лакших 35 минута по Спарсе.

                                Comment

                                Working...
                                X