Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Skrillex View Post
    Ako je to tacno sto ti kazes, kako je onda moguce da 90% ljudi sa ovog foruma ne gotivi malog skromnog Mesija?
    90% ljudi na ovom forumu ili voli Real ili mrzi Barsu, ili i jedno i drugo. A neki jednostavno sumnjaju u ciste namere njegove skromnosti, ne veruju mu. Mada to opet dolazi iz mrznje. Puno sam neutralnih navijaca upoznao i svi preferiraju Messi-a, to jedino cenim da ne vazi za nas balkance (makar Srbe), sto me i ne cudi.

    Originally posted by D-Wade View Post
    kakve veze skromnost ima sa fudbalom?
    Originally posted by p4p1 View Post
    To naravno nema nikakve veze s tim da je on igracina


    Pa zvizde mu bas zbog takvih stvari.. naravno da mu se sve gleda kao simuliranje, isto vazi i za Alexis-a, Busquetsa, di Mariu, Drogbu... kad jednom zaradis tu reputaciju, vise je nikad ne gubis. Ja njega ne volim, ali ga ne mrzim. Mrzim samo Pepe-a. Iz dna duse. Ne menja cinjenicu da je gol proslavljen arogantno, lik je narcis i to svi znaju, ne znam zasto vam je to tesko da priznate Ne trebas nekog licnog da znas da to vidis, dovoljna je samo jedna njegova izjava. Ako zelis neko ko ga zna, procitaj sta je Rooney rekao na tu temu, u njegovoj autobiografiji mislim. Nema veze sa fudbalom, pa stvarno ne znam sto lepo ne mozete da kazete da je tako kako je, umesto sto ga branite

    Comment


    • Originally posted by p4p1 View Post
      Pa zvizde mu bas zbog takvih stvari.. naravno da mu se sve gleda kao simuliranje, isto vazi i za Alexis-a, Busquetsa, di Mariu, Drogbu... kad jednom zaradis tu reputaciju, vise je nikad ne gubis. Ja njega ne volim, ali ga ne mrzim. Mrzim samo Pepe-a. Iz dna duse. Ne menja cinjenicu da je gol proslavljen arogantno, lik je narcis i to svi znaju, ne znam zasto vam je to tesko da priznate Ne trebas nekog licnog da znas da to vidis, dovoljna je samo jedna njegova izjava. Ako zelis neko ko ga zna, procitaj sta je Rooney rekao na tu temu, u njegovoj autobiografiji mislim. Nema veze sa fudbalom, pa stvarno ne znam sto lepo ne mozete da kazete da je tako kako je, umesto sto ga branite
      Najveci dajver. Citava karijera mu se svodi na to. Samo ceka kontakt da se uhvati za lice i da se valja po terenu, slazem se.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Originally posted by tata Mumi View Post
        Najveci dajver. Citava karijera mu se svodi na to. Samo ceka kontakt da se uhvati za lice i da se valja po terenu, slazem se.
        Mislis na ovako nesto?


        Ili mislis na ono njegovo cuveno vracanje u teren kada je pao van njega?

        Da necu mozda ovde cuti i da Drogba nije diver?

        Comment


        • AHAHAHAHA a prosto sam znao da ces mi staviti ovo sa meca sa Barcelonom. Morate se i vi necime pokriti, razumijem vas u potpunosti. Znas kako kazu - protivnika je najbolje pobijediti njegovim najjacim oruzjem.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Evo malo i da se dopunim, da ne bude da pricam svasta:
            http://bleacherreport.com/articles/7...soccer/page/11
            http://www.the-top-tens.com/lists/wo...all-divers.asp

            Na svim diving listama je neizostavan clan. Ajde ljudi budite realni malo, ako ja mogu da kazem da Busquets, Alexis, Dani Alves simuliraju, mozes i ti priznati da to radi i Drogba, a ne jos da pokusavas da me spustis kao da sam neku nebulozu rekao...

            EDIT: Pa nije sa Barcelonom.

            Comment


            • Originally posted by p4p1 View Post
              Evo malo i da se dopunim, da ne bude da pricam svasta:
              http://bleacherreport.com/articles/7...soccer/page/11
              http://www.the-top-tens.com/lists/wo...all-divers.asp

              Na svim diving listama je neizostavan clan. Ajde ljudi budite realni malo, ako ja mogu da kazem da Busquets, Alexis, Dani Alves simuliraju, mozes i ti priznati da to radi i Drogba, a ne jos da pokusavas da me spustis kao da sam neku nebulozu rekao...

