Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    Covek je najbolji roaming forward na svetu, on svakom treba. Nije ga se kornjaca odrekla nego je trebalo da uplati 32 miliona a nije ih imao.
    Za tvoju informaciju "kornjaca" je platila cenu ali je Tevez odbio i otisao u Siti jer mu se nije dalo da deli minute sa Runijem i Berbatovim.
    sigpic

    Comment


    • Sad je već zvanično, potvrdio Galijani da Tevez neće preći u Milan. Jbg, i po njegovim rečima se vidi da je tužan jer je morao da ostane Pato... xD

      Ajde sad da vidimo Inter. Imaju veliku šansu ukoliko se potrude...
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Bolje Pato nego Tevez.

        Comment


        • Originally posted by Dusan View Post
          Bolje Pato nego Tevez.
          Sada je kasno već, Pato je najbolji sada Ali čelnici Milana su hteli to što su hteli... Nije mi jasno što nisu probali na Robinju da zarade nešto a ne na Patku...
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Jel to Tevez potpisao za Milan?

            Comment


            • Procitaj 2 posta iznad

              Pato koji se ne povredjuje jeste bolji izbor od Teveza, ali ko zna kad ce decko prestati da se povredjuje 2x po sezoni.

              Comment


              • Jebe lud zbunjenog sta se desava oko Pata , i nadam se da je ovo konacno zavrseno i da Pato ostaje , a Tevez eto ga Interu

                Comment


                • Adriano Galliani - ništa od Teveza

                  Nakon što je Pato izrazio svoja osjećanja prema Milanu , Adriano Galliani je priznao da će Milan odustati od dovođenja Carlosa Teveza iz Manchester City-a.

                  ''Pato je odlučio da ostane, tako da Tevez neće doći. Ta dva transfera su bila povezana, ako jedan igrač ode, drugi će doći. Sve je u redu, sjećam se kada smo pokušali dovesti Gianlucu Viallija ali on nas je odbio, nakon toga smo doveli Marc van Bastena. Drago mi je što Pato ovako razmišlja o klubu. Nadam se da će Antonio Cassano biti naše pojačanje u napadu, sve je počelo od njegovog problema sa zdravljem, da mu se to nije desilo, mi ne bi ništa radili po pitanju transfera. Naš napad će sada ostati ovakav kakav jeste''.

                  Nakon toga su ga novinari pitali o tome da li bi više volio da vidi Teveza u dresu Intera ili PSG-a, Galliani je odgovorio: ''Nisam naklonjen nijednom od ta dva kluba ali mislim da znam šta se dešava i gdje će Tevez na kraju završiti, iako vam to sada neću reći. Ne želim da pričam o Interu'' završio je Galliani.

                  Nakon ovih komentara, konačno je završena saga o odlasku Pata iz Milana i o mogućem dolasku Teveza.

                  Milan svoju narednu utakmicu igra protiv Intera, u velikom derbiju koji će se odigrati na San Siru, u nedelju sa početkom u 20:45h.

                  Comment


                  • Milan vs Inter sledece kolo, ajmo nasi nek bude neresno

                    Comment


                    • Čime se bavi goal.com hahahaha...

                      http://www.goal.com/en/news/1717/edi...y-perry-george
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Link za Romu...

                        http://www.sportlemon.tv/v-2/14/138/v-353843.html

                        Catania (4-3-3): Campagnolo; Potenza, Legrottaglie, Spolli, Alvarez; Izco, Lodi, Almiron; Barrientos, Bergessio, Gomez. All.: Montella

                        Roma (4-3-3): Stekelenburg; Rosi, Kjaer, Juan, Taddei; Simplicio, De Rossi, Pjanic; Lamela, Totti, Bojan.All.: Luis Enrique
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Zasto je prekinuta utakmica Catania-Roma ???

                          Comment


                          • Navijac utrcao go na teren ;)

                            Salim se zbog kise,ja mslim nemoguce da se nastavi ;)
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Originally posted by bice View Post
                              Navijac utrcao go na teren ;)

                              Salim se zbog kise,ja mslim nemoguce da se nastavi ;)
                              Aha ok , saznao sam upravo da je radi kise prekinuto , al si duhovit bio s ovim navijacem

                              Comment


                              • Hahha jbg to mi prvo palo na pamet
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X