Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E jbg, 70% duela dobijao je usima... Zajeb'o se sada...
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Originally posted by Tony_G View Post
      Ja kapiram da ce Arsenal i ove godine zavrsiti u top 4... A prva tri bih rekao da su rezervisana za City, United i Chelsea, samo je pitanje kojim redom...
      Tottenhem ne znam sta ceka, izgubice Modrica, imaju samo Defoa u napadu, ok tu je i Harry Kane, ali slaba vajda od njega... Jos AVB na klupi, mislim da ce pasti Tottenhem, mogao bi Liver ispred njih da zavrsi, ali da li ce moci ispred Newcastle-a, to je pitanje...

      A vidim pominje se Adam Johnson za Liverpool, 10M? Malo bolja verzija Downinga, a duplo manje para nego za pomenutog, tako da to jos i nije lose, ali opet je to daleko od potrebne klase za top 4...
      U fazonu ceka AVB pare od Luke za napadaca, otisao budzet izgleda na Gylfija i Verthongena. Posto Adebajor ima veliku platu, a Siti nece da mu placa onaj cut pay, a Spursi nema sanse da mu je daju u celosti, jedino 50% ni od njega nista.
      Dzonson bi verovatno doprineo, mada ko ne bi u odnosu na Dauninga, tako da se ocekuje Assaidi u prvih 11, bar ga ja ocekujem. Ali kad vidim da se Moses koji je neuporedivo bolji po meni od Adama daje za samo 10m, a mi jurimo otpadnika iz Sitija, onda stvarno nemam reci.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Ja tek sad provalio da je Mozes 90 godiste.Pa svaki jaci klub kojem treba krilo treba da ga krade..10m jbt,a Liverpul oce onu zamlatu Dzonsona

        Comment


        • Originally posted by Powerslave View Post
          Ja tek sad provalio da je Mozes 90 godiste.Pa svaki jaci klub kojem treba krilo treba da ga krade..10m jbt,a Liverpul oce onu zamlatu Dzonsona
          Ma dodje mi da se utepam lopatom...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Mozda je Rodzers rasista

            Bruka ako Mozes ostane u Viganu ove sezone...U Liverpulu bi lagano igrao u prvoj.
            Last edited by powerslave; 20-08-12, 01:36.

            Comment


            • Bruka je samo po sebi ako taj tim opet ostane u prvoj ligi. Nadam se da ce ove sezone glatko da ispadnu. Uvijek se nekako izvuku na samom kraju...

              Comment


              • Originally posted by Freshman91 View Post
                Ozbiljno se pominje Jovetic, pa vi vidite...

                Maricu, nemoj da si neozbiljan sa Huntelarom...

                Mozda nece nikoga dovoditi, tu je Balo, valjda je spreman da bude prva opcija u napadu.
                Score.

                Huntelar ako bude presao u PL, preci ce u Totenhem posto od svih napadaca koji bi mogli da napuste svoje klubove on je njima najrealnija i najjeftinija opcija.A pritom ce Demba Ba preci u Salke.
                Drugde Hunta ne mogu nigde zamisliti.

                Ko god bude dosao u Sitiju, za nekog od njih ce doci kraj u januaru.
                Mada trebaju se prvo resiti Santa Kruza i Adebajora ili ce oni uci u rotaciju?

                Comment


                • Meni kao simpatizeru Chelsea je juce laknulo kada sam vidio da je City jako los u odbrani,a jos im se povrijedio i najbolji strijelac sto im barem za sada predstavlja veliki problem u borbi za naslov.Doveli su Rodgwell-a,ali on koliko vidim nece biti nikakvo pojacanje u odnosu na Barry-a i De Jong-a,cak bi meni prije ova dvojica igrali.Cijenim da je juce Mancini upao u kancelariju direktora da trazi pare za pojacanja,jer gdje ce on igrati sa samo tri spica i onako losom odbranom...

                  Sto se mene licno tice trenutno je Utd prvi favorit za naslov,iza njih City i Chelsea(nisam siguran za ova dva tima jer nisu jos slozili igracku krizaljku pa da vidimo kako ce to jos izgledati),ali u svakom slucaju City iza Utd-a...
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by Fanta View Post
                    Bruka je samo po sebi ako taj tim opet ostane u prvoj ligi. Nadam se da ce ove sezone glatko da ispadnu. Uvijek se nekako izvuku na samom kraju...
                    Zasto ?? Imaju vrlo dobrog trenera, i odlicnu igru, sto su i pokazali protiv Celsija, koji se doduse samo branio, ali opet, vrlo dobra utakmica. Haos je sta su radili na kraju prosle sezone, strasni rezultati i sjajna igra, sigurno ne zasluzuju ispadanje vise od nekih drugih timova.

                    Maricu, moze biti da ce Hunta u Spurse, treba im ocajnicki napadac, ali za sada nema nikakvih naznaka da hoce. Sto se tice Sitija, nekako imam osecaj da nece oni nikoga kupiti osim De Rosija, ako uspeju da ga dovedu to jest...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Rory Smith ‏@RorySmithTimes
                      Sergio Aguero still waiting for definite prognosis but injury described as 'just a knock', expected to be out for 2-3 weeks, no more.
                      Ipak nije ozbiljnija povreda kao sto se u pocetku mislilo...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Samo da prokomentarisem Michu-a, novog igraca Swansea-ja, koji je na debiju dao 2 gola, od kojih je drugi stvarno fenomenalan. Doveden je za samo 2M, u pitanju je vezni igrac, koji je prosle sezone u Rayo Vallecanu postigao 15 golova u primeri i tako bio najbolji strelac medju veznim igracima... Zaista neverovatne razlike u ceni izmedju igraca koji se dovode van PL i ovih iz PL... Ali pohvale za skauting Swansea-ja...
                        sigpic

                        Comment


                        • Sandrlend oce Flecera,Svonsi potpisao onaj Kim Sunga iz Seltika za 5 miliona, a Raca ide iz Blekburna

                          Comment


                          • Mancester ce identicno igrati i sa Persijem, Kagava i Runi ce pokrivati maltene sve ofanzivne pozicije sem klasicnog spica i uvek ce pored njih biti tu jedno klasicno krilo, bio to Nani ili Jang.

                            Comment


                            • Cist penal za Everton. Krece Junajted sa kradjom, po jutru se dan poznaje.

                              Comment


                              • Nisi ovo zabari da se svira penal,ovo je PL.

                                Cvrst Everton i bolji i prvih pola sata.
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X