Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Smislicu ja do sutra ceo vic hahaha
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Originally posted by bice View Post
      Smislicu ja do sutra ceo vic hahaha
      Daj bre ne zamlaćuj se
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • ahahha nisam ni nameravao hahahaha
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Danas se ipak igra mec Roma - Inter koji je i danas trebao biti odgodjen, ali ipak ce biti odrzan.

          Milan - Napoli je pomjerena danas u 15h.

          Comment


          • Zimske radosti na Apeninima!

            Danas Milan nema pravo na kiks protiv Napolia a misim da ce to da bude pobjeda za njih jer Napoli se gubi lagano u zadnje vrijeme. Allegri ima dosta povrijedjenih igraca a neki od njih su Flamini, Cassano, Pato, Boateng te Aquillani a Napoli dolazi u najjacem sastavu s tim sto je nastup Cannavara upitan.
            Napoli ima 4 uzastopne utakmice bez pobjede a ukoliko zele da idu u Evropu nebi smjeli ostati bez bodova ovdje. Statistika je protiv Napolia, u zadnjih 17 utakmica protiv Milana slavili su samo 2 puta a i to je na svom stadionu a sto se tice San Sira, zadnji put su tu slavili 1986 godine golom Maradone.

            Roma i Inter ce se ipak odigrati danas. Oba tima ne znaju za pobjedu u zadnja 2 kola a prije toga imali su sjajnu seriju. Burdisso, Osvaldo i De Rossi su igraci na koje Enrique racunati a Inter je bez Snaidera i Alvareza. U zadnjih 5 sezona Roma je slavila 2 puta, Inter 3 a 4 puta je bilo nerjeseno. Inter je na Olimpicu slavio 27 puta, vise nego bilo koji drugi tim ali zadnje 2 tekme na ovom stadionu je dobila Roma.

            Comment


            • Juventus i Milan su definitivno dva najozbiljnija kandidata za titulu.

              Juve igra sjajno ove sezone i konacno ima dobrog trenera. Conte je napravio jak sistem, gde svaki igrac daje svoj maksimum. A poseban akcenat stavlja na posed lopte i presing. Pirlo je podigao kvalitet ekipe za 50%, a Matri se pokazao kao veliko pojacanje. Ako ovako nastave, bice opasna borba za titulu do poslednjeg kola.

              Milan igra jako dobro na momente ali veliki problem su povrede Pata i bolest Cassana. Ova dva igraca prave neverovatnu razliku na terenu i bez njih Milan nije isti tim.

              Inter tesko da ce osvojiti titulu sa Ranijerijem, ocekujem da ove sezone zavrse na 3. mestu. U svakom slucaju, imaju jako dobru ekipu.

              Roma se i dalje privikava na sistem novog trenera i mislim da se ove sezone nece ukljuciti u borbu za trofeje.

              Lazio igra dosta dobro ali mislim da su napravili gresku jer nisu kupili novog napadaca(ove sezone pustili dvojicu, Zarate pa Cisse).

              Napoli je u velikom padu forme...

              Comment


              • Bole Janković, 2 gola i asistencija!!! Samo da nema povreda više i pokazaće on šta zna...

                EDIT: Prelep gol Palasija...

                Spoiler
                Last edited by Il Capitano; 05-02-12, 13:07.
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Dr.Jankovic...tata..


                  Kada je zdrav, tata za Krasica i kompaniju...
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Tacnije, deda
                    Samo da ostane zdrav.
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Nadam se da vise nece imati problema sa povredama i da ce igrati za reprezentaciju. Svaki igrac nam je potreban.

                      Comment


                      • Pa bre moj prezimenjak...
                        Mora da je dobar cim se preziva kao ja
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Milan: Abbiati; Abate, Mexes, Thiago Silva, Antonini; Emanuelson, Van Bommel, Nocerino; Seedorf; Ibrahimovic, Robinho

                          Napoli: De Sanctis; Campagnaro, Cannavaro, Aronica; Maggio, Gargano, Dzemaili, Zuniga; Lavezzi, Hamsik; Cavani

                          Roma: 24 Stekelenburg; 11 Taddei, 5 Heinze, 4 Juan, 3 Josè Angel; 19 Gago, 16 De Rossi, 15 Pjanic; 10 Totti, 8 Lamela, 31 Borini

                          Roma bench: 1 Lobont, 44 Kjaer, 87 Rosi, Piscitella 23 Greco, 30 Simplicio, 14 Bojan

                          Inter: 1 Julio Cesar; 13 Maicon, 6 Lucio, 25 Samuel, 55 Nagatomo; 4 Zanetti, 17 Palombo, 19 Cambiasso, 20 Obi; 7 Pazzini, 22 Milito

                          Inter bench: 12 Castellazzi, 2 Cordoba, 23 Ranocchia, 26 Chivu, 37 Faraoni, 18 Poli, 28 Zarate, 30 Castaignos
                          Juventus (4-3-3) - Buffon; Lichtsteiner, Barzagli, Chiellini, De Ceglie; Vidal, Pirlo, Marchisio; Pepe, Matri, Vucinic.

                          Siena (4-4-2) - Pegolo; Vitiello, Rossettini, Terzi, Del Grosso; Giorgi, Vergassola, Gazzi, Brienza; Destro, Calaiò
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Preslaba igra Juventusa..Inicijativa je tu,ali nikako da se sutne na gol...
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Ova Djenova poludela
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Lihstajner imao sjajnu sansu za gol i promasio...steta.

                                Pepe se povredio ulazi Djakerini..
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X