Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Razgovor je bas pomogao, onaj govnar celavi je nastavio da nas unistava u drugom poluvremenu! A za most famous club in the world je u pravu, apsolutno
      Po cemu vas je unistio?

      Gol koji je potvrdjen kao regularan,crveni karton na kraju cist za Valencia-u,takodjer kada je RVP postigao gol u istom napadu je udario Coloccini-a u lice i gdje vas je sudija ostetio to je bila ocigledna ruka koja je ipak bila van sesnaest metara.I ovo vi zovete unistavanje.Vrati zadnjih nekoliko godina sudjenje protiv Liverpool-a kad igrate pa cete vidjete sta je unistavanje.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
        Po cemu vas je unistio?

        Gol koji je potvrdjen kao regularan,crveni karton na kraju cist za Valencia-u,takodjer kada je RVP postigao gol u istom napadu je udario Coloccini-a u lice i gdje vas je sudija ostetio to je bila ocigledna ruka koja je ipak bila van sesnaest metara.I ovo vi zovete unistavanje.Vrati zadnjih nekoliko godina sudjenje protiv Liverpool-a kad igrate pa cete vidjete sta je unistavanje.
        Jao jadni Liverpul, da nije sudija imali bi ko zna koliko titula u zadnjih 20 i kusur godina
        Ono regularan gol? Igracu kojem je lopta upucena i koji stoji u gol sansi, samim svojim prisustvom tjera defanzivca da intervenise je regularan gol. Bice da ja poznajem malo drugacija pravila. Kako se tek Kolocini udara, a ruka je bila, nisu normalno ni vratili da vidimo je li unutra ili ne. U svakom slucaju je morao da mu da zuti i prekine igru. Sto se ne zalis sto mu nije dao zuti? Jesi li prekjuce prvi put vidio da se igracu progleda kroz prste kad ima zuti karton. Vjerovatno jesi ;)
        Ne bih o sudjenju protiv nas u zadnje vrijeme, to sto si neobjektivan i organski ne podnosis Man je posebna prica.
        sigpic

        Comment


        • Idemo redom:



          2:20,ako je on htio dodati onda je Leo Messi jer ja nisam jos vidio da neko dodaje onako.

          6:18,ocigledno udaranje rukom protivnickog igraca.

          Start Valencia-e za direktnog crvenog,a imao je vec zuti.

          Ja samo kazem kukate,a jasno je da je sudija grijesio u oba pravca i da na kraju kad se sabere nije velike razlike bilo.Najgore je sto vi najvise pricate o sudjenju,a ako iko nema pravo da se zali na sudjenje onda je to United.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Samo ja ne vidim da sam igdje napisao da je sudjenje ili neka urota razlog zasto Liverpool 20 godina nije uzeo PL.

              I opet 20 godina ne osvojimo i samo jednu titulu manje imamo.Isto tako neki ne shvacaju da je razlika izmedju Uniteda i Liverpoola vrlo mala i da United nije nista veci klub.
              Last edited by Joe Cole 10; 28-12-12, 23:17.
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Neka cekaju jos 50 ako treba , kad docekaju bar ce ga posteno osvojiti , za razliku od nekih
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Ma jok, voli matematiku, to mu je pasija, to mu je velika ljubav i izracunao je da treba da posalje nesto ostriju loptu koja nece uci u gol ali ce pogoditi defanzivca Mana i naci mrezu ipak. On saigraca nije ni vidio, svakako mu nije uputio loptu.

                  Start Valensije je za zatvor u najmanju ruku!

                  Tacno, mi nemamo pravo da se zalimo na sudije jer nam godinama vec pomazu sudije. Pravo na to imaju samo navijaci Liverpula kojima sudije ne dozvoljavaju da zasjaju nekadasnjim sjajem. I navijaci ostalih trenutno velikih klubova. Vi imate pravo da pljujete, vrijedjate i sve sto ide uz to klub Man Utd i SAFa. Jer samo vi znate toga covjeka licno i znate kakav je covjek.

                  A da je onaj dan bio kriterijum za nas kakav je bio za Njukasl ispisali bi ovdje bar 10 strana o sudjenju i kako se stiti Man Utd.

