Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Krle
    Nije to ni Interu trebalo, kao ni Barsi ona kradja protiv Chelsea-ija 2009.

    Comment


    • Originally posted by Prototype View Post
      @Krle
      Nije to ni Interu trebalo, kao ni Barsi ona kradja protiv Chelsea-ija 2009.
      Ajde obrazloži kako to Inter nije zaslužio LŠ 2010.

      Morati je kriv što je proradio vulkan na Islandu pa su igrači Barselone morali da dodju autobusom do Milana... Niko nije tako iskarao Barsu kao Inter tada!

      I ne znam što pominješ sad meč Čelsi - Barselona iz 2009.
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        Kaze tripleta, kaze nikad istu uzeli ni Juve ni Milan. Sto se mene tice mozemo da se odjavimo, 5 zaredom
        E ali bitno je da se prica o sudijskoj pomoci Interu...od svega to mi je najsmesnije, u fazonu nista to nije zasluzeno ajde pljujemo i dalje
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Originally posted by Condition23 View Post
          E ali bitno je da se prica o sudijskoj pomoci Interu...od svega to mi je najsmesnije, u fazonu nista to nije zasluzeno ajde pljujemo i dalje
          Da da kradja je onaj crveni Tijagu Moti, jedan od smesnijih crvenih kartona u veliki utakmicama. Kao i onaj ofsajd sudjen Militu u Italiji kada je izasao 1 na 1 sa Valdezom. Da narocito kradja. Inter je tada nadigrao dve najbolje ekipe u Evropi i to krvnicki nadigrao.

          Comment


          • A meni je bas fino sto kao navijac Milana slusam ovu raspravu o Interu i Juventusu

            Sutra ce biti opasno tesko jer opet igramo bez Ibre a to je velik hendikep jer se oko njega sve vrti ali imamo kvaliteta,samopouzdanja i volje i zelje da im se osvetimo za 2 poraza ove sezone i da konacno udodjemo na prvo mesto sa kog se necemo pomeriti.
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • Originally posted by Dacha View Post
              A meni je bas fino sto kao navijac Milana slusam ovu raspravu o Interu i Juventusu

              Sutra ce biti opasno tesko jer opet igramo bez Ibre a to je velik hendikep jer se oko njega sve vrti ali imamo kvaliteta,samopouzdanja i volje i zelje da im se osvetimo za 2 poraza ove sezone i da konacno udodjemo na prvo mesto sa kog se necemo pomeriti.
              Tesko bez Ibre, mnogo tesko ali sve je moguce. Pirlo drzi utakmicu, on je mozak Juventusa. Evo ako nije mogao makar jos jednu sezonu da odigra za Milan secem glavu
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • Evo ja sam uvek kao veliki navijac Juventusa bio objektivan (ponekad subjektivan ali dobro) i moram da priznam da je Inter zasluzeno po meni osvojio LS. Zasluzeno su pobedili u finalu sve cisto nemam zamerke a i igrlai su veoma dobro Sad i dalje ne volim Inter ali ne cimam se mnogo za ove prozivke izmedju Juventina i interista. To niti me zanima niti ce me zanimati. Rivalstvo uvek postoji ali to je sasvim normalno. Sad ja mislim da je i Inter namestao(vecina misli) ali ne bih se uvlacio u tu pricu. Jbg stigla je kazna za ovu i proslu godinu slabe partije,i ostalo i Juve-u se sve vraca. Uvek mi je drago kad izgubi inter ili Milan ili bilo koji klub sem Juventusa u Seriji A i mislim da je to normalno ali uvek cu pohvaliti dobru igru svakog tima kada to zaista mislim. Zato ne ulazimo u neke bespotrebne rasprave i uzivajmo u Italijankom fudbalu i svemu sto nam Italijanska liga donosi
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Dok je tu bio Murinjo neke su se stvari znale, ne znam jestel primjetili na utakmici protiv Bolonje kako su navijaci prozivali ime Murinja? Ne razumijem stvarno, covjek im je sve fino poslozio i sve im na tacnu pripremio a oni sve gori i gori. Kada je Inter izbacio Barsu iz lige prvaka, niko sretniji nije bio od mene a samim tim su ucinili ogromnu uslugu za Real na cijem se stadionu igralo finale tada. Iskreno, bezveze mi je gledati ta vasa prepucavanja, jer navijac Intera nece promjeniti svoje misljenje, a niti ce to uraditi navijac Juventusa. Kada rival izgubi a vi se radujete, pa to je normalna stvar, Boze moj

                  Mislim da trebate prestati sa tim prepiranjem i posvetiti se derbiu izmedju Milana i Juventusa gdje ja ocekujem pobjedu Juvea i nadam se tome, mada prije svega bi volio da gledam dobar fudbal a za ostalo cemo lagano
                  Ne znam jel negdje neko objavio, ali Aljegri je izjavio da je Pato spreman za utakmicu.

                  Comment


                  • Mislim da je glupo potezati sad price ko je kakve odluke imao,jednostavno tako je kako je.Po mom misljenju Juventus je posteno osvojio titule koje su mu oduzete,ko je pratio tada italijansku ligu zna sta je bio Juventus na terenu strah i trepet,isto kao i Milan,najveci paradoks jeste kako su pored Juventusa i Milanu oduzeli tacno toliko bodova koliko je dovoljno da Inter bude sampion,ceo proces je isceniran,jednog dana ce istina izaci na videlo kakva god ona bila a do tada glupo je polemisati,ima ljudi koji se bave time i koji se bore po sudovima ne moramo i mi ovde da pravimo sudsku atmosferu.

                    Comment


                    • Malo statistike pred vecerasnji match:
                      -Kada je u pitanju Seria A, Juventus ima 53 pobjede, dok Milan ima 47, a nerjeseno je bilo 53 puta.
                      -Gledajuci ukupan omjer, Juve ima 73, a Milan 64 pobjede, dok je nerjeseno bilo 70 puta.
                      -Na San Siru Milan je ipak uspjesnija ekipa sa omjerom 26:18 protiv Juvea.
                      -U zadnjih 10 susreta ova 2 tima, Juve ima 5, a Milan 2 pobjede.

                      Eto neka mala statistika za veceras, sigurno je da ce biti neizvjesno. U Milan je moguc povrata Neste i Pata, a od ranije je poznato da ne igraju Boateng, Kasano, Ibrahimovic, Sedorf, Gatuso... S druge strane, Juve je potpuno kompletan i prica se da ce u napadu pored Vucinica i Matrija da zaigra i Kvaraljela.
                      Ovo nista nece odluciti, osim sto ce pobjednik imati laganu psiholosku prednost, ali ako Juve dobije ovo veceras i svoju zaostalu utakmicu imat ce velikih 5 bodova prednosti na tabeli.

                      Comment


                      • Evo jedan video pred vecerasnju utakmicu

                        Comment


                        • Comment


                          • Da j ne zezaj da ce u prvoj postaviti igarti Borielo i Estegaribija
                            Nije toliko izlapeo Conte.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Ovo ti je zvanicni sastav,protiv Estigaribije nemam nista protiv,al Borijelo je zalutao,valjda me veceras demantuje.

                              Comment


                              • Meni Estegaribija slab. Ima brzinu al je glup za ostalo
                                Pored Vucka i Alex pa i Lepog on ubacuje manekena mrtvog.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X