Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne kapiram sto je navijacima Utd-a tesko da priznaju da ih je usralo danas, da su ih sudije pogurale k'o da su rod rodjeni, i da su tako dosli do 3 boda? To sto svi mi ovde sad sviramo kurcu ne menja da se pise pobeda Utd-a, ali treba biti realan i reci da je pobeda dosla nezasluzeno, i da je sudija resio pitanje pobednika...
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Da imas probleme i vremena koliko ja imam sigurno te ne bi bilo. A Junajted i Barsu cemo svi popljuvati dokle god budu radili to sto rade.

      Benitez mozda preuzme QPR. Nadam se da ce doci do toga, nedostaje PL i fudbalu uopste.
      Ali vidim da te ne sprecavaju da se prvi javis kada treba... A sta je United kriv? A da izvini, kriv je svakako za svakog navijaca Liverpool-a.

      Comment


      • Originally posted by Sir Giggsy View Post
        A ti se pravis pametan... Ja vase prilike mogu da nabrojim na pet prsta...

        Sta sa dva igraca vise?! Igramo na gostujucem terenu, gde nismo pobedili vec 10 godina i sta treba da jurimo? A zasto kada je rezultat povoljan po nas... Nista drugacije nisu trebali da igraju.
        Prstiju se kaze.

        A 5 je vise od 4, pa zakljuci sam. Valjda to mozes. Ja cu ti reci sta da radis kad imas 2 igraca vise - igras bunker. Zasto bi isao naprijed kada te protivnik moze razbiti sa 8 igraca i 3-3-2 formacijom.
        Last edited by bracala; 28-10-12, 18:36.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          ако мислиш на јувентус, истина је победили смо данас на основу судијских грешака:d кажем ти, нисам сигуран мени је тако изгледало а такође сам рекао да ја да сам на месту судије никада не бих извадио други жути за оно, као што нпр. никада не бих извадио ни данас ледези други жути на мечу фиорентина-лацио. не мора да значи да је одмах намештено итд. капирам да си као навијач челзија узрујан због догађања данас, али те приче о намештању, тј. да је судија намерно судио како јесте (иако ја и даље мислим да је све сем трећег гола било по прописима).
          Ma kakav Juve brate nisu mi ni na kraj pameti bili,to sam pisao za ono sto je manda pisao za gorcinu u ustima od ovakvih pobjeda;)
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment




          • Eh, moj Rafa...

            Znate kako kažu pravda je spora, ali dostižna, ne sumnjam da će se ovo vratiti samo pitanje je kada. Ja lično bih najviše volio kao prethodne sezone kako najviše boli.
            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment


            • Originally posted by Sir Giggsy View Post
              Ali vidim da te ne sprecavaju da se prvi javis kada treba... A sta je United kriv? A da izvini, kriv je svakako za svakog navijaca Liverpool-a.
              Imali ste raznih situacija ove sezone pa me nije bilo. Izuzmi mene, opet imas preko 20 ljudi koji su se oglasili od toga 2-3 mozda navijaju za Liverpul. To nema veze sa tim. Jednostavno je svima dosta cirkusa.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Merlin View Post


                Eh, moj Rafa...

                Znate kako kažu pravda je spora, ali dostižna, ne sumnjam da će se ovo vratiti samo pitanje je kada. Ja lično bih najviše volio kao prethodne sezone kako najviše boli.
                Najjace mi je kada cujem ovako nesto... Sta li je onda Liverpool skrivio kada ga vec ne ide 20 godina, izuzev dve sezone kada su uzeli LS i igrali finale LS...

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Imali ste raznih situacija ove sezone pa me nije bilo. Izuzmi mene, opet imas preko 20 ljudi koji su se oglasili od toga 2-3 mozda navijaju za Liverpul. To nema veze sa tim. Jednostavno je svima dosta cirkusa.
                  Pa nista, pisite peticiju pa posaljite celcnicima FA... mozda bude bilo efekta.

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Ma kakav Juve brate nisu mi ni na kraj pameti bili,to sam pisao za ono sto je manda pisao za gorcinu u ustima od ovakvih pobjeda;)
                    Ma знам бре...хахха...троловао сам, јер је углавном пост био намењем мени за своје виђење судијских одлука Бт. Форца Јуве

                    Иначе, ценим да ову расправу треба прекинути јер се претворила у навијачко препуцавање, нема везе са објективношћу.
                    Судија јесте засрао одличан меч, истина, али опет са друге стране требамо да се запитамо да ли је поступио по фудбалским правилима, с тим што је ајде да кажемо други црвени дискутабилан и да је трећи гол из чистог офсајда. Било како било Челзи их је имао, али и питање је шта би се десило да је Јанг наставио свој трк ка голу, тј. да га Бане онде није оборио....генерално, тешко је сада писати шта би било кад би било.

                    Comment


                    • Jel zna neko ko sudi United-Arsenal? Sad sam procitao Howard Webb, pa da znam da li da gledam uopste?
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                        Jel zna neko ko sudi United-Arsenal? Sad sam procitao Howard Webb, pa da znam da li da gledam uopste?
                        I ja sam to procitao, imao sam taj osecaj da ce on suditi.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Swansea ce da ispasta zbog ove kradje, ni kriv ni duzan...
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Liverpool ti paša moj solidni igra pošteno i časno za razliku od nekih. I pored tog posta od 20 godina je najveći klub u Engleskoj, iako se mnogi služe prljavim igrama da to ne bude tako, jednostavno u očima svih normalnih ljubitelja fudbala koji žele da utakmice riješavaju sami igrači na terenu ne sudije je tako. Meni je draže izgubiti od bilo koga, negoli pobijediti na način kao što je United danas, jednostavno je tako, tako sam zadovoljan.
                            sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment


                            • Spoiler



                              Samo da ne bude dodatne kazne za ovaj divljacki nasrtaj.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Prvo ove nas jade da prokomentarisem.

                                Dali smo dva gola, prvi srecno doduse posle dobre polu kontre, drugi iz prekida, ok. Kasnije, dominacija Evertona u svakom pogledu, Mirallas je unistio Wisdoma koji je podlegao pritisku sto se i dalo za ocekivati, ako neko moze da mi kaze zbog cega nije u ekipi bilo Glena. Vezni red nam uopste nije postojao, nismo mogli zadrzati loptu u svom posedu 5 sekundi. Kasnije zbog prevelikog pritiska primamo dva gola i mogli smo primiti jos par u drugom uveren sam u to da Mirallas nije izasao zbog povrede, fenomenalno je odigrao Belgijanac. I na kraju, velika kradja cist gol nam je ponisten, 2 boda oduzeta, sta drugo reci. Suarez se malo nesportski ponasao u nekim momentima, ali valjda su svi naviknuti na njegov temperament. U svakom slucaju ostaje zal za 3 boda, iako je celokupno Everton bio bolji i zasluzio barem bod.

                                Ovaj drugi derbi je posebna prica. Nonsalantno je izgledala odbrana Celsija u prvih 25 minuta, zato su i primili dva komada olako, prvi doduse dosta nesrecno, zatim Mata u svom stilu pokazuje kakav je igrac, mozda najbolji pojedinac Celsija na ovom mecu, onda slede dva crvena, prvi moram reci opravdan, iako uopste nije bio strasan faul, vrlo blag, ali jasna su pravila. Drugi zaista prestrog, sudija vec ima u vidu da Torres ima zuti karton i daje mu drugi zbog simuliranja, prestrogo definitivno, da bi na kraju primili gol iz cistog ofsajda.
                                Sve ukupno, nezasluzena pobeda Utd-a.

                                Originally posted by miloolja View Post
                                Tema pod hitno da promeni naziv... Ko će više i bolje pljunti United.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X