Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Velicina bre velicina, sedite dole! Sedite dole svi. To je taj Milan mocni.

    Comment


    • Mislim da sada nema stajanja. Ovo je renesansa. A i sam Il Principe poput Fenixa, 3 meča 4 gola.

      Deluje ovo na Ranijerijevu Romu od pre 2 sezone.

      Čeka se Tevez (ili neko drugo dobro pojačanje) da još više pojača tim.

      Bravo za Ranijerija...
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Nadam se da je vrijeme da se ovaj Ranieri vise proslavi,covjek je zasluzio

        Rekoh ti ja LBJ da nece biti iznenadjenje,lagao bih ako bih rekao da nisam ovo ocekivao ili se barem potajno nadao

        Kakav dan danas,svi osim Lazia kiksali,mora se ovo iskoristiti
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Nadam se da je vrijeme da se ovaj Ranieri vise proslavi,covjek je zasluzio

          Rekoh ti ja LBJ da nece biti iznenadjenje,lagao bih ako bih rekao da nisam ovo ocekivao ili se barem potajno nadao

          Kakav dan danas,svi osim Lazia kiksali,mora se ovo iskoristiti

          Ja nisam verovao iskreno. Ja sam se kladio sa pojedinima ovde da ce Inter biti sampion kada smo bili po 13 bodova iza, smejali se tada <3

          Comment


          • Znam da si nudio ovdje a ja iskreno sam se malo sabrao i skontao da si mozda u pravu

            Ako dodje jos Carlitos u Inter bice ovo jedna mnogo ruzna sezona,prosto ne mogu da zamislim sta bi ono cudoviste radilo odbranama u Italiji
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Ko nije video...

              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                Ja nisam verovao iskreno. Ja sam se kladio sa pojedinima ovde da ce Inter biti sampion kada smo bili po 13 bodova iza, smejali se tada <3
                Seti se brata Mike i konstatacije da ce Inter najvise do 3. mesta ali i da nisu favoriti ni za to nego da ce najverovatnije u LE i jos ce se i za to boriti.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Seti se brata Mike i konstatacije da ce Inter najvise do 3. mesta ali i da nisu favoriti ni za to nego da ce najverovatnije u LE i jos ce se i za to boriti.

                  Duhovit je bio onaj koji se ne sme imenovati.

                  Comment


                  • Nisam gled'o utakmicu zbog problema sa netom,ali nema veze teramo dalje,osvajamo skudeto jos vise sam ubedjen

                    Cestitke Interu na pobedi,ne sumnjam da je zasluzena
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Jedan od rijetkih koji je predvidjao pobjedu Intera, ne samo na forumu vec i opcenito u drustvu. Kada sam to rekao prijateljima svi su me poslali u pm ali jedva cekam da se sutra probudim i da izadjemo na pice i da ih zajebavam
                      Milan je imao onu precku krajem 1 poluvremena, ali odmah nakon toga Alvarez je imao jos bolju sansu. Milito dao gol i to fantastican posao zaista odradio, ovo me podsjeca na onoga Milita iz 2010. Prije svega drago mi je sto Milan nije preuzeo prvo mjesto i udaljio se od Juvea a i volio bi da se Inter vrati u borbu za titulu, sto zbog Ranijerija, sto zbog toga sto mi je drazi od Milana.
                      Sorry navijaci Milana, ali moram iznjeti svoje misljenje

                      Comment


                      • Cestitke navijacima Intera na pobjedi sinoc , al Abate je katastrofalno reagovao kod gola Milita , samo da se ovaj poraz ne odrazi na ostale utakmice prvenstva , sto prije ovo zaboravit +5 smo ispred Intera -1 iza Juventusa , tako da je sve otvoreno sto se tice borbe za "scudetto".

                        Comment


                        • Po mnogima je Zaneti sinoć bio igrač utakmice uz Milita naravno. Sa 38 godina jurio je, prolazio mlađe od sebe, sjajno komandovao timom... Nemam reči stvarno više za njega... Zaslužuje iz dana u dan sve više divljenja.

                          Igraće do 42. godine minimum! Uvek igra od prvog do poslednje minuta gotovo sve mečeve u sezoni. Ne povređuje se gotovo nikad...

                          Evo njegovog jedinog gola protiv Milana još iz sezone 1998/1999...

                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • ma zeneti je car,legenda seria a,taj covjek je neunistiv,rijetki su slucajevi kad je on bio ozljedjen haha igra stalo,

                            Comment


                            • Igrac utakmice Lusio i to meni bez konkurencije.

                              Comment


                              • Cestitke navijacima Intera, bolje su odigrali. Idemo dalje!

                                Comment

                                Working...
                                X