Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Skrillex View Post
    Di Mariu svrstavas u fudbalere koji su najveci foliranti?
    Nemoj da gresis dusu i da ga poredis sa Busketsom i ostalima koji spadaju u tu kategoriju.
    Ne postoji veci od njega. Nego nemam nameru vise da pricam na tu temu, vidim kako ovde stoje stvari. ;)

    A vi pricate o drugoj listi koja je cisto izglasana od obicnih ljudi, koji ce staviti igrace koje hejtuju i takvi imaju po 1-3%, tu se uzima za ozbiljno samo pocetak liste, igraci koji imaju dosta glasova. To sto uvek dve budale glasaju za "traktor" ne ponistava vecinu glasova.

    EDIT: ^ To je bio prvi izvor, a mozes ih naci koliko god hoces, vecina ce imati Drogbu, sto je bila i moja poenta. Ja znam koliko puta sam ga video da simulira i znam koliko pre svega su Englezi svesni toga. Ali bice da su ipak sve moguce liste sa kojima se ne slazete smesne, i da ih oni prave tek onako da stave nekog, da se svi slazete da samo Barselonini igraci simuliraju, a da su vasi zlatni. Bice da je tako.
    Last edited by p4p1; 09-10-12, 19:13.

    Comment


    • Originally posted by Skrillex View Post
      Da vidimo Mesija u nekom drugom klubu, pa tek onda mozemo da pricamo.
      Ronaldo je blistao i u Mancesteru, sad je jos bolji, a pritom i u repki igra odlicno.
      Ma da, ne znam kako mogu Pele-a ljudi da shvataju ozbiljno, kad je samo ozbiljan fudbal igrao u Santosu. Ma uvek je C.Ronaldo bio odlican za reprezentaciju.

      Comment


      • Originally posted by p4p1 View Post
        To je bio prvi izvor, a mozes ih naci koliko god hoces, vecina ce imati Drogbu, sto je bila i moja poenta. Ja znam koliko puta sam ga video da simulira i znam koliko pre svega su Englezi svesni toga. Ali bice da su ipak sve moguce liste sa kojima se ne slazete smesne, i da ih oni prave tek onako da stave nekog, da se svi slazete da samo Barselonini igraci simuliraju, a da su vasi zlatni. Bice da je tako.
        Druga koju si okacio je sa open source sajta na kojem svako moze da okaci anketu i onda ljudi glasajum, to je tek superpouzdano. A da su svi drugi sveci nije tako, ali su Barselonini igraci kao tim najgori. I Suarez, koliko god ga voleo kao brata, mora ovde biti u Top 5 nema boga.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Ma nema dalje bre, uzivaj.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Za drugu sam napisao to u postu, i sta se u takvim listama jedino moze uzeti kao merilo. A rekao sam da ih mozes naci koliko hoces. Od Reala u tome nismo gori sigurno.

            ^

            Mi simuliramo, ali vi uz to sto to isto radite, i licemerno nas optuzujete za to jos igrate prljavo, bijete i pokusavate povrediti igrace.
            Last edited by p4p1; 09-10-12, 19:20.

            Comment


            • Originally posted by p4p1 View Post
              Ma da, ne znam kako mogu Pele-a ljudi da shvataju ozbiljno, kad je samo ozbiljan fudbal igrao u Santosu. Ma uvek je C.Ronaldo bio odlican za reprezentaciju.
              Pele je sa reprezentacijom osvojio tri titule prvaka sveta, i to prvu sa samo 17 godina, je l' si svestan sta pises i kakvo poredjenje navodis.

              Mesi cim promeni ekipu u repki sva kola mu podju nizbrdo. To sto je malo popravio igru u zadnjih nekoliko utakmica za svoju zemlju ne moze da ga izvadi.
              Last edited by Skrillex; 09-10-12, 19:22.