              EDIT: Pa nije sa Barcelonom.
              Nisam znao da su Ballack, Gerrard takodje dajveri. HAHAHAHAHAH. Kakva smijurija od liste, jos ocekujes da ovo prihvatim.

              Pa da cuo sam da ljudi kazu "simulira ko Drogba". To se precesto upotrebljava.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Vrlo cesto, koliko sam samo i viceva procitao od Engleza na tu temu.. retko ko je mogao konkurenciju da mu udara u PL-u. Neverovatno je kako ljudi sa ovih prostora mogu biti tako neobjektivni. Gerrarda obozavam, ali i on ume da simulira. Istanbul 2005. mi odmah padne na pamet, mada on stvarno to vrlo retko radi.

                Ne znam gde si video Ballacka. Aha, nisam video da ima vise od 10, ali to je nekih mizarnih 2%, cisto hejterski.
                Last edited by p4p1; 09-10-12, 17:20.

                Comment


                • Originally posted by p4p1 View Post
                  Vrlo cesto, koliko sam samo i viceva procitao od Engleza na tu temu.. retko ko je mogao konkurenciju da mu udara u PL-u. Neverovatno je kako ljudi sa ovih prostora mogu biti tako neobjektivni. Gerrarda obozavam, ali i on ume da simulira. Istanbul 2005. mi odmah padne na pamet, mada on stvarno to vrlo retko radi.

                  Ne znam gde si video Ballacka. Aha, nisam video da ima vise od 10, ali to je nekih mizarnih 2%, cisto hejterski.
                  Drogbi je rijetko ko bio ravan na njegovoj poziciji, bog i batina. Onda tu stupa mrznja, jer recimo ako ti uvaljas 13 golova Arsenalu onda ce navijaci istog kluba gledati svaku sitnicu da zaobidju i lakse progutaju te golove. Isti je slucaj i sa ostalim navijacima drugih engleskih klubova. Kad je jedan Ferguson odahnuo poslije odlaska Drogbe i rekao u fazonu: Hvala Bogu pa je otisao, mozes onda zamisliti koliku je strepnju i gnjev on izazivao kod navijaca Uniteda onda.
                  Ja nikad nisam ni rekao da fudbaleri ne pokusavaju iscenirati faul/penal. U svojim karijerama to velika vecina pokusa par puta, to je istina. Ali postoji ogromna razlika izmedju takvih i onih kojima se igranja fudbala svodi na to da u svakom momentu daju sve od sebe kako bi iscenirali nesto, svaki kontakt gledaju kao povod za glumu, svaki ulazak u 16m. Takvi igraci snose pravi i istinski epitet dajvera. Takvima konkurenciju nikako ne mogu praviti igraci koji su to pokusali par puta u svojoj karijeri. Dok recimo Sanchez nema problem da i u prijateljskoj utakmici iscenira penal. Takvi su na samom vrhu i nedodirljivi su. To im postaje sindrom. Staviti Gerrarda, Ballacka, Rooneyja, Drogbu u isti kos sa pomenutim je ozbiljan problem licnosti koja ih stavlja tu. Neka se stavi i Lampard onda, kad je bal...

                  Ja cu prvi reci da Messi nije dajver (a naveden je u listi). Jeste pokusao par puta iscenirati nesto, ali da u skoro svaki kontakt ulazi sa namjerom da se frljakne na travu - ne ulazi.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Imam drugara koji voli Real Madrid, i Ronalda, cim ovaj promeni frizuru, ovaj odmah zakazuje kod frizera da bi uradio istu takvu.
                    Jednom prilikom mi je rekao, jebes ti ligu gde defanzivci imaju speed 55?!
                    Eto kako on razmislja o fudbalu.

