Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo treba deset utakmica kazniti, kakav primjer daje, fuj.
    Neka City bude prvak eto vam ih, dosta nama drugo.
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • navijači mancestera bi rekli slucajnost, ali ovo je smijesno ->




      1. Broj penala koje je Webb dosudio Manchester Unitedu: 9 u 32 utakmice. Broj penala koje je Webb dosudio Arsenalu, Chelsaeu i Liverpoolu: samo 10 u 100 utakmica

      2. U 2008 godini nakon sto su u kupu izgubili od Portsmoutha, Alex Ferguson je izjavio: '' Ne mislim da sudija radi svoj posao kako treba, treba ga provjeriti''.

      3. Hackett je otisao u mirovinu par mjeseci nakon sto ga je Ferguson zestoko iskritizirao. Opet slucajnost?

      4. U sezoni 2010/2011, Manchester je izgubio 2-1 od Wolverhamptona. Sudiji Michaelu Oliveru nije dato da sudi ni na jednoj utakmici Manchester Uniteda narednih godinu dana.

      5. Poredivsi to sa Phil Dowdom koji je Newcastleu dosudio 2 lagana penala i crveni karton Diabyu protiv Arsenala. Ponovo je sudio na utakmici Arsenala nakon mjesec dana.

      6. Michael Oliver sudio je na 2 utakmice Manchester Uniteda od kako su izgubili od Wolverhamtona (nakon godinu dana) i evo sta se desilo u tim utakmicama:
      - Michael Oliver dao je Unitedu penal za sokantan pad Danny Welbecka kod kuce protiv Wigana.
      - Oliver je odbio dati Fulhamu cist penal kasnije u utakmici. United je dobio utakmicu sa 1-0. Utakmica je dosla tacno na kraju sezone u na borbi za titulu

      7. U sezoni 2010/2011 kada je Arsenal pobjedio Manchester United sa 1-0 Chris Foy je tada sudio. Citavu narednu godinu nakon toga, nije sudio ni u jednoj utakmici Uniteda.

      8. Foy je sudio na dvije utakmice Uniteda (sve kupovi) izmedju toga, a evo sta se desilo na tim utakmicama:
      - Prva je bila utakmica Carling Cupa kada je United igrao protiv Crystal palacea. Dosudio je penal za United ali su na kraju opet izgubili.
      - Druga je bila sa Cityjem FA Cup. United je dobio penal a Kompany je dobio crveni karton na samom pocetku utakmice.

      9. Mike Jones je sudio u utakmici United v Newcastle sezona 2011/2012. Utakmica je zavrsena sa 1-1 a Jones nije sudio ni na jednoj utakmici nakon toga citav mjesec.

      10. Nekoliko mjeseci nakon toga Mike Jones je sudio na utakmici Uniteda protiv Stoke Cityja i pobjedili su sa 2-0 sa obadva dosudjena penala.

      11. Wayne Rooney je svojim ekstravagantnim padom prekinuo Arsenalov niz od 49 pobjeda a na utakmici je sudio Mike Riley.

      12. Rileyova naklonost prema Unitedu je tolika da je 2009 godine David Moyes zatrazio da se istrazi da li je Riley navijac Uniteda.

      13. Rileyev rekord na Old Traffordu: 10 penala (utakmice kod kuce) u 14 utakmica

      14. Evo sokantne cinjenice: Mike Riley sada odlucuje koja EPL utakmica se daje kojem sudiji. Slucajnost? Ne bas!

      15. Chris Foy sudio je u utakmici kada je United izgubio od Tottenhama prije par sedmica. Nakon toga, premjesten je u drugu ligu prvi put u 4 godine sudjenja.
      Last edited by bjelaksson[YNWA]; 29-10-12, 08:41.

      Comment


      • Potrudio si se bas, gdje je izvor informacije, i nasao si mjesta gdje je islo u nasu korist, ajde kada si temeljit kreni i sta su bile greske na nasu stetu, i sada reci da u zadnji deset godina nismo mi osteceni dvadesetak puta, i ovako okaciti ovdje transparentno i reci zavjera, ali jebo to, srijeda novi mec treba napasti iz svih oruzija sa 12 igraca xD

        Fudbal je takav sport gdje je greska sastavni dio igra i daje mu car, dodje li do celendza kao u tenisu i nfl isjece se igra i to ce biti drugi sport koji ne zelim da gledam, u globalu jednom dobijes jednom izgubis kod ti odluka.
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Obrisali mi post.Da li ce opet?Nego hteo sam da pitam da li ce Sportklub produzava prava na Premier ligu posto im ove sezone istice?