                  Smao nas sudije ostete i mi opet pobjedjujemo. To nekako dovoljno govori o velicini tog kluba.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Dale View Post
                    Neka cekaju jos 50 ako treba , kad docekaju bar ce ga posteno osvojiti , za razliku od nekih
                    Paradoksalno je sto ovo kaze navijac izmedju ostalog i Barse
                    sigpic

                    Comment


                    • Barci su sudije pomagale u LS , tu nema dileme , ali sto se Primere tice sudije nemaju nikakve veze ..

                      Mada , razlika je u tome sto navijaci Uniteda kad se jednom u 100 godina desi da ih ostete , zale se par dana na forumu , kao da je to svakodnevnica , a kad se za United krade 1000 puta to je ok , sudije ne vide dobro i tako to ..
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Sto se tice tog autogola, vrlo je diskutabilan... Cise nije napravio nikakav pokret da bi pokusao da zahvati taj pas tj vise sut. Nije ni povlacio Evansa da bi znacajno uticao na njegov nespretan potez, a sam Evans je lose reagovao jer je bio ostar sut. Tako da bih ja sam priznao taj gol. Ali u drugu ruku da se Cise nije nalazio tu, mozda Evans ne bi intervenisao. U svakom slucaju teska odluka, ali sa moje strane ispravna.

                        Za udaranje rukom, ne mogu sada da pogledam klip ali koliko se secam oslobodio se igraca. Koristio je pritom ruke ali sudija to nije okarakterisao kao faul.

                        Start Valensije, svakako nije direktan crveni... malo je potkacio igraca kramponima. Barem na prvi pogled, tu moze da se da drugi zuti a i ne mora... zavisi od sudije do sudije.

                        A ne znam sta se vi bunite, Veb je posle duzeg vremena svirao penal u vasu korist! I to jos nad Suarezom!!!

                        Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                        Samo ja ne vidim da sam igdje napisao da je sudjenje ili neka urota razlog zasto Liverpool 20 godina nije uzeo PL.

                        I opet 20 godina ne osvojimo i samo jednu titulu manje imamo.Isto tako neki ne shvacaju da je razlika izmedju Uniteda i Liverpoola vrlo mala i da United nije nista veci klub.
                        Jeste razlika vrlo mala sto se trofeja tice, ali u svakom drugom aspektu je Junajted veci klub od Liverpula!
                        Last edited by Sir Giggsy; 28-12-12, 23:23.

                        Comment


                        • Originally posted by Dale View Post
                          Barci su sudije pomagale u LS , tu nema dileme , ali sto se Primere tice sudije nemaju nikakve veze ..

                          Mada , razlika je u tome sto navijaci Uniteda kad se jednom u 100 godina desi da ih ostete , zale se par dana na forumu , kao da je to svakodnevnica , a kad se za United krade 1000 puta to je ok , sudije ne vide dobro i tako to ..
                          Odma se sjetim utakmice protiv Sevilje iz ove sezone, jos ja slabo pratim tu za mene prilicno smijesnu ligu. O LS bolje da i ne pocinjem. Ali mi je stvarno simpaticno da nesto povodom sudjenja pominje neko ko navija za Barsu

                          Znaci Riding je bio prije sto godina? Shiti je bio prije sto godina? Pri kraju prosle sezone protiv Shitija je bilo prije sto godina kad nam ne dade sudija penal?
                          Cak ni Porto nije bio prije sto godina ako cemo i o LS, tu smo strasno osteceni. Da nije toga bilo sad bi imali vjerovatno jednu titulu LS vise
                          sigpic

                          Comment




                          • Objasni mi te druge aspekte?
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Posto moram da idem samo da kazem da se nadam da cemo ga sjutra dati u 94. rukom

                              Edit Manda: Ne rukom, nego u 95.minutu Chica daje rukom iz ofsajda, e tome se nadamo
                              I dodao bi da se mi sarkasticno zalimo na sudijski ostete, jer je hajka vodjena na svaku nasu korist od sudija, a kada nas ostete niko nista, pa malo da naglasimo da je jednako to.
                              sigpic

                              Comment


                              • Da smo izgubili utakmicu protiv Seville , to bi opet bilo + 13 u odnosu na Real .. Ali , ovdje nije tema Barca , nit sam ja spomenuo Barcu , samo sam rekao da sudije nestvarno pomazu Unitedu ( a ne da ne pomazu Barci ) .. Crveni za Shelveya , ona sramota protiv Chelseaa i jos mnogo takvih situacija .. Da se za Liverpool kralo kao za United bili bi u TOP 4 sad , sigurno

                                A Liverpool , niti volim , niti mrzim , samo realno govorim ..
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X