Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.football-italia.net/23666...anks-tottenham

    Pjanic i Roma zajedno odbili Tottenham...
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Eto Spurs-i doveli napadaca, sa Pjanicem ce biti mnogo zaebani.

      E jbg, nista znaci od Pjanica..

      Bolje za Arsenal.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Dosao Adebayor za €6m. Sada im je ostao taj veznjak, ako je ovo sa Pjanicem propalo morace AVB pozuriti i potraziti novo rjesenje.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Originally posted by tata Mumi View Post
          Dosao Adebayor za €6m. Sada im je ostao taj veznjak, ako je ovo sa Pjanicem propalo morace AVB pozuriti i potraziti novo rjesenje.
          Izgleda da jeste i da će Pjanić najvjerovatnije ostati u Romi ili će Tottenham morati masno platiti. Ne znam, ali Pjanić govori kako je sretan u Romi i kako ne želi da ide, ali teško da ima neki igrač na svijetu koji bi odolio tome da igra u Premiershipu.
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • Bas me interesuje da li ce Tottenham zagristi jos jace za Miralema ili ce se okrenuti nekom novom igracu. Malo je vremena ostalo, mora se brzo djelovati. Napadaca su poprilicno brzo rijesili. Ako zamislimo da su doveli Pjanica ili nekog takvog kvaliteta onda se moze reci da ce Tottenham biti jak.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Dobar posao su napravili dovodjenjem Adebajora , rekoh ja da ce Fridel biti 1. golman
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Resio Siti da preko dve godine plati pay cut Adebajoru, oko 50% njegove plate koju on ima u Sitiju, ostatak naravno Spursi placaju. Sledeci igrac, kreativac, a gde ce da ga nadju, to niko ne zna, Pjanic ih je ispalio za sada.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by Miko View Post
                  Dobar posao su napravili dovodjenjem Adebajora , rekoh ja da ce Fridel biti 1. golman
                  Vrlo moguće, jer im nikako ne uspeva da uvale nekom Gomeša i onda da dovedu Cezara. Moguće da će doći Žulio u januaru a do tada će čamiti...
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Gomes as Davids mu objasnio par stvari

                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment




                    • Tim kola, tu je naravno ova "naša" petorka.
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • Originally posted by tata Mumi View Post
                        Dosao Adebayor za €6m. Sada im je ostao taj veznjak, ako je ovo sa Pjanicem propalo morace AVB pozuriti i potraziti novo rjesenje.
                        Bez ozbira na pay cut, kakvo je to izdrkavanje seika. Samo sto ne izgovore ,,Pisaj po sirotinji''
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Ja koliko vidim Basong presao u Noric za 3 miliona evra.

                          Meni nije jasno kako se niko nije setio Kuzmanovica, ciji ugovor istice za godinu dana.Negde sa mprocitao da se Svonsi interesuje za Balaka, doduse trazi vecu platu.
                          Ako bi nekog trebali da stave u uzi izbor, a da ga ne pretplate to su:Kapue, M'Vila(dok ne predje u Arsenal je i dalje jedna od opcija, nadam se ne zadugo) Ekstebaria, Naingolan i Holtbi.
                          Nije mi jasno sta ce Totenhemu Pjanic kada na toj poziciji imaju Van der Varta i Sigurdson, jedino da Sigurdson predje na desnu stranu.
                          Last edited by Ricma; 21-08-12, 20:20. Reason: -_-

                          Comment


                          • Originally posted by Maric91 View Post
                            Ja koliko vidim Basong presao u Noric za 3 miliona evra.

                            Meni nije jasno kako se niko nije setio Kuzmanovica, ciji ugovor istice za godinu dana.Negde sa mprocitao da se Svonsi interesuje za Balaka, doduse trazi vecu platu.
                            Ako bi nekog trebali da stave u uzi izbor, a da ga ne pretplate to su:Kapue, M'Vila(dok ne predje u Arsenal je i dalje jedna od opcija, nadam se ne zadugo) Ekstebaria, Naingolan i Holtbi.
                            Nije mi jasno sta ce Totenhemu Pjanic kada na toj poziciji imaju Van der Varta i Gudjonsena, jedino da Gudjonsen predje na desnu stranu.
                            Tu je Larsson.

                            p.s. Prestani konzumirati Cedevitu, ubija te.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Maricu, mislis verovatno na Sigurdsson-a...

                              Miralem je ogroman talenat, bilo bi dobro za Tottenham ako ga dovedu..
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Originally posted by Maric91 View Post
                                Ja koliko vidim Basong presao u Noric za 3 miliona evra.

                                Meni nije jasno kako se niko nije setio Kuzmanovica, ciji ugovor istice za godinu dana.Negde sa mprocitao da se Svonsi interesuje za Balaka, doduse trazi vecu platu.
                                Ako bi nekog trebali da stave u uzi izbor, a da ga ne pretplate to su:Kapue, M'Vila(dok ne predje u Arsenal je i dalje jedna od opcija, nadam se ne zadugo) Ekstebaria, Naingolan i Holtbi.
                                Nije mi jasno sta ce Totenhemu Pjanic kada na toj poziciji imaju Van der Varta i Sigurdson, jedino da Sigurdson predje na desnu stranu.
                                Daj i meni toga sto ti konzumiras,predobro mi se cini.Nije ovo Mumi cedevita,pijem je i ja,a nije mi ovako dobro

                                Ko je ovaj Ekstebaria,nesto mi nije poznat?

                                Vidim i Gudjohnsen-a si bio spomenuo,ludilo sta ti rade zene Maricu
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X