                    Sto se tice Ronaldo - Messi, Ronaldo je veliki radnik, dosao je do ovde bas zbog tog rada, dok je Messi rodjen da igra fudbal, jednostavno lezi mu ovaj sport od rodjenja i to je to.
                    Kad Ronaldo bude davao golove kao Messi, moze da stane rame uz rame sa argentinskim carobnjakom.I kad njega na Clasicu budu cuvali Alves, Pique i Busquets, kao sto Messija cuvaju Xabi, Pepe, Ramos i kompanija, onda moze da se javi.
                    Ovo moze da se vidi na 100 klipova na YT-u, povuce lepo covek loptu sa 40m od gola i samo ih obilazi kao cunjeve, dok njemu uklizavaju i pokusavaju da ga ruse, a onda dodje do golmana i naravno ili boca ili lopta u malu mrezu, dok Ronaldo samo ceka da dodje do 20-25m od gola i da padne, da bi mogao da izvede slobodan udarac, i naravno on je strasan izvodjac slobodnih udaraca kome od 5 lopti 1 udje.

                    Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                    Comment


                    • Originally posted by Phenom View Post
                      i naravno on je strasan izvodjac slobodnih udaraca kome od 5 lopti 1 udje.
                      Pa ti na fudbal gledas ko i tvoj drug. Sve mozes reci za Ronalda, ali da ga prozivas za slobodnjake, to je vec vic.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Originally posted by p4p1 View Post
                        Pa zvizde mu bas zbog takvih stvari.. naravno da mu se sve gleda kao simuliranje, isto vazi i za Alexis-a, Busquetsa, di Mariu, Drogbu... kad jednom zaradis tu reputaciju, vise je nikad ne gubis.
                        Di Mariu svrstavas u fudbalere koji su najveci foliranti?
                        Nemoj da gresis dusu i da ga poredis sa Busketsom i ostalima koji spadaju u tu kategoriju.

                        Comment


                        • Messi ima nisko teziste, menja pravac lagano i zato ga je pretesko cuvati. Zavisi kako gledas lepotu gola, svakako da su pojedini golovi Messia fantasticni, al' i on daje "sugave" golove kao i svi ostali.

                          Kao sto Messi daje golove tako sto prodje pet-sest igraca, tako Ronaldo daje golove sa 30 metara, nije mu retkost i sa vece udaljenosti.

                          Kakve to veze ima sto mu ulazi svaki peti slobodnjak? U sezonama koje je proveo u Realu, dao je bruku golova iz slobodnih, kao da je bitno koliko je puta sutirao iste. Mogu oni itekako da se porede. Svi pricaju kako Messi da 70 golova u sezoni, pa fino, lep uspeh, i Ronaldo je vec cetvrtu godinu u Realu, top 10 strelaca svih vremena, 120 golova na 108 meceva u Primeri, 27 golova na 30 meceva u LS, 10 golova na 13 meceva u kupu.

                          Ronaldo vs Messi, stvar licnog ukusa, barem meni. Nista ja nemam protiv njega, al' je meni CR i bolji i drazi. Nekome Messi i to je to, ali sada omalovazavati Ronalda je meni apsurd i mnogo smesno. U ostalom nema povoda ama bas nikakvog za time. Covek gde god je bio, pobedjivao i bio najbolji i najvazniji igrac. Njegovo osporavanje je cist apsurd i mrznja prema njemu.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Sve, sve, ali kad sam video onu listu takozvanih "diver-a"...

                            Messi vs Ronaldo rasprava je zaista stvar ukusa, za mene su obojica igraci van ove planete, svaki na svoj nacin specijalan, s tim sto malo vise cenim Ronalda, jer on nije suvi talenat kao Messi koji ne mora ni da trenira i opet ce da igra na vrhunskom nivou, naravno to sto ga vise cenim, ne znaci da mislim da je bolji. Cristiano je velikim radom izgradio sebe u ovo sto je danas.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Da vidimo Mesija u nekom drugom klubu, pa tek onda mozemo da pricamo.
                              Ronaldo je blistao i u Mancesteru, sad je jos bolji, a pritom i u repki igra odlicno.

                              Comment


                              • Originally posted by Freshman91 View Post
                                Sve, sve, ali kad sam video onu listu takozvanih "diver-a"...
                                Ja ne mogu da verujem da iko pri zdravoj pameti kaci Bleacher report kao referencu ili izvor za bilo sta. Ti ljudi su sprdnja sporta sto su i ovom listom dokazati. Staviti na listu Dzerarda a ne staviti Fabregasa je negde na granici kreteizma i debilizma, malo blize ovom drugom.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X