Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ne izdvaja se ni po cemu

    Comment


    • Originally posted by Layzick View Post
      Interisti su nebitni,pridajete sebi preveliki znacaj,imali ste svojih 5 minuta slave,uzivali ste,a sad se vracamo na staru pricu.
      Sve post-ove sam procitao i nije mi jasno iz kog razloga si napisao ovu recenicu... Nema razloga da se uzbudjujes i da napises ovakve ,,teske'' stvari. Opusti se
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Nisu to teske stvari,to je po mom misljenju realnost,a napisao sam iz razloga sto je jedan clan krenuo da kuka kako su nama juventinima samo interisti krivi sto je daleko od istine.

        Comment


        • Originally posted by Layzick View Post
          Nisu to teske stvari,to je po mom misljenju realnost,a napisao sam iz razloga sto je jedan clan krenuo da kuka kako su nama juventinima samo interisti krivi sto je daleko od istine.
          Nikako nije realnost stvar koju si napisao ,,interisti su nebitni'' kao sto ni Juventusovi navijaci nisu nebitni. Razmisli malo.
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Nebitni su,barem za navijace Juventusa koji ne gaje komplekse nize vrednosti.

            Comment


            • Originally posted by Layzick View Post
              Nebitni su,barem za navijace Juventusa koji ne gaje komplekse nize vrednosti.

              Svaki Juventusov navijac je isfrustriran prema svakom Interovom navijacu, dok obrnuto nije slucaj. Ti vidi ko kakav kompleks gaji ali mene Juve ne zanima, dok vi mrzite i svaku priliku iskoristite da pljunete po Interu.

              Comment


              • Jel si to zakljucio na osnovu gledanja u pasulj ili lupanja loncima.Ako si ti rekao da svaki Juventusov navijac onda ja nemam sta tu da dodam.Lupi covek i ostade ziv.

                Comment


                • Originally posted by Layzick View Post
                  Jel si to zakljucio na osnovu gledanja u pasulj ili lupanja loncima.Ako si ti rekao da svaki Juventusov navijac onda ja nemam sta tu da dodam.Lupi covek i ostade ziv.
                  Fini su ti argumenti, volim kad duhovitim opaskama nipodastavas nesto sto je tako ocigledno. Iskopacemo ponovo nesto, jos jedan kalcopoli, pa cete opet u drugu ligu

                  Comment


                  • Nemoj samo ti o argumenti,udaras ko maksim po diviziji.




                    Svaki Juventusov navijac je isfrustriran prema svakom Interovom navijacu, dok obrnuto nije slucaj. Ti vidi ko kakav kompleks gaji ali mene Juve ne zanima, dok vi mrzite i svaku priliku iskoristite da pljunete po Interu.


                    Gde je argument?To sto ti kazes smatras argumentom?

                    Comment


                    • Originally posted by Layzick View Post
                      Nemoj samo ti o argumenti,udaras ko maksim po diviziji.




                      Svaki Juventusov navijac je isfrustriran prema svakom Interovom navijacu, dok obrnuto nije slucaj. Ti vidi ko kakav kompleks gaji ali mene Juve ne zanima, dok vi mrzite i svaku priliku iskoristite da pljunete po Interu.


                      Gde je argument?To sto ti kazes smatras argumentom?
                      To je ocigledna stvar, sreca pa vas poznajem gomilu i znam koliko krivite Inter za celu frku oko namestanja i koliko se radujete svakom Interovom porazu i neuspehu. Samo vredjaj, naucili me ovde da ne radim to, ti ces da letis, ja necu

                      Comment


                      • Nije to vredjanje,nego opservacija ociglednog,lupas gluposti,pokusavas da se istresas bzv ovde sto Inter ne moze nikog da dobije.Nije moj problem a ti za sada koje god teme da smo se dotakli nisi izneo ni jedan jedini argument,al eto bitno je da pominjes argumente.Navijam za Juve,jebe mi se za navijace Intera,Milana,Bologne ili neke druge,pogotovo za navijace iz Srbije,nebitan ste faktor ako ti to smeta to nije moj problem.

                        Comment


                        • Inter posle one triplete sto se mene tice ne mora nikad nikog vise da dobije.

                          Comment


                          • Super drago mi je zbog tebe i zbog Intera.

                            Comment


                            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                              Svaki Juventusov navijac je isfrustriran prema svakom Interovom navijacu, dok obrnuto nije slucaj. Ti vidi ko kakav kompleks gaji ali mene Juve ne zanima, dok vi mrzite i svaku priliku iskoristite da pljunete po Interu.
                              +1, i to nije bio kalčopoli nego farsopoli!
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                Svaki Juventusov navijac je isfrustriran prema svakom Interovom navijacu, dok obrnuto nije slucaj. Ti vidi ko kakav kompleks gaji ali mene Juve ne zanima, dok vi mrzite i svaku priliku iskoristite da pljunete po Interu.
                                hahahha e ovo je smesno.
                                Pa gde si ti video mene da sam sta ruzno rekao za nekog navijaca intera sa ovog foruma a navijam za Juvetus?
                                Mene boli uvo ko za koga navija,ja priznajem da mi inter nije posebno drag,ali nikad nisam nesto ruzno rekao za nekog navijaca intera. Pa moj brat voli inter pa sta sad? Treba da ga lemam svaki dan sto voli inter?
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X