Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tata Mumi View Post
    Barcelona dosla do gola ni iz cega. Real imao 2 odlicne sanse ali realizacija nije bila na nivou. Real odlican u presingu i pokrivanju terena. Sve do onog Messijevog gola, Barcelona nije mogla posteno doci do 20m od Realovog gola. Sve se svodilo da dodavanja njihove zadnje linije. Tek su nakon gola krenuli malo prema naprijed ali i dalje bez sanse. Messi potpuno zatvoren, nema ko napraviti visak prema naprijed i otvoriti prostor saigracima. Ono sto je problem je sto bi Realu pobjeda ovdje mnogo znacila i bodovno i psihicki zbog nastavka sezone, a Barceloni je i X Ok. U nastavku Real ovako da nastavi i to je to. Mislim da ce imati sansi za gol, samo moraju biti malo pribraniji.

    Svaka cast (Y)
    Barca sv ih 45 minuta drzi loptu oko 30 metara realove polovice.Zasada real konkretniji sto jest jest.Imao veliku priliku za 2-0 a barca iz nicega za 1-1 ali nemos rec da barca nije mogla uc u njihvoh 20 metara.Stalno su tamo. I to ssa loptom!

    Comment


    • Originally posted by 2012MARIN View Post
      Ajde nemoj de da pricas gluposti.
      Ako gledas utakmicu - gledaj je, nemoj da blejis (da ne kazem kao sta) negde drugde, pa onda komentarisi.

      Comment


      • Originally posted by Skrillex View Post
        Kako su smesni igraci Barselone, sudija svira faul, a oni odmah uzmu loptu i trce prema golu, a nije ni dat znak za nastavak igre i tako nekoliko puta, na neku prejebotku ako mogu da ga uvale.
        Smesni su jedino igraci Reala, kad njih 5 odmah pojuri da protestuje. Sa takvima i treba tako, generalno mislim na bilo koji tim koji to radi. A za faul obicno ne treba sudijska dozvola da se izvede, smesno je sto je prekidao 2x napad, nisam video da je dao znak da se ceka njegova pistaljka.

        Comment


        • Originally posted by Skrillex View Post
          Ako gledas utakmicu - gledaj je, nemoj da blejis (da ne kazem kao sta) negde drugde, pa onda komentarisi.

          Nemoj ti da blejis.GLedas svaku bozju utakmicu Barcelone,iako veliki fan Reala Madrida i samo ceka da sudac nes svira u korist barcelone da bi je popljuvao na nekom forumu.Dovoljno sam rekao.

          Comment


          • Originally posted by 2012MARIN View Post
            Nemoj ti da blejis.GLedas svaku bozju utakmicu Barcelone,iako veliki fan Reala Madrida i samo ceka da sudac nes svira u korist barcelone da bi je popljuvao na nekom forumu.Dovoljno sam rekao.
            Ako sam fan jednog kluba, to znaci da ne smem da pratim njegove suparnike? Mnogo si ogranicen ako samo pratis tim za koji navijas.

            Comment


            • Originally posted by 2012MARIN View Post
              Svaka cast (Y)
              Barca sv ih 45 minuta drzi loptu oko 30 metara realove polovice.Zasada real konkretniji sto jest jest.Imao veliku priliku za 2-0 a barca iz nicega za 1-1 ali nemos rec da barca nije mogla uc u njihvoh 20 metara.Stalno su tamo. I to ssa loptom!
              Kakvo crno kruzenje oko Realovog gola pobogu? Pa Real ih satrao presingom u prvih 20 minuta. Svaki put kad po stranam lopte dobiju Alba ili Pedro, istog momenta je vracaju tacno na centar jer su potpuno usamljeni prema naprijed. Zadnja linija kombinuje pa ponekad gurne loptu do Busquetsa, ovaj pod pritiskom je nekako gurne do Xavija a ovaj odmah vraca unazad, i tako u krug. Sa 67% posjeda lopte, stvorili bi bar jednu sansu da su stalno kruzili pred golom.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Originally posted by p4p1 View Post
                Smesni su jedino igraci Reala, kad njih 5 odmah pojuri da protestuje. Sa takvima i treba tako, generalno mislim na bilo koji tim koji to radi.
                Ja jos ne verujem da si ti kao navijac Barselone ovakvu stvar zamerio drugima
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Originally posted by p4p1 View Post
                  Smesni su jedino igraci Reala, kad njih 5 odmah pojuri da protestuje. Sa takvima i treba tako, generalno mislim na bilo koji tim koji to radi. A za faul obicno ne treba sudijska dozvola da se izvede, smesno je sto je prekidao 2x napad, nisam video da je dao znak da se ceka njegova pistaljka.
                  Igra ne moze da se nastavi, ako sudija ne ucestvuje u njoj. Kako moze akcija da se nastavi dok sudija deli kartone i prica sa igracima, ko ce onda da vodi utakmicu?

                  Comment


                  • Jbm ti mrvu kad mi je stream sa njemackim komentatorom, samo taj stream ne steka.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Originally posted by tata Mumi View Post
                      Jbm ti mrvu kad mi je stream sa njemackim komentatorom, samo taj stream ne steka.
                      Spanac, ne koci uopste.

                      http://doble-p.blogspot.com.es/p/dobler1.html#

                      Comment


                      • Nemoj samo sad iz slobodnjaka neeee!
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Xabi rizikuje da bude iskljucen.

                          Comment


                          • Wow... Ne volim ga nikako ali wow.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Nije Iker mogao nista.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Originally posted by Condition23 View Post
                                Nemoj samo sad iz slobodnjaka neeee!

                                Kondicija baksuzna!
                                "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                                Comment

                                Working...
                                X