Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dominacija Liverpoola. Trebalo je da imamo minimalno vodstvo od 2-0, no i sa ovim sam zadovoljan. Do kraja zabiti još koji i lagano privesti utakmicu kraju. Gerrard povratkom Lucasa igra mnogo rasterećenije i ofanzivnije, za sada je kapiten na nivou. I Allen igra dosta rasterećenije, nema pritiska na njega kao ranije. Sve u svemu 1. poluvrijeme jedno od boljih Liverpoola ove sezone. Statistika vjerovatno najbolje pokazuje dominaciju - šutevi 14-2, posjed lopte 68%-32%.
    sigpic
    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
    don't support us when we win."

    Comment


    • Originally posted by manda View Post
      Svaki korner bi se svirao penal po tome, koliko kornera toliko penala, znaci cim lopta na tebe, op padaj i penal.
      Moraju gurati City, vracati ih u zivot, nemaju veze.
      Nama nisu sudili protiv njih prosle godine na kraju cisti penal, kao suza je bio, a mnogima je to bila dobra odluka sudije. U baletu je to svakako penal
      sigpic

      Comment


      • Jadni Manchester Utd vazda svi protiv njih
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Barsa i Junajted stano po njima, ali dzaba vam mi smo najaci.
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Originally posted by manda View Post
            Barsa i Junajted stano po njima, ali dzaba vam mi smo najaci.
            Tako je aktuelni prvaci Spanije,Engleske i Evrope..
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by Sir Giggsy View Post
              E moj Edene, sada bi kod SAFa pravio dar mar po ligi i LS!
              Kakva je budalcina ispao, imao ponude Mana i Shitija i on ode u Celsi
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by danijelkr View Post
                Penal za City cist kao suza.
                Prvo ga vuče Felaini pa onda Osman, pa gdje to ima

                Inače red bi bio da se pohvali saradnja Teveza i Džeke, kako se samo razumiju na terenu........čudo jedno

                Veliki je to stručnjak R. M.
                Last edited by edohz; 01-12-12, 16:05.

                Comment


                • Originally posted by manda View Post
                  Barsa i Junajted stano po njima, ali dzaba vam mi smo najaci.
                  Za dobrim konjima se prasina dize
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Scouser View Post
                    To je mozda zato sto vecina nije gledala, dok su sumnjivi faulovi i ostalo dosudjeni na derbi utakmicama, protiv Chelsea, Liverpoola, itd.
                    Vidis da je u tome poenta, sto retko ko primeti da se sudi u korist Sitija.Ja licno vidim isti sudijski tretman i kod jednih i kod drugih, a niko od ostatka lige im ne moze prici po tome.

                    Comment


                    • Originally posted by danijelkr View Post
                      Penal za City cist kao suza.
                      slazem se, ne znam kakva je sad frka oko toga. Bio je cist penal

                      Comment


                      • Dobro je sto ste se vi (navijaci Utd-a) nasli da pricate o penalima...
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Mi, mi, nama nije sudjeno toliko penala koliko njima svih ovih sezona. Mi ne pljujemo, ne psujemo, ne vrijedjamo i ne kunemo druge. To su vasi fahovi. Ali ja to razumijem, ako je ko nabio komplekse Man je!
                          sigpic

                          Comment


                          • Evo penal na Dzeki ponovo, cist kao suza, i nije sudjen???
                            SKANDAL!
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Mi, mi, nama nije sudjeno toliko penala koliko njima svih ovih sezona. Mi ne pljujemo, ne psujemo, ne vrijedjamo i ne kunemo druge. To su vasi fahovi. Ali ja to razumijem, ako je ko nabio komplekse Man je!
                              Samo protiv nas vam je sudjeno penala koliko nekom timu za cijelu sezonu.

                              A dobro, ako niste prvi u penalima, onda ste drugi. Uglavnom odskacete
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • Originally posted by manda View Post
                                Evo penal na Dzeki ponovo, cist kao suza, i nije sudjen???
                                SKANDAL!
                                Meni je ovo jadno

                                Nicim izazvani ste krenuli sa ovim oko penala, koji je bio. Ustvari Vi ste navijaci Man. Uniteda, a mi ostali smo kompleksasi.

                                Comment

                                Working...
                                X