Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by KERSDRS View Post
    Ja ne otpisujem ni Arsenal. Ni TOtenhem za titulu. Ovo je preluda liga da bi nekoga otpisao. Ne smem da se kladim i da Everton nece uzeti, jer sa onim genijem na klupi sve je moguce. Sto se tice favorita za ispadanje evo po meni: Aston VIlla, Stoke, Southampton
    Ozbiljan si kada kazes da Everton ima sanse za titulu ? Imaju dobar tim , sve stoji ali upitno je da budu u 6 kamoli da se bore za titulu , mogu bljesnuti u par kola ali 38 kola da drze konstantnu - Nema Sanse
    Totenhem isto nema sile da uzmu titulu , kad nije Rednap uspio nece ni Viljas-Boas. Jos ako ne dovedu adekvatnu zamenu za Modrica nece ni u 4 biti, City i United su glavni kandidati za titulu , ako cemo realno City ima ubedljivo najjaci tim , kompletan u svakom pogledu , United bi mogao biti opasniji ove sezone jer za razliku od prosle imace uvek 2 sveza napadaca , videcemo ko ce dokle dogurati u Evropi i kako ce se raspodeliti snage , mislim da ce Mancini dosta odmarati igraca u LS tj da ce ponovo biti PL prioritet. Arsenal ce verovatno opet zavrsiti 3. , po meni su dosta ispred ostalih a ponovo zaostaju za Cityem i Unitedom. Uff moram se ispraviti , zaboravih Celzi na trenutak , ako ce iko ugroziti United i City ove sezone po meni to je Celzi , jedan sam od retkih koji veruju da di Matteo moze mnogo da napravi sa ovim timom tako da bi Arsenal ipak verovatno trebao biti 4. , ali nikad se u PL sa sigurnoscu ne moze reci ko ce biti u 4 , videcemo kako ce Newcastle igrati, nadam se da mogu do 4. pozicije ali tesko tesko da mogu 38 kola igrati konstantno kao prosle sezone a cak moraju i bolje ove da bi bili u 4. Liverpul lose poceo sezonu i ako ovako nastave a verovatno hoce ponovo ce to biti ni u vrhu ni u dnu , sredina neka , 7-8 pozicija, Totenhem isto tu oko Liverpula kao i Everton tako da bi po meni prvih 8 trebali biti navedeni timovi s time da bi Liverpul i Everton bili 7 i 8 a Totenhem i Njukasl 5 i 6 ali to je ponovo neko moje misljenje a igrati se ima dosta i neka ustvari oni pokazu ko to zasluzuje 4. mesto i ko ce biti sampion U svakom slucaju jedno je sigurno da nas ocekuju odlicni mecevi
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Originally posted by Miko View Post
      Ozbiljan si kada kazes da Everton ima sanse za titulu ? Imaju dobar tim , sve stoji ali upitno je da budu u 6 kamoli da se bore za titulu , mogu bljesnuti u par kola ali 38 kola da drze konstantnu - Nema Sanse
      Totenhem isto nema sile da uzmu titulu , kad nije Rednap uspio nece ni Viljas-Boas. Jos ako ne dovedu adekvatnu zamenu za Modrica nece ni u 4 biti, City i United su glavni kandidati za titulu , ako cemo realno City ima ubedljivo najjaci tim , kompletan u svakom pogledu , United bi mogao biti opasniji ove sezone jer za razliku od prosle imace uvek 2 sveza napadaca , videcemo ko ce dokle dogurati u Evropi i kako ce se raspodeliti snage , mislim da ce Mancini dosta odmarati igraca u LS tj da ce ponovo biti PL prioritet. Arsenal ce verovatno opet zavrsiti 3. , po meni su dosta ispred ostalih a ponovo zaostaju za Cityem i Unitedom. Uff moram se ispraviti , zaboravih Celzi na trenutak , ako ce iko ugroziti United i City ove sezone po meni to je Celzi , jedan sam od retkih koji veruju da di Matteo moze mnogo da napravi sa ovim timom tako da bi Arsenal ipak verovatno trebao biti 4. , ali nikad se u PL sa sigurnoscu ne moze reci ko ce biti u 4 , videcemo kako ce Newcastle igrati, nadam se da mogu do 4. pozicije ali tesko tesko da mogu 38 kola igrati konstantno kao prosle sezone a cak moraju i bolje ove da bi bili u 4. Liverpul lose poceo sezonu i ako ovako nastave a verovatno hoce ponovo ce to biti ni u vrhu ni u dnu , sredina neka , 7-8 pozicija, Totenhem isto tu oko Liverpula kao i Everton tako da bi po meni prvih 8 trebali biti navedeni timovi s time da bi Liverpul i Everton bili 7 i 8 a Totenhem i Njukasl 5 i 6 ali to je ponovo neko moje misljenje a igrati se ima dosta i neka ustvari oni pokazu ko to zasluzuje 4. mesto i ko ce biti sampion U svakom slucaju jedno je sigurno da nas ocekuju odlicni mecevi
      Nikad se ne zna za Everton Oni kad bi bili medju 6 do marta onda bi verovao da mogu u LS jer imaju neverovatno dobru zavrsnicu sezone.Ali PL je takva da se nikad nista ne zna, a u jedno sam 100% siguran, City ne uzima titulu. Kad prosle godine nisu imali bod vise od prosecnog(za njihove standarde) UTD onda ove sezone ne vidim kako mogu da ugroze UTD, jedino se nadam da Celsi moze nesto vise, i kao sto rekoh za njih cu i da navijam. A mogao bi Everton da uzme lagano kad bi Mojes imao 1/4 para koje Mancini trosi.

      Comment


      • Sunderland and Wolves have agreed a free for striker Steven Fletcher. Must be close to £15 million for the striker.

        Kako su ih odrali Wolvesi.
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Glasati u anketi za najboljeg igraca kola i najboljeg mladog igraca kola mozete do petka (23:59). Isto vrijedi i za Primera division. Ovo su teme u kojima je objasnjeno nacin glasanja:

          http://www.sportklub.info/forum/thre...ague-2012-2013
          http://www.sportklub.info/forum/thre...BBVA-2012-2013

          Comment


          • Originally posted by Wilshere_10 View Post
            Sunderland and Wolves have agreed a free for striker Steven Fletcher. Must be close to £15 million for the striker.

            Kako su ih odrali Wolvesi.
            Sky Sports sources understands that Sunderland have agreed a fee with Wolverhampton for wantaway striker Steven Fletcher.
            The Black Cats have seen three bids turned down for the Scottish international striker, and that prompted him to hand a transfer request at Molineux.


            Ovo samo u PL ima, nigde vise...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Ovo je da coek ne poverije,e 15

              Povezuje se napadac Taison sa nama

              Comment


              • Јунајтеду иде титула, без варања, стари курјак одрађује то како треба, не верујем да ће дозволити ситуацију од прошле године када је у последњих пет кола изгубио титулу, нема шансе да се два пута за две године зајебе, много би било. Наравно неће све бити тако лако јер је Челзи јачи него прошле године, а и Сити, нису никога довели сем Родвела (који је добро појачање с обзиром на године и квалитет који поседује, плус што очекујем да се још развија), али се Тевез помирио сам са собом и опет хоће да игра. Мсм све је јасно као дан, ни не треба да пратиш а да знаш ко су "главне баје", а ја ето предност дајем Јунајтеду због менаџера, најбољи је у поређењу са осталим кандидатима.
                И не заваравајте се са именим Евертон, Њукасл, Тотенхем, Арсенал....добри су то тимови али не више од ситуације да се кољу за 4 место...тј. ту ће се клати Арсенал и Њукасл (ако не распрода тим), док Тотенхем може да се појави као тим из сенке и да поквари планове поменутима. Евертон ће стандардно губити бодове од Норича, КПР-а итд. а клати Јунајтед, Челзи, Арсенал...док о Ливерпулу не треба трошити речи, од њих се стално нешто очекује а никако сви ми да се погледамо у огледало и сложимо се са тим да је њихово време давно прошло, готово...изненађење би било када би изборили 4 место и то огромно, а да не причам о нечему вишем....то ни најватренији њихови фанови не могу тренутно да замисле.
                Било како било, очекују нас врло занимљивих девет месеци...

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Јунајтеду иде титула, без варања, стари курјак одрађује то како треба, не верујем да ће дозволити ситуацију од прошле године када је у последњих пет кола изгубио титулу, нема шансе да се два пута за две године зајебе, много би било. Наравно неће све бити тако лако јер је Челзи јачи него прошле године, а и Сити, нису никога довели сем Родвела (који је добро појачање с обзиром на године и квалитет који поседује, плус што очекујем да се још развија), али се Тевез помирио сам са собом и опет хоће да игра. Мсм све је јасно као дан, ни не треба да пратиш а да знаш ко су "главне баје", а ја ето предност дајем Јунајтеду због менаџера, најбољи је у поређењу са осталим кандидатима.
                  И не заваравајте се са именим Евертон, Њукасл, Тотенхем, Арсенал....добри су то тимови али не више од ситуације да се кољу за 4 место...тј. ту ће се клати Арсенал и Њукасл (ако не распрода тим), док Тотенхем може да се појави као тим из сенке и да поквари планове поменутима. Евертон ће стандардно губити бодове од Норича, КПР-а итд. а клати Јунајтед, Челзи, Арсенал...док о Ливерпулу не треба трошити речи, од њих се стално нешто очекује а никако сви ми да се погледамо у огледало и сложимо се са тим да је њихово време давно прошло, готово...изненађење би било када би изборили 4 место и то огромно, а да не причам о нечему вишем....то ни најватренији њихови фанови не могу тренутно да замисле.
                  Било како било, очекују нас врло занимљивих девет месеци...
                  Sad vise nije ni zanimljivo kad si rekao da United uzima.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • 15M za Fletchera? A mi mislili Martin O'Neill do jaja trener...................
                    sigpic

                    Comment


                    • Zašto nije bilo pregleda Championshipa?Juče u tv programu su bili najavljeni pregledi i na sk,sk+ i sk prime i ni u jednom terminu nije išao pregled

                      Comment


                      • Originally posted by brana View Post
                        Zašto nije bilo pregleda Championshipa?Juče u tv programu su bili najavljeni pregledi i na sk,sk+ i sk prime i ni u jednom terminu nije išao pregled
                        Imao si danas u 13.30h...

                        Smesno koliko je Flecer placen, ocigledno je O'Neil prs'o s mozgom.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Za 15 milki je mogao dovesti 2 solidna napadaca a da su oba bolja od Flecera , ako ne za 15 onda za 20 sigurno ali njega platiti 15 milki Svaka mu cast
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Nista od prelaska Ramireza u Southampton...

                            Comment


                            • @saint, zasto? Ja cuo da je problem kod Bologne, ali da ce se resiti uskoro.
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Kod Bolonje i jeste. Evo procitaj da ti ne prepricavam

                                http://soccernet.espn.go.com/news/st...is-off?cc=5739

                                Comment

                                Working...
                                X