          Comment


          • I penal protiv Liverpoola bio je smijesan...


            To sto vas ostete nakon 20 penala u vasu korist je samo da se zamažu oči jadnom narodu koji i dalje ne shvata da vise fudbala nema, sve je novac
            Last edited by bjelaksson[YNWA]; 29-10-12, 09:57.

            Comment


            • Da je do novca mi bi bili donji tako da, a penali se sude kada budu, a nije nas problem sto ih na nama prave i nemamo simulanta Suareza koji je padavicar samo takav i sada ga sudije prozrele, njemu ne treba ni faul da se dosudi, jer vara sve, to i ovi nasi iz saveza FA kazu.
              Neko je institucija i najbolji klub u engleskoj, a ostali su iza
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • zato imate brata younga koji je gori od suareza, ali njemu se svaki faul svira ;)


                Da je do novca mi bi bili donji


                necu da ispadne da te vrijedjam , ali kakav si to ti navijac ?

                pa junajted je najbogatiji klub na svijetu...

                http://www.tportal.hr/sport/nogomet/...b-svijeta.html
                Last edited by bjelaksson[YNWA]; 29-10-12, 11:00.

                Comment


                • http://www.mondo.rs/s264873/Sport/Fu...e_rasiste.html

                  свака част свакоме, али дефинитивно су Енглези највеће љиге у свету спорта, која се бура само подигла око дешавања у Крушевцу, а погледајмо шта се само дешава након тог меча, десетине примера оваквих иступа

                  Comment


                  • Najbogati jeste, ali sav profit dajemo onim fukarama iz Amerike za kredite, i ne dovodimo super mega zvijezde kao sto je RvP svake sezone.
                    Pa vidi City i Celzi, a i tvoj LFC za 2-3godine novi tim bude, smjenu generacija.

                    Uglavnom se svodi da smo mi vec 20-30godina konstantni uz Fergija najveceg od najveci i da to nije radi sudija, a vi se tjesite da jeste.
                    Institucija se ne gradi pomocu sudija, to se gradi godinama, a vi pricajte.

                    Jang barem zna pasti odglumiti fino glumacki i kada bude elemenata za penal, malih ali bude ih, a Sureza pipne za mali prst trza glavom kao da mu je glezanj izvaljen, to sudijije raspizdi, i vise mu nista ne sviraju, ako si primjetio i Janga su poceli jebavati poslije onih penala koje je isumilirao prosle godine, ali Jang zna pasti, ako nisi znao Jang je lake gradje nad njim je dovoljan mali kontakt da ga srusis, ako nisi znao sa njim nisu htjeli potpisat profesionalni ugovor zato sto je zgoljav i nije bio dovoljno jak u duelu, ali on je trenirao i va la vidi ga sada.
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Vrhunac svega je kad ti navijac uniteda pocne o moralu.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Jedini problem je sto stojim iza toga da vas je juce sudija pokrao kod gola Chicarita, i kod crvenog kod Toresa, ali mogao je da svirne i penal za nas i to stoji, ali sta sada se moze, jesmo mi birali sudiju i kupili idi bjezi, nije ovo Zvezda-Borca ili Borac-Leotar..., mada svaka vama cast na igri razbili ste nast od 30minuta do crvenog, xas fudbala.
                        To je navijac Mancestera, to jest Manda, ali sada nabrajanja kradja su smjesna, sudije grese, ne mi krademo, onda obuku dres preko foto sopa i to dokaz najvredni da smo ga kupili nema drugih.
                        Dobro ste igrali, jos jednom.
                        Mada ovo se ne cjeni.
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Ne kazem da United nije veliki klub, cak su mi bili dragi prije par godina

                          Ali 2-3 zadnje godine za titulu se bore uz veliku pomoc sudija... Ne mozes da kazes drugacije, svi pratimo sta se desava i svi smo vidjeli sta je bilo juce

                          Da je Celzi pobijedio imao bi +7 , a to nisu mogli da dozvole u junajtedu, i eto sta se desilo

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan
                            Meni je najjace kako se zale za Toresa. Pa ovo nije za crveni, ovo je za zatvor!!!



                            I Bruce Lee bi mu pozavidio na ovom. Drogba je naravno dobio zuti.

                            I onda imate obraza zaliti se, smijesni ste.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Uzivajte u pobjedi ali laznog moralisanja mi je pun kurac.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • I Bruce Lee bi mu pozavidio na ovom
                                hahahahahhahaha


                                ali ozbiljno, kako sam se bio prepao kad je radio ono sa nogama, mislio sam da umire covek,

                                vrhunac je bio zuti za drogbu

                                Comment

                                Working...
                                X