Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Wba nastavlja da melje

    Comment


    • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post

      Comment


      • ne razumem zasto se ljutis, ono sto si napisao je smesno...
        Last edited by bjelaksson[YNWA]; 26-12-12, 17:38.

        Comment


        • Originally posted by tata Mumi View Post
          WBA nastavlja da cini cuda. Everton i bez cupavog opet uze 3 boda, rokacemo se s njima u narednom kolu.

          Swansea ne moze dobiti Reading, dzaba im bod protiv Uniteda kad ih ovakve utakmice udalje od LE.
          Zar moze Swansea igrati LE
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Lepo igra Totenhem...ne moze Villa da predahne....
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Zar moze Swansea igrati LE
              Ptanje je da l' ce LFC da igra Ligu Evrope ili pak Spursi, a on pominje Swansea... Pogledaj ti tu konkurenciju Mumara, nemaju Labudovi sta da traze, jedino preko kupa...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Ma ja se potajno nadam jer su mi simpa.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Originally posted by tata Mumi View Post
                  Ma ja se potajno nadam jer su mi simpa.
                  Pa izbacice vas u Capital One Cup-u i idu u LE.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ma jok to,ja sam kontao posto nisu iz Engleske da ne mogu
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Potpuna dominacija Totenhema, pitanje je kada ce postici gol. U Aston Villi kao da samo Guzan igra, ostali nista.
                      Odusevaljava me Kyle Walker, po mom misljenju spada medju najbolje desne bekove Premier lige.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Zasluzheno Totenhem...ocekuje se bar jos 1 gol iz neke kontre.......
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Originally posted by Topdzija View Post
                          Potpuna dominacija Totenhema, pitanje je kada ce postici gol. U Aston Villi kao da samo Guzan igra, ostali nista.
                          Odusevaljava me Kyle Walker, po mom misljenju spada medju najbolje desne bekove Premier lige.
                          Sto se mene tice kad je na najvecem nivou bez premca najbolji desni bek lige
                          sigpic

                          Comment


                          • Dominira Tottenham definitivno,a dominira i veliki Belgijanac u vezi
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Dominira Tottenham definitivno,a dominira i veliki Belgijanac u vezi
                              Da je sam na njih 11 ne bi izneli loptu sta im radi.

                              Sta bi dao da neko normalan Belgiju uzme da vodi, kakav bi to fudbal bio.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                Da je sam na njih 11 ne bi izneli loptu sta im radi.

                                Sta bi dao da neko normalan Belgiju uzme da vodi, kakav bi to fudbal bio.
                                Stvarno je nevjerovatno sta covjek radi...sve on u vezi pokriva i rutinski odradjuje

                                Evo izlazi veliki majstor da odmori,nema potrebe vise da igra,a i red je bio da se Parker vrati,on moze mnogo koristan da im bude u nastavku sezone
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X