              Comment


              • Kao da citam komentare na sportske.net.
                Cuj prvi maj

                Comment


                • Originally posted by p4p1 View Post
                  A vi pricate o drugoj listi koja je cisto izglasana od obicnih ljudi, koji ce staviti igrace koje hejtuju i takvi imaju po 1-3%, tu se uzima za ozbiljno samo pocetak liste, igraci koji imaju dosta glasova. To sto uvek dve budale glasaju za "traktor" ne ponistava vecinu glasova.
                  Nisi trebao ni da je stavljas na prvom mestu ako nije validna i tacna, shodno pravim statistickim podacima itd. Ma uopste ne treba kaciti takve liste, jer su uvek vezane za sprdnju i uglavnom netacne, a njihova svrha je upravo da se popune rupe na sajtovima kakvi su Bleacher report i sto nazalost vecina ljudi voli takve clanke, jer su hater-i i obozavaju kad vide svog "miljenika" na listi, obozavaju, jedva docekaju da ga jos vise pljuju i kude.

                  P.S. Ova lista je sigurno netacna, jer nema Suareza...
                  Last edited by Freshman; 09-10-12, 19:23.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by asprilja View Post
                    Kao da citam komentare na sportske.net.
                    To ti je ono tipa.
                    Svi mozete da poduvate Kur++++ Mesiju on ce zauvek ostati car a ovaj lepotan neka snima reklame za sampon.
                    Al dobre su Sportske
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Originally posted by Skrillex View Post
                      Pele je sa reprezentacijom osvojio tri titule prvaka sveta, i to prvu sa samo 17 godina, je l' si svestan sta pises i kakvo poredjenje navodis.
                      Otprilike kao i tvoje, jel Messi zavrsio karijeru mozda? Ne postoji gluplji argument od toga da igrac da bi bio nesto mora da igra za dva tima. Da nije mozda Maldini trebao da zajebe Milan da bi pokazao kakva je babaroga? Zanetti? Gerrard? Scholes? A mogao bi i Ferguson da promeni vise taj Mancester i da osvoja LS sa drugim timovima, vec mu se blizi penzija.

                      Comment


                      • Originally posted by Freshman91 View Post
                        Nisi trebao ni da je stavljas na prvom mestu ako nije validna i tacna, shodno pravim statistickim podacima itd.
                        Ma nisu potrebne nikakve liste uopste, coveku je samo potreban vid i sposobnost da bude makar malo objektivan.

                        Comment


                        • Originally posted by p4p1 View Post
                          Ma nisu potrebne nikakve liste uopste, coveku je samo potreban vid i sposobnost da bude makar malo objektivan.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Mnogo ljudi ovde deli misljenje da je Engleska liga najjaca na svetu.Ronaldo je kao formiran igrac dosao u Spansku ligu, koja po misljenju mnogih je slabija od Engleske.

                            Ronaldo je mozda dobar izvodjac slobodnih udaraca, ali ne moze da se poredi sa Beckhamom, Ronaldinhom, Juninhom, Carlosem.

                            Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                            Comment


                            • Originally posted by Indigo View Post
                              To ti je ono tipa.
                              Svi mozete da poduvate Kur++++ Mesiju on ce zauvek ostati car a ovaj lepotan neka snima reklame za sampon.
                              Al dobre su Sportske
                              Upravo to. Ronaldo je maneken, samo gleda kakva mu je frizura i simulira, nema ga u vaznim mecevima, a sta je Mesi uradio u reprezentaciji, ajde da ga vidim u Engleskoj... Ronaldo samo gleda frizuru a ima gol po mecu u ovo doba za Real iz Madrida, nema kluba kojem nije dao gol, dao covek gol na zadnjih 6 derbija, to je fascinantno... A sto se tice drugog, oborio sve rekorde, ima jos 10 godina karijere plus ljudi zaboravljaju da ni Maradona nije igrao u Engleskoj, nije uzeo ni L.S. pa mu to niko ne osporava. Sustina je da su i jedan i drugi vanzemaljci, kapiram i da je nekome antipatican neko od njih dvojice ali kakav kurton moras biti da tvrdis da drugi nema pojma, da je samo maneken, da nista ne bi uradio bez Cavija i Inieste...
                              Last edited by asprilja; 09-10-12, 19:36.
                              Cuj prvi maj

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post

                                Comment

                                Working...
                                X