Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Фрешмене, легендо, свака част за последњи пост, тотално објективно....нешто што ја покушавам да кажем у последњих десет али ми нешто не успева, угалвном биће да смо "истим очима" видели овај дерби

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Фрешмене, легендо, свака част за последњи пост, тотално објективно....нешто што ја покушавам да кажем у последњих десет али ми нешто не успева, угалвном биће да смо "истим очима" видели овај дерби
      Pa svi govore sve vrijeme da je FAchester nezasluzeno dobio. Ne znam sta je tebe cudilo.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Ako nista drugo, mozes da se poistovetis sa navijacima United jer bese navijas za Partizan?

          Comment


          • Mada sam hteo da dodam da onaj prvi crveni delom zasluga sjajnog Younga, kako je samo olako pao i simulirao, ali nisam bio 100% siguran jer sam video samo jednom taj detalj tekme, pa nisam zeleo to da napisem da ne bude posle da pricam bez osnova, dok Mumara nije okacio ovaj gif gde je sve jasno kao dan.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by tata Mumi View Post
              Pa svi govore sve vrijeme da je FAchester nezasluzeno dobio. Ne znam sta je tebe cudilo.
              Да али зато што је Челзи боље стајао на терену до тих картона, не због самих судија.

              Comment


              • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                Ako nista drugo, mozes da se poistovetis sa navijacima United jer bese navijas za Partizan?
                Pre bih punio Fergusona u dupe nego da se poistovetim sa navijacima Junajteda.

                David Moyes:" It was a goal. We were lucky."
                Korektno od strane Mojesa.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Korektno od strane Mojesa.
                  Od svih trenera, njega najvise postujem, takva velicina i u ljudskom i u trenerskom pogledu verovatno ne postoji na Ostrvu.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Moyes
                    Stvarno bi voleo da dodje u Arsenal, da zameni Wengera, strasan trener, a i veliki covek.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman91 View Post
                      Od svih trenera, njega najvise postujem, takva velicina i u ljudskom i u trenerskom pogledu verovatno ne postoji na Ostrvu.
                      Ja sam ga greskom popljuvao u afektu.

                      Zasluzuje maksimalno postovanje, nadigrali su nas. Golovi su ipak ono sto se racuna i trebali smo da dobijemo. Za ono sto je Everton odigrao kapa dole. Moramo mnogo bolje protiv Njukastla.
                      sigpic

                      Comment


                      • Odlicna tekma danas, samo pogresan rezultat na kraju... jbg, sta da se radi, nije da nismo navikli...
                        Chelsea ocajno poceo, prakticno nisu imali odbranu za prva 2 gola, ja ne znam kako ljudi mogu onako da zableje u odbrani, isto se desavalo i protiv Shakhtara... Ali zato su se sjajno vratili u mec, Mata, Oscar i Hazard kidaju, moram opet da pohvalim Ramiresa, odlican gol je dao... I onda opet zaboli u odbrani, i Bane zasluzeno dobio crveni, jbg, zadnji igrac odbrane, tu nema diskusije... Ali Torresov drugi zuti , mislim jeste se malo teatralno bacio, ali bilo je kontakta, realno najbolje da je samo pustio da se nastavi igra, nije faul ali definitivno nije bio crveni. I na kraju, so na ranu, gol iz ofsajda, mada morala je odbrana tu bolje da reaguje, previse su oni tu opusteni, pogotovo Luiz, a linijskog ne mogu bas da krivim, ono je bilo bas tesko videti u punoj brzini...
                        Last edited by Tony_G; 28-10-12, 19:34.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Freshman91 View Post
                          Od svih trenera, njega najvise postujem, takva velicina i u ljudskom i u trenerskom pogledu verovatno ne postoji na Ostrvu.
                          Jedini trener koji prizna kada mu je tim imao srece uz njega je Martin O'Neil. Kada je covek popljuvao Sunderland nakon tekme, neko bi pomislio da je njegov tim igrao protiv Sunderland-a..
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Torres-De-jong1.jpg

                            Comment


                            • Mario Balotelli ‏@MarioBaloltelli

                              That half time blowjob Fergie gave Mark Clattenburg at half time has definitely paid off.

                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Kakav kreten

                                Comment

                                Working...
                                X