Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da je ono bilo protiv Junajteda svirali bi dva penala.

    Comment


    • Everton fantastican. De Gea kriv sto domacin ne vodi.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Kako ih je Everton ugazio u prvom poluvremenu, bruka..
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Steta za propustene prilike Evertona, onaj De Gea uvijek odlicno postavljen. Za razliku od prosle godine u ovo vrijeme De Gea odlican.

          Comment


          • Nesto mi i nije zestok tempo ali uvek se ispili neka sansa.
            Realno Everton konketniji dosta, Felaini me odusevljava kako u odbrani tako i u napadu. Sa mnogo osecaja igra lik, svaki napad pipne loptu Boze odusevljava me.
            De Gea koliko je kiksirao prosle sezone tako je ovu poceo ludacki sigurno...samo neka nastavi zao mi coveka kako je primao golove.
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • Ono je penal. Cist ko suza. Kontakt sa obije ruke cist faul odnosno u ovom slucaju penal. Ako ja grijesim, grijese i strucnjaci sky sportsa.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Brat Felaini 2 puta grudima kao Zidan molim lepo. Jooj kakav igrac.
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Everton je uvek bio muka za Utd.
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Mislim da bih ja odradio duplo bolje posao od Carricka. Tacnije, siguran sam. Momak se pogubio, nevjerovatno koliko im je potreban normalan (pravi) stoper.
                    Konacno Everton postigao gol. Mislio sam da ce nakon onih promasaja uslijediti kazna, ali dobro je
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • Odlican mec za sada , igram FM i gledam , Plavsic dominira Osman imao dve perfektne sanse, kako zatrese precku u onoj drugoj , morao je ono zabiti, Velbek nesiguran u duelima , imao je jednu dobru kontru da izvuce , Kleverlija ni u prici , Kagave isto , Runi imao jednu dobru sansu nije iskoristio , Kerik kriv za gol Maruana TERMINATORA () Felainija
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Zicer mi je bio da SAF ide po njega ovo ljeto,ali on se odlucio za Kagawa-u i RVP-a...
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Imam ponudu za Everton. Da menjamo Maruane.
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Kakva je carina Fellaini, udri bre!!!
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Jagielkaaaaaa
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Kagava Jako se lose uklopio Kagava u ovaj tim , bar koliko se moglo videti u ovom mecu